Онлайн-курси арабської мови

Вивчайте арабську мову онлайн, не виходячи із дому.

Онлайн-курси арабської мови

Ви хочете вивчити арабську мову, але не знаєте, як це краще зробити? Sprachcaffe допоможе вам, пропонуючи різні онлайн-курси арабської мови для тих, хто хоче досягти цієї непростої мети. Тут ви знайдете більше корисної інформації про цю мову та про те, як її ефективно вивчити.

Стандартні уроки арабської мови

Вивчайте бажану мову з іноземцями, які володіють мовою на тому ж рівні.

Від 10 € за заняття

✓ 4-12 учасників
✓ 2, 8 або 10 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Інтенсивні уроки арабської мови

З понеділка по п'ятницю ви маєте 4-6 уроків на день і навчаєтесь у невеликій групі іноземних студентів.

Від 9,10 € за урок

✓ 4-12 учасників
✓ 20 або 30 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Приватні уроки арабської

Ви можете брати індивідуальні уроки наодинці або з іншою людиною, яка має такий же рівень навчання, як і ви.

Від €22,60 за урок

✓ 1-2 учасника
✓ 2-6 уроків на прийом
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Гнучкі дати та час
✓ Індивідуальний графік вчителя
✓ Інтенсивна підтримка

Забронювавши онлайн-курс, ви забезпечуєте собі 5% знижку постійного клієнта на наступну мовну подорож, щоб попрактикувати свої нові мовні навички у будь-якій нашій школі!

Навіщо вивчати арабську мову?

Ви замислювалися про вивчення арабської мови, але ви ще сумніваєтеся в цьому? Нижче ви знайдете основні причини записатися на заняття з арабської в школі або онлайн:

  • Сучасна стандартна версія арабської мови - це мова багатьох країн Азії та Африки. На ньому говорять понад 280 мільйонів людей. Таким чином, він дуже популярний, і це дуже хороша причина для того, щоб записатися на курси арабської мови від Sprachcaffe.
  • Знання арабської мови дозволить виділитися з натовпу. Якщо ви хочете справити враження на своїх друзів, роботодавців або будь-кого, то вивчення арабської мови стане гарним способом це зробити.
  • Вам також буде цікаво познайомитись із багатою арабською культурою. Наприклад, після закінчення курсів арабської мови ви зможете читати відомі книги, наприклад, про Аладдіна, в оригіналі. Крім того, ви зможете використовувати цю мову з релігійною метою, наприклад, для читання Корану. І взагалі, є багато речей, які можна дізнатися арабською мовою.
  • Це хороший спосіб отримати більше можливостей для роботи та бізнесу. Знання арабської мови дозволить отримати доступ до великого ринку праці, відкрити свій бізнес або налагодити співпрацю з іноземними партнерами.
  • Це відкриває можливості для цікавіших подорожей. Якщо ви хочете об'їхати весь світ, то вивчення мови на онлайн курсах арабської значно спростить це. Навіть базові знання цієї мови допоможуть вам почуватися впевненіше під час поїздок.

Чи важко вивчити арабську мову?

Щоб досягти своєї мети у вивченні арабської мови, необхідно мати чітке уявлення про труднощі, які можуть зустрітися на вашому шляху. Ця мова вважається однією з найскладніших для вивчення серед англомовних. Втім, вивчення будь-якої мови потребує зусиль.

Тому, якщо ви дуже хочете опанувати арабську мову, вивчайте її, записавшись на високоякісні курси в Sprachcaffe, і ви скоро зможете досягти значних успіхів. Мовна школа гарантує це, надаючи вам досвідчених викладачів-носіїв з глибокими знаннями стандартної арабської мови. Школа також пропонує різні програми, передові технології та інші переваги для того, щоб навчання арабській мові онлайн було цікавим та ефективним. Що раніше ви запишетесь на онлайн-курс, то швидше ви побачите прогрес у вивченні сучасної стандартної арабської мови.

Як найкраще вивчати арабську мову?

Для вивчення арабської мови вам слід знайти правильний шлях, що підходить саме для вашої ситуації. Онлайн-курси арабської мови від Sprachcaffe є гарним варіантом для більшості людей у досягненні цієї мети.

Зокрема, ви можете вибрати між індивідуальними та груповими заняттями. Онлайн-курс може бути організований спеціально для однієї або кількох осіб. Тобто ви можете займатися разом зі своїм партнером, другом або іншою знайомою людиною. Групові заняття також є добрим способом навчання, оскільки ви будете займатися з людьми, які мають однаковий рівень знань. Так ви зможете завести нових друзів та вивчати цю мову у цікавому середовищі.

Як вивчити сучасну стандартну арабську?

Для того, щоб вивчити арабську мову, вам необхідно виконати певні дії.

