2 тижні від 900€

Включено: проживання та мовний курс

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Вивчення французької мови в Марокко

Вивчати французьку мову в Марокко? Чому б і ні! Французькою мовою говорять не тільки у Франції, а й у багатьох країнах північної Африки. У Марокко, країні, яка протягом багатьох років була колонією Франції, французька мова є другою офіційною мовою.

Загалом мовна поїздка до Марокко на курси французької мови, має безліч плюсів: тут цілий рік м'який теплий клімат, неймовірна традиційна кухня та багатовікова культура.

З нашою мовною поїздкою ви побуваєте у столиці Марокко, Рабаті, яка також називається "Брама до Африки". Тут, між Атлантичним океаном та Сахарою, зустрічаються історія та сучасність. Не втрачайте нагоди відвідати цю чудову країну!

Якщо Вам не вдається поїхати в поїздку з метою вивчення французької мови - ми завжди готові запропонувати Вам навчання в онлайн школі.

Французька та арабська

Будучи двомовною країною, мовна поїздка до Марокко можлива як французькою, так і арабською.

Екзотична відпустка

Мовна поїздка - це відпочинок за кордоном, який узгоджується з ефективним навчанням іноземної мови.

"Брама в Африку"

Випробуйте загадкову культуру Сходу! Багатовікова історія та марокканська традиційна кухня чекають на вас!

Ефективне навчання

Швидке та ефективне вивчення мови завдяки спілкуванню з місцевими жителями та іноземними студентами.

Вивчати французьку мову в Марокко? Чому б і ні! Французькою мовою говорять не тільки у Франції, а й у багатьох країнах північної Африки. У Марокко, країні, яка протягом багатьох років була колонією Франції, французька мова є другою офіційною мовою. Загалом мовна поїздка до Марокко на курси французької мови, має безліч плюсів: тут цілий рік м'який теплий клімат, неймовірна традиційна кухня та багатовікова культура. З нашою мовною поїздкою ви побуваєте у столиці Марокко, Рабаті, яка також називається "Брама до Африки". Тут, між Атлантичним океаном та Сахарою, зустрічаються історія та сучасність. Не втрачайте нагоди відвідати цю чудову країну! Якщо Вам не вдається поїхати в поїздку з метою вивчення французької мови - ми завжди готові запропонувати Вам навчання в онлайн школі.

Рабат

Навчання в місті з арабським колоритом та білими піщаними пляжами

Детальніше »

Населення Марокко говорить не лише французькою, а й арабською мовою. Тому, за бажання ви зможете відвідати не тільки курс французької, але й арабської мови в Марокко.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами