Мовні онлайн-курси

Відкрийте для себе онлайн-курси від Sprachcaffe та вивчайте свою улюблену мову.

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Мовні онлайн-курси

Вивчайте з нами англійську, іспанську, французьку,італійську, німецьку, китайську, арабську онлайн! Ефективно з комфортом, не виходячи з дому, з викладачами носіями мови. Отримайте доступ до широкого спектру можливостей: невеликі групи, індивідуальні заняття віч-на-віч або інтенсивні курси для професійних завдань доступні в будь-який зручний для вас час.

Наші мовні онлайн-курси підходять всім! Будь ви молодим учням чи дорослим, у Sprachcaffe вам завжди раді!

Переваги наших онлайн-курсів іноземних мов

Смарт-технології

Наш віртуальний клас заснований на простій у використанні платформі, яка доступна навіть для смартфонів. Швидке завантаження, максимальна ефективність.

Справжні викладачі

100% реальні викладачі, 100% живе спілкування. Жодних роботів, жодних питань з готовими варіантами відповідей.

Сертифікат

Після закінчення мовного курсу ви отримаєте сертифікат Sprachcaffe, що підтверджує ваше володіння мовою.

Індивідуальні та ефективні

Навчальний матеріал може обговорюватися індивідуально та адаптуватися на постійній основі.

Типи наших мовних онлайн-курсів

У Sprachcaffe можна вибрати одну з різних концепцій курсу. Якщо ви хочете вивчити мову якнайшвидше, ми рекомендуємо наш інтенсивний курс. Знайдіть той мовний онлайн-курс, який підходить вам найбільше!

Дозвольте Sprachcaffe захопити вас у цифровий світ іноземних мов. Ви в цьому скоро переконаєтеся: Навчання онлайн з Sprachcaffe - це не просто зазубрювання словникового запасу та зубріння граматики. Ваш мовний онлайн-курс розроблений справжніми викладачами та сконструйований так, щоб бути активним та комунікативним. У наших невеликих групах ви зустрінете однодумців з усього світу і практикуватимете отримані знання шляхом прямого обміну. Ми також підготуємо вас до складання найпоширеніших мовних іспитів (TOEFL, TOEIC, FCE, IELTS, DELE, DELF, CILS тощо).

Стандартні заняття

Вивчайте бажану мову з іноземцями, які володіють мовою на тому ж рівні.

Від 10 € за заняття

✓ 4-12 учасників
✓ 2, 8 або 10 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Інтенсивний курс

З понеділка по п'ятницю ви маєте 4-6 уроків на день і навчаєтесь у невеликій групі іноземних студентів.

Від 9,10 € за урок

✓ 4-12 учасників
✓ 20 або 30 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Приватні заняття

Ви можете брати індивідуальні уроки наодинці або з іншою людиною, яка має такий же рівень навчання, як і ви.

Від €22,60 за урок

✓ 1-2 учасника
✓ 2-6 уроків на прийом
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Гнучкі дати та час
✓ Індивідуальний графік вчителя
✓ Інтенсивна підтримка

Коли ви бронюєте онлайн-курс, ви отримуєте 5% знижку лояльності на наступний курс і проживання під час мовної поїздки.

Огляд мовних онлайн-курсів

Ми пропонуємо онлайн-курси як на індивідуальних заняттях (також для двох, наприклад, із братами та сестрами, напарниками, друзями), так і у групі з різними інтенсивностями. Ми організуємо мовні курси, які підходять для будь-яких потреб, від курсів спеціально для дітей та молоді або дорослих до спеціалізованих бізнес-курсів.

Для підлітків

Додатком до занять в аудиторії є дуже ефективні мовні онлайн-курси від Sprachcaffe. Учні заощаджують на дорогу до курсів, а вчитель приходить, так би мовити, додому. Це мотивує та підвищує рівень успішності. Ми рекомендуємо 10 уроків на тиждень.

Більше того, заняття онлайн можуть також допомогти двомовним дітям вивчити свою другу рідну мову. Англійська, іспанська, французька, італійська, німецька, китайська або арабська. Ми рекомендуємо 2 уроки на тиждень протягом 3-6 місяців.