Перш за все вам необхідно визначити свій поточний рівень володіння арабською мовою. Існує три основні рівні: початківець, середній та просунутий:

Початковий рівень підходить для всіх, хто не володіє або слабо володіє цією мовою.

Середній рівень передбачає, що ви вже набули деяких базових знань, таких як уміння читати арабською, розуміти нескладні фрази і складати пропозиції.

Просунуті навички арабської: ви можете легко використовувати арабську мову у повсякденному житті та роботі.

Є безліч причин приєднатися до онлайн-занять арабською і вивчити цю мову. Тому, якщо у вас є бажання чи необхідність зробити це, не зволікайте! Запишіться на ефективні онлайн-курси Sprachcaffe вже сьогодні, щоб почати вивчати стандартну арабську мову.

Продовжуючи вивчати арабську мову, ви будете вдосконалювати свої знання та переходити на наступний рівень. Зрештою ви зможете говорити арабською як його носії. Для цього вам потрібно вибрати підходящі курси арабської мови. Ви можете ознайомитися з програмами, які пропонують Sprachcaffe, і вибрати уроки арабської мови, які найбільше відповідають вашому розкладу та іншим вимогам. Якщо ви не впевнені у виборі, ви можете зв'язатися із привітними представниками служби підтримки Sprachcaffe. Вони допоможуть вам знайти відповідні уроки арабської, виходячи з ваших уподобань та потреб. Зрештою, ви повинні серйозно поставитися до відвідування мовних курсів. Вам слід регулярно відвідувати курси арабської мови та ретельно дотримуватися вказівок викладача, який допоможе вам у всьому. Пам'ятайте, що дуже важливо мати пристрасть або серйозну причину для вивчення цієї мови, щоб курси арабської мови були для вас цікавими та корисними.

Чому варто вибрати онлайн-курси арабської мови від Sprachcaffe?

В Інтернеті можна знайти різні мовні школи - то чому ж Sprachcaffe стане найкращим вибором?

Основні переваги наших онлайн-курсів арабської мови полягають у наступному:

  • Універсальність. Існують програми, розроблені для людей із різним графіком роботи. Ви самі вирішуєте, скільки уроків на тиждень вам знадобиться для вивчення арабської мови онлайн.
  • Доступні ціни. Кожен зможе підібрати доступний варіант, залежно від своїх фінансових можливостей.
  • Професійні викладачі (тільки носії арабської мови). Це гарантує ефективну допомогу та найкращі результати.
  • Сучасні технології. Ви зможете приєднатися до уроку та взаємодіяти з викладачем та іншими студентами, де б ви не знаходилися.
  • Офіційні сертифікати. Після закінчення певного курсу ви отримаєте офіційний сертифікат, який ви зможете використовувати при влаштуванні на роботу або для інших цілей.

Тож не варто чекати! Ознайомтеся з онлайн-курсами Sprachcaffe, щоб вивчити сучасну стандартну версію цієї дивовижної мови.

Питання про онлайн-клас

Ви заздалегідь отримаєте посилання та дані для доступу електронною поштою.

Якщо ви хочете приєднатися до сесії через веб-браузер, просто натисніть на посилання. Потім вам буде запропоновано завантажити та активувати файл. Після запуску файлу ви опинитеся у навчальному класі.

Якщо ви хочете взяти участь в онлайн-курсі мови через смартфон, вам необхідно спочатку встановити відповідну програму. Потім буде запропоновано ввести дані для входу в систему.

Ви також можете підключитись до сесії по телефону. Для цього наберіть безкоштовний номер телефону, вказаний в електронному листі із запрошенням. Потім вам буде запропоновано запровадити пін-код сесії.

Сесія розпочнеться, як тільки викладач з'явиться у мережі.

В идеале у вас должна быть действующая веб-камера с микрофоном или смартфон с " селфи-камерой". Но вы можете участвовать в языковом онлайн-курсе и без веб-камеры. В этом случае другие участники не смогут видеть вас, но вы все равно сможете видеть их.

Широкосмугові сполуки мають швидкість висхідного потоку, яка відрізняється від швидкості низхідного потоку. Якщо ви підключені до Інтернету через Wi-Fi, переконайтеся, що у вас є стабільний сигнал. Найкращий спосіб зробити це - не знаходитися надто далеко від точки доступу/роутера.

Вимоги для участі в онлайн-курсі з вивчення мови:

Відео стандартної якості
0,5 Мбіт/с прийом
0,5 Мбіт/с передача

Відео високої роздільної здатності
2,5 Мбіт/с прийом
3,0 Мбіт/с передача

Перевірте швидкість вашого інтернету тут: http://www.dslreports.com/speedtest

Ми використовуємо перевірене програмне забезпечення Cisco. Ви можете попередньо протестувати формат цієї програми. Виникнення проблем дуже малоймовірне