Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Питання які нам часто задають

У рубриці "запитння та відповіді" ви зможете знайти відповіді на питання, що часто ставляться про пропоновані нами мовні курси, школи, проживання і т.д. Для того, щоб ви легко змогли знайти відповіді на питання, що вас цікавлять, ми розділили всі питання на три категорії: загальні питання, також питання про мовні поїздки для дорослих, для молоді, і питання про бізнес-курси.

Ви не знайшли відповіді на ваше запитання? Будь ласка, зв'яжіться з нами!

На наших сторінках Facebook та YouTube ви також можете знайти багато корисної інформації про наші курси, школи та організацію мовних поїздок.

Запитання та відповіді про мовні курси Sprachcaffe

Мовні курси для дорослих підходять для учасників віком 18 років та старших, а у виняткових випадках - з 16 років. Для підлітків віком від 12 до 17 років ми пропонуємо підліткові мовні поїздки під наглядом та з урахуванням потреб учасників.

  • Приїзд зазвичай відбувається щонеділі, від'їзд - по суботах. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зверніться до веб-сайту відповідного напрямку або до нашого каталогу.
  • Оплата (що залишилася) вартості поїздки має бути здійснена за 3 тижні до початку курсу. Вартість анулювання замовлення після цієї дати вказана у наших правилах та умовах.
  • Термінів реєстрації немає, але ми рекомендуємо вам зареєструватись за 3 місяці до початку мовного курсу. Таким чином, ми зможемо забронювати ваш мовний курс заздалегідь та бути готовими до оформлення візи, щоб ви не були розчаровані повністю заброньованими заняттями чи проживанням.

Після отримання бронювання ви зазвичай отримуєте підтвердження бронювання та рахунок електронною поштою максимум через 3 дні. Разом із підтвердженням бронювання ми зазвичай надсилаємо вам інформацію про подорож. Тут ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про майбутню подорож. Всі документи будуть надіслані електронною поштою. Після оплати повної вартості поїздки, зазвичай за 1-2 тижні до вильоту, ми надішлемо вам ваучери. Разом із ваучером ви отримаєте адресу місця проживання та школи, а також електронний квиток на літак, якщо він був заброньований через нас. Ці документи також будуть надіслані електронною поштою.

Ми організуємо прибуття та від'їзд літаком. Однак ви також можете організувати прибуття та від'їзд самостійно. Будь ласка, виберіть опцію "Самостійне прибуття" у реєстраційній формі, якщо ви бажаєте організувати поїздку самостійно

Для вашого особистого захисту у подорожі ми рекомендуємо вам оформити страхування скасування поїздки та медичне страхування мандрівників.

Ми пропонуємо такі види страхування мандрівників:

  • Страхування скасування поїздки
  • Медичне страхування
  • Страхування багажу
  • Служба екстреного виклику швидкої допомоги
  • Річне страхування подорожей

Якщо ви забронювали квиток через нас, одне місце зареєстрованого багажу завжди входить у вартість квитка. Максимальна вага залежить від авіакомпанії та становить від 20 до 23 кг. Вам також дозволяється взяти із собою одне місце ручної поклажі. Точні правила ви можете дізнатись на сайті відповідної авіакомпанії.

Вивчення іноземних мов

Це багато в чому залежить від вашого типу навчання та цілей, які ви поставили собі при виборі мовного курсу. В основному ми пропонуємо стандартні курси, інтенсивні курси та індивідуальні мовні курси. На наступній сторінці ви знайдете детальний огляд всіх типів курсів, їх інтенсивності та мовних рівнів, що пропонуються. Докладніше про мовні курси»

Так звичайно! Ви можете взяти участь у мовній поїздці як абсолютний новачок. Індивідуальні заняття групуються за мовним рівнем, отже учасники, які знаходяться на однаковому рівні, перебувають у одному класі. Вже за два тижні ви досягнете рівня мови, з якою ви зможете спілкуватися в основних повсякденних ситуаціях!

Чи проводиться вступний тест?

Так, у перший день курсу або заздалегідь в режимі онлайн учасники наших мовних поїздок проходять вступний тест, щоб визначити оптимальний мовний курс для кожної людини відповідно до ваших індивідуальних знань. Звичайно, абсолютним новачкам не потрібно складати тест.

