Мовні подорожі для дорослих

Sprachcaffe робить вивчення іноземних мов приємним.

Докладніше »

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Мовні подорожі для дорослих

Ви хочете вивчати англійську, іспанську, французьку, італійську, німецьку, китайську чи арабську мови? З Sprachcaffe це бажання стає реальністю. Скористайтеся перевагами майже 40-річного досвіду та понад 30 мовних шкіл по всьому світу. Але це ще не все: на наших мовних курсах для молодих фахівців, підлітків та дорослих ви познайомитеся із зарубіжними країнами та культурами поблизу та покращите свої мовні навички всього за кілька тижнів. Познайомтеся з людьми з усього світу, потоваришуйте з ними і отримайте досвід, який знадобиться вам все життя. Це буде незабутній досвід!

Підходящий саме вам мовний курс

Вдосконалюйте свої мовні навички, живучи мовою за допомогою наших мовних курсів на будь-який смак.

Реальні відгуки

Мовні поїздки - це набагато більше, ніж просто мовний курс, це досвід. Подивіться, що кажуть наші учні про свої поїздки тут.

Ще немає 18?

Ми організуємо мовні поїздки з досвідченими тимерами та викладачами, щоб поєднати чудові враження від відпочинку з висококласним навчанням мови.

Чому варто поїхати вчити мову за кордон із Sprachcaffe?

Наші мовні курси для дорослих розраховані на будь-який смак: пляж, культура, нічне життя, місто, природа чи спорт. Ви швидко помітите, що за короткий проміжок часу ви покращите свої навички під час мовної поїздки. Це пояснюється не тільки тим, що мовні курси спеціально адаптовані до ваших потреб, але й тим, що ви можете відразу ж застосувати знання, отримані на мовних курсах, у реальних ситуаціях на відпочинку. Вже через кілька днів після початку мовної поїздки ви, як за помахом чарівної палички, розмовлятимете іноземною мовою з іншими людьми з усього світу - і це саме те, чим такі гарні мовні подорожі!

З Sprachcaffe ви бронюєте безпосередньо у мовної школи, без посередників та зможете скористатися перевагами німецького туристичного законодавства та сертифікованої якості.

Виберіть напрямок для вашої мовної подорожі

Курс підготовки вчителів

Унікальна практична програма підготовки вчителів

Докладніше »

Мовні курси онлайн

Всі мови, які пропонує Sprachcaffe, можна також вивчати онлайн. Ви будете вивчати мову у звично високій якості Sprachcaffe з кваліфікованими викладачами у невеликих групах або індивідуально.

Почніть вивчати мову онлайн просто зараз!

Зрозуміло, що всі мовні курси для дорослих надійно організовані та контролюються Sprachcaffe. Якщо ви бажаєте поєднати відпочинок з вивченням нової іноземної мови або освіжити свої мовні навички, наші мовні курси для дорослих саме для вас!

Усі мовні курси

Ознайомтеся зі всіма нашими пропозиціями щодо мовних поїздок віком від 18 років.

Докладніше

Ваше проживання

Ми маємо ідеальне житло на будь-який смак з особливим почуттям комфорту!

Докладніше

Наші мовні курси

Незалежно від рівня вашої мови та типу курсу, який ви віддаєте перевагу, у нас є широкий вибір курсів для вас.

Докладніше

Вся важлива інформація як на долоні

Цілком безкоштовно, але від цього ще більш інформативно: всі мови, напрямки, мовні курси, проживання та багато іншого в актуальному каталозі.

Замов свій безкоштовний каталог прямо зараз