Онлайн-курси китайської

Вивчайте одну з найпоширеніших у світі мов, не виходячи з дому.

Онлайн-курси китайської мови

Вас колись вражала китайська культура? Ви хочете поїхати до Китаю з туристичною метою? Ви хочете налагодити ділові відносини з китайськими компаніями? Є багато причин вивчення китайської мови. Зайве говорити, що вивчення китайської мови - це складне завдання. Ваш успіх залежить від того, скільки часу та зусиль ви готові витратити на її виконання. Крім того, вирішальну роль відіграє вибір відповідних курсів китайської мови.

Якщо ви маєте багато вільного часу, ви можете записатися на традиційні приватні або групові курси, в інших випадках ідеальним вибором для вас будуть онлайн-курси китайської мови.

Стандартні уроки китайської мови

Вивчайте бажану мову з іноземцями, які володіють мовою на тому ж рівні.

Від 10 € за заняття

✓ 4-12 учасників
✓ 2, 8 або 10 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Інтенсивні уроки китайської мови

З понеділка по п'ятницю ви маєте 4-6 уроків на день і навчаєтесь у невеликій групі іноземних студентів.

Від 9,10 € за урок

✓ 4-12 учасників
✓ 20 або 30 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Приватні уроки китайської

Ви можете брати індивідуальні уроки наодинці або з іншою людиною, яка має такий же рівень навчання, як і ви.

Від €22,60 за урок

✓ 1-2 учасника
✓ 2-6 уроків на прийом
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Гнучкі дати та час
✓ Індивідуальний графік вчителя
✓ Інтенсивна підтримка

Забронювавши онлайн-курс, ви забезпечуєте собі 5% знижку постійного клієнта на наступну мовну подорож, щоб практикувати свої навички в будь-якій з наших шкіл!

Чому варто вивчати китайську мову?

Ви отримаєте чудову нагоду для розвитку свого бізнесу. У Китаї базується безліч компаній, тому вивчення цієї мови буде корисним для бізнесменів.

Наступна перевага - нові друзі із Китаю. Вивчення цієї мови - чудовий спосіб завести друзів у країні. Спілкуючись із ними, ви також зможете вивчати Китай зсередини.

Ми говоримо про одну з найдавніших культур у світі. Вона відома чудовими оповідями, смачною кухнею, цікавою архітектурою, захоплюючими традиціями, захоплюючими фестивалями та іншими культурними особливостями. Є багато цікавих речей, які ви можете вивчати китайською мовою, відвідуючи онлайн-заняття.

Це найпоширеніша з існуючих мов. На ньому говорять понад мільярд людей, і це - вагомий привід записатися на онлайн-заняття. Китайська мова застосовується у різних країнах. Китай - не єдиний регіон, де ви можете говорити цією мовою. Серед інших країн - Сінгапур, Тайвань, Малайзія тощо.

Чи складно вивчити китайську мову?

Як правило, вивчення мови - справа нелегка, а китайська мова, безумовно, належить до найважчих для оволодіння мовами. Однак складне навчання не означає нудне. Завдяки кваліфікованим та доброзичливим викладачам, передовим технологіям, інтегрованим в онлайн-класи, та просунутим програмам навчання, запропонованим Sprachcaffe, ви чудово проведете час, одночасно отримуючи необхідні знання. Ви можете записатися на приватні курси китайської мови з кимось із ваших знайомих, щоб ви обоє могли чудово і з користю провести час та допомогти один одному у вивченні китайської мови онлайн.

Проводячи онлайн-уроки китайської мови у групі, ви обов'язково знайдете друзів. Ви будете ділитися своїми враженнями, ідеями, проблемами та багатьом іншим. Таке спілкування, безперечно, допомагає у вивченні складної мови.

Чому вибирають Sprachcaffe?

Sprachcaffe - це унікальне місце для тих, хто хоче вивчити китайську мову. Компанія існує вже кілька десятиліть, завдяки чому має великий досвід. Sprachcaffe постійно відстежує останні тенденції та аналізує потреби клієнтів, щоб пропонувати найкращі послуги. Онлайн-курси китайської мови, які пропонує ця компанія, підходять для всіх бажаючих.

Нижче наведено основні причини:

Передові технології та професійні викладачі

Передові технології, що спрощують процес навчання та роблять його більш захоплюючим та комфортним, а також професійні викладачі

Сувора безпека

Серйозний захист - як можна зрозуміти за значком All Rights Reserved на сайті, всю інформацію, опубліковану на сайті Sprachcaffe, захищено. Компанія також серйозно ставиться до захисту інформації своїх клієнтів

Сертифікати та вартість

Офіційні сертифікати та вигідні ціни дозволяють кожному вивчати китайську мову онлайн, не обмежуючи свій бюджет

Індивідуальний підхід

Різноманітні програми для задоволення різних потреб, переваг та рівнів володіння китайською мовою, індивідуальний підхід до студентів з урахуванням їх знань та потреб

Чи можна вивчити китайську мову, відвідуючи онлайн-курси?

Як ви знаєте, вивчення китайської мови - складне завдання. Тож чи можна впоратися з нею в рамках онлайн-курсів? Це залежить від якості курсів. У цьому випадку, безумовно, добрим вибором буде Sprachcaffe. Наша мовна школа має великий досвід у тому, як зробити навіть найскладніше навчання легшим та цікавішим.

Ми звертаємо особливу увагу на:

Ефективний менеджмент

Щоб забезпечити студентам максимально ефективне навчання, важливо одночасно стежити за різними аспектами. Sprachcaffe знає, як тримати все під контролем, щоб забезпечити високий рівень задоволення потреб клієнтів.