Всі студенти поділяються на рівні конкурентні групи на підставі результатів їхнього власного вступного тесту та відповідно до їхніх попередніх знань. Рівні варіюються від новачків без попередніх знань до учасників із базовими знаннями та проміжним рівнем мови до просунутих учасників.

Залежно від мовної школи та мовного курсу, мовні класи складаються з 8 - 15 учасників, курси у міні-групах у середньому складаються з 6 учасників. На кількість учасників впливає не лише місце проведення курсів, а й пора року. Влітку групи зазвичай трохи більше. Зрозуміло, можливі також індивідуальні заняття з одним чи двома учасниками.

Чи говорять на уроках російською мовою та чи є викладачі носіями мови?

На заняттях не розмовляють українскьою. Це відбувається з двох причин:

З одного боку, у вас буде почуття досягнення протягом дуже короткого часу, якщо ви постійно використовуватимете мову і постійно домагатиметеся прогресу.

З іншого боку, на наші мовні курси приїжджають учасники з усього світу, а це означає, що слухачі курсів часто не мають україномовного досвіду і тому змушені спілкуватися новою мовою. Будь-який початок дається важко, але ми підтримуємо вас усіма силами!

Наші викладачі - переважно носії мови, але вони, як мінимум, говорять на рівні носія мови. Крім того, всі наші викладачі є підготовленими та досвідченими вчителями іноземних мов, що гарантує вам особливу якість наших мовних курсів.

Дозвілля та додаткові заняття

Так. Школа пропонує як мінімум 4 безкоштовні заходи на тиждень. Якщо вам цього недостатньо, ви можете замовити у нас пакет інтенсивного дозвілля, до якого включено ще 4 заходи. У деяких школах ви можете замовити заходи безпосередньо під час навчання.

Програма для підліьків U20 включає дозвілля. Для курсів для дорослих, 35+ та освітніх відпусток дозвілля можна замовити на місці в залежності від ваших інтересів. Наш доброзичливий персонал також буде радий надати інформацію про місця та події, які варто відвідати.

Проведення дозвілля залежить виключно від ваших особистих уподобань. Але в кожному з місць проведення наших курсів ви знайдете досить різноманітні можливості для спільної діяльності. Наш доброзичливий персонал на місці буде радий дати вам цінні поради, які відповідають вашим інтересам. Звісно, ​​у кожному місці проведення курсів є свої, особливі родзинки. На сторінці кожного місця ви знайдете більш детальну інформацію про заходи та місцеву програму відпочинку.

Додаткові курси для відпочинку

У Sprachcaffe у вас є можливість поєднати мовний курс зі спеціальними додатковими курсами та цим заповнити вільний час захоплюючими заняттями. Зрозуміло, що ви можете відвідувати ці курси і в тому випадку, якщо ви не замовляєте мовний курс.

Завдяки додатковим заходам та курсам на додаток до мовного курсу ви ще краще дізнаєтесь країну, що приймає, культуру та її мешканців. Крім того, часто саме дозвілля робить подорож незабутньою. Скористайтеся можливістю здобути новий культурний та соціальний досвід та візьміть із собою на батьківщину трохи екзотичної культури!

Так, оскільки заняття закінчуються не пізніше 15:00 і розпочинається програма дозвілля. Влітку заняття можуть відбуватися й у другій половині дня, у цьому разі ми організуємо програму дозвілля у першій половині дня.

Проживання та харчування

Ми пропонуємо різні варіанти розміщення: резиденції та приміщення, що належать школі, квартири, готелі, студії або сім'ї, що приймають. Будинки зазвичай розташовані поруч із відповідною мовною школою, у деяких місцях навіть безпосередньо на території школи.

Зверніть увагу, що розташування, розмір та обладнання житла залежать від місця проведення курсу.

Звичайно, мовний курс можна забронювати без проживання або поїздки. Проживання можна забронювати і без курсу, залежно від кількості номерів, особливо в низький сезон. Будь ласка, зверніть увагу, що ми не організуємо залізничні та авіаперельоти без бронювання мовного курсу.

З сім'єю, що приймає, ви зазвичай вранці снідаєте і повертаєтеся до вечері. Протягом дня ви перебуваєте у поїздках зі своїми однокласниками та кураторами.