Для дорослих

Онлайн-уроки можуть бути складені настільки індивідуально, що легко вписуються у повсякденне життя. Для одних це може бути одне заняття на тиждень, інші хотіли б займатися іноземною мовою щодня потроху чи дуже інтенсивно. Завдяки цьому подальше навчання у вільний час може чудово поєднуватись з роботою, домашніми справами та іншими обов'язками, не стаючи при цьому додатковим навантаженням.

Просто повідомте нам свій вік, чи волієте ви вчитися поодинці чи групі, який ваш поточний рівень володіння мовою і як вам буде зручніше займатися. Ми підберемо для вас оптимальний курс!

Для професіоналів

Наш інтенсивний онлайн-курс (у групі або у вигляді індивідуальних занять) з 30 щотижневими уроками (6 годин на день) допоможе значно покращити свої професійні мовні навички.

На ваше бажання ми можемо продовжити курс до 40 щотижневих уроків.

Не витрачайте часу, будьте завжди готові досягти кращого у вашій кар'єрі для вашого майбутнього. Ми тут, щоб допомогти вам!

Ось як це працює

Виберіть курс, який вам найбільше підходить, заповніть реєстраційну форму та отримайте персональну пропозицію, надіслану вам відповідно до ваших уподобань. Якщо вам сподобалась наша пропозиція, ви можете зареєструватися на мовному онлайн-курсі та здійснити зручну оплату онлайн. А далі?

1. Ви отримаєте доступ до свого персонального логіну Sprachcaffe. Там ви пройдете тест онлайн на знання мови, щоб ми могли точно визначити ваш рівень володіння мовою.

2. Ми підберемо для вас відповідний мовний курс з урахуванням ваших навичок та специфічних побажань.

3. Ми надішлемо вам посилання, за яким ви зможете отримати доступ до онлайн-класу. Клас стане активним, коли ваш вчитель буде на зв'язку.

Питання про онлайн-клас

Ви заздалегідь отримаєте посилання та дані для доступу електронною поштою.

Якщо ви хочете приєднатися до сесії через веб-браузер, просто натисніть на посилання. Потім вам буде запропоновано завантажити та активувати файл. Після запуску файлу ви опинитеся у навчальному класі.

Якщо ви хочете взяти участь в онлайн-курсі мови через смартфон, вам необхідно спочатку встановити відповідну програму. Потім буде запропоновано ввести дані для входу в систему.

Ви також можете підключитись до сесії по телефону. Для цього наберіть безкоштовний номер телефону, вказаний в електронному листі із запрошенням. Потім вам буде запропоновано запровадити пін-код сесії.

Сесія розпочнеться, як тільки викладач з'явиться у мережі.

В идеале у вас должна быть действующая веб-камера с микрофоном или смартфон с " селфи-камерой". Но вы можете участвовать в языковом онлайн-курсе и без веб-камеры. В этом случае другие участники не смогут видеть вас, но вы все равно сможете видеть их.

Широкосмугові сполуки мають швидкість висхідного потоку, яка відрізняється від швидкості низхідного потоку. Якщо ви підключені до Інтернету через Wi-Fi, переконайтеся, що у вас є стабільний сигнал. Найкращий спосіб зробити це - не знаходитися надто далеко від точки доступу/роутера.

Вимоги для участі в онлайн-курсі з вивчення мови:

Відео стандартної якості
0,5 Мбіт/с прийом
0,5 Мбіт/с передача

Відео високої роздільної здатності
2,5 Мбіт/с прийом
3,0 Мбіт/с передача

Перевірте швидкість вашого інтернету тут: http://www.dslreports.com/speedtest

Ми використовуємо перевірене програмне забезпечення Cisco. Ви можете попередньо протестувати формат цієї програми. Виникнення проблем дуже малоймовірне. Ви можете відвідати попередню тестову зустріч, щоб переконатися, що ваша веб-камера та мікрофон налаштовані правильно і що наш онлайн клас функціонує належним чином.

У вас ще є питання? Тоді завітайте до розділу Запитання та відповіді нашого мовного онлайн-курсу для отримання додаткової інформації.