Чудові викладачі

Бути викладачем - це покликання. Людина повинна мати не тільки глибокі знання мови, але й талант, щоб зробити вивчення китайської мови онлайн цікавим для студентів. Такі фахівці повинні розуміти потреби, здібності та інтереси кожного студента, щоб застосовувати індивідуальний підхід для досягнення найкращих результатів. Sprachcaffe наймає найкращих викладачів, які роблять процес навчання легким, приємним та ефективним.

Доступні ціни

Доступність - один із ключових факторів, коли йдеться про онлайн-курси. Sprachcaffe дозволяє кожному студенту вибрати оптимальну програму, виходячи зі свого бюджету.

Як найкраще вивчати китайську мову онлайн?

Успіх вашого навчання залежить від багатьох факторів. По-перше, при зарахуванні на онлайн-курс мовна школа має надати вам наступне:

необхідні освітні матеріали

досвідчених викладачів

смарт-технології

зручний графік

Однак, з іншого боку, ваш прогрес онлайн-курс залежить від вас. Ви повинні старанно працювати над вивченням цієї мови та насолоджуватися процесом.

Дотримуйтесь цих порад, щоб забезпечити максимальну ефективність:

  • Визначте свої цілі.
  • Виберіть відповідний розклад.
  • Дотримуйтесь всіх рекомендацій вашого викладача.
  • Запитуйте, якщо вони у вас виникають.
  • Не бійтеся робити помилки під час розмови, читання чи письма, оскільки вони неминучі у процесі навчання.

Ви можете зареєструватися на три основні програми:

Програма для спеціалістів

Ви плануєте співпрацювати з китайськими компаніями, відкрити свій бізнес у цій країні чи влаштуватися на роботу у місті Китаї? У цьому випадку вам слід вибрати програму навчання, спеціально розроблену для професіоналів.

Програма для дорослих

Цей курс добре підходить для тих мандрівників, хто хоче спілкуватися з китайцями та отримати більше знань про культуру тощо. Оскільки кожна людина має певні завдання, які вона має виконувати щодня, брак часу є основною причиною того, що такі люди не можуть швидко вивчити китайську мову. Проте це не означає, що їм слід розлучитися зі своєю мрією. Можна проводити лише один урок на тиждень. Це дозволить поступово рухатися до поставленої мети, не перевантажуючись.

Програма для учнів

Якщо ви студент, який хоче покращити знання китайської мови, то подумайте про цей онлайн-курс. Ви можете вибрати від 2 до 10 онлайн-уроків китайської мови на тиждень в залежності від вашого розкладу, терміновості, бюджету та інших факторів.

Для початку вам слід вибрати курс, який відповідає вашим потребам. Якщо ви не впевнені у своєму виборі, ви можете зв'язатися з нами, і ми радо допоможемо вам з вибором. Не бійтеся помилитися з вибором курсу англійської мови, ви можете без проблем перейти на іншу.

Якщо ви вирішили записатися на групові онлайн-курси, ви будете займатися з людьми, які мають однаковий рівень володіння китайською мовою. Це важливо, оскільки всі ви отримуватимете нові знання в одному і тому ж темпі. Що стосується приватних уроків китайської мови, запропонованих Sprachcaffe, то ваш викладач повинен чітко розуміти, як готувати онлайн-уроки китайської мови, щоб ви могли вдосконалювати свою китайську в режимі онлайн. Ваш рівень володіння мовою можна визначити, пройшовши спеціальні тести.

Питання про онлайн-заняття

Ви заздалегідь отримаєте посилання та дані для доступу електронною поштою.

Якщо ви хочете приєднатися до сесії через веб-браузер, просто натисніть на посилання. Потім вам буде запропоновано завантажити та активувати файл. Після запуску файлу ви опинитеся у навчальному класі.

Якщо ви хочете взяти участь в онлайн-курсі мови через смартфон, вам необхідно спочатку встановити відповідну програму. Потім буде запропоновано ввести дані для входу в систему.

Ви також можете підключитись до сесії по телефону. Для цього наберіть безкоштовний номер телефону, вказаний в електронному листі із запрошенням. Потім вам буде запропоновано запровадити пін-код сесії.

Сесія розпочнеться, як тільки викладач з'явиться у мережі.

В идеале у вас должна быть действующая веб-камера с микрофоном или смартфон с " селфи-камерой". Но вы можете участвовать в языковом онлайн-курсе и без веб-камеры. В этом случае другие участники не смогут видеть вас, но вы все равно сможете видеть их.

Широкосмугові сполуки мають швидкість висхідного потоку, яка відрізняється від швидкості низхідного потоку. Якщо ви підключені до Інтернету через Wi-Fi, переконайтеся, що у вас є стабільний сигнал. Найкращий спосіб зробити це - не знаходитися надто далеко від точки доступу/роутера.

Вимоги для участі в онлайн-курсі з вивчення мови:

Відео стандартної якості
0,5 Мбіт/с прийом
0,5 Мбіт/с передача

Відео високої роздільної здатності
2,5 Мбіт/с прийом
3,0 Мбіт/с передача

Перевірте швидкість вашого інтернету тут: http://www.dslreports.com/speedtest

Ми використовуємо перевірене програмне забезпечення Cisco. Ви можете попередньо протестувати формат цієї програми. Виникнення проблем дуже малоймовірне. Ви можете відвідати попередню тестову зустріч, щоб переконатися, що ваша веб-камера та мікрофон налаштовані правильно і що наш онлайн клас функціонує належним чином.