Це залежить від проблеми. У більшості випадків проблемами є непорозуміння через іноземну мову. Якщо вирішити проблему не вдається, переїзд також можливий. Однак ми просимо вас зрозуміти, що з логістичних причин зміна можлива не раніше, ніж наступного дня, якщо немає термінової причини зміни.

У деяких містах житло знаходиться неподалік школи, тому ви можете дійти туди пішки. Якщо ваше житло знаходиться далі, ви можете скористатися громадським транспортом. Ваші господарі чи куратори будуть раді пояснити вам дорогу.

У деяких місцях проживання студентам надається сейф. Вся корисна інформація міститься у проїзних документах за 4 тижні до поїздки.

Якщо ви проживаєте в сім'ї, що приймає, ви можете звернутися до своїх господарів, якщо хочете випрати один раз. У наших резиденціях та коледжах пральні доступні для студентів. В інших випадках просто запитайте наших співробітників, де знайти найближчу пральню.

На всіх наших курсах ви отримаєте сніданок та вечерю, а також упакований ланч (сендвіч, напій, фрукти, щось солодке) або гарячий обід. Харчування завжди типове для обраної країни.

Будь ласка, зверніть увагу, що це не харчування за системою "все включено". Як правило, разом із їжею подається лише водопровідна вода. Напої, крім їжі, ви повинні забезпечувати собі самі.

Що відбувається у разі алергії чи харчової непереносимості?

Ми просимо вас повідомити нас під час бронювання, якщо у вас є алергія, або якщо ви хочете отримувати вегетаріанську їжу. Особливо у разі алергії ми просимо вас надати детальну інформацію. Просимо також повідомити нас, якщо вам необхідно регулярно приймати ліки, щоб ми могли за необхідності проінформувати про це членів команди та ваших хостерів. У виняткових випадках ми залишаємо за собою право стягувати додаткову плату за дієти.

Питання щодо бронювання

Бронювання можливе онлайн, через реєстраційну форму у каталозі або за телефоном у нашому головному офісі у Франкфурті (069 6109120). Ми будемо раді надіслати вам юридично необов'язкову пропозицію, яку ви можете просто підтвердити електронною поштою.

Ми надішлемо вам рахунок-фактуру за заброньовані послуги, який ви повинні будете сплатити приблизно за 4 тижні до початку поїздки. Якщо поїздка почнеться менш ніж за 4 тижні, необхідно відразу ж сплатити всю суму поїздки. Ви отримаєте від нас рахунок електронною поштою, але на запит ми також будемо раді відправити його вам поштою.

Запитання, зокрема, про мовні поїздки для підлітків

Чи мають приватні господарі дітей мого віку?

Наші господарі являють собою строкату суміш. У деяких сім'ях є діти, інші самотні, у третій діти вже роз'їхалися. При бронюванні ви можете вказати свої побажання, якщо хочете, щоб у вас були брати і сестри. Ми робимо все можливе, щоб виконати ці побажання.

У рамках програми U20 всім учасникам, незалежно від віку, заборонено купувати чи вживати алкоголь. Вживання або зберігання наркотиків суворо заборонено та тягне за собою негайне повернення додому за рахунок учасника.

Куріння заборонено всім учасникам віком до 18 років. Як правило, для всіх інших куріння заборонено у житлових приміщеннях, аудиторіях тощо. та у рамках підліткової програми.

Скільки кишенькових грошей мені потрібно?

Ми рекомендуємо розраховувати кишенькові гроші у розмірі 150 - 200 євро на тиждень.

Чи доглядають за підлітками поза заняттями?

Про студентів із самого початку дбають досвідчені члени Sprachcaffe.

Студентів, які подорожують літаком, зустрічають в аеропорту призначення; на виході на вас чекає доброзичливий співробітник Sprachcaffe, який тримає наш логотип. З аеропорту вас доставлять прямо в заброньоване житло або в узгоджене місце зустрічі з сім'єю.

Протягом усього мовного перебування наша команда інструкторів на місці проведення курсів стежитиме за кожним учасником курсу.

Участь у заходах зазвичай є обов'язковою. У деяких напрямках ми пропонуємо додаткові заходи, які не є обов'язковими.

Ваше питання не було включено до списку?

Тоді ви можете зв'язатися з нами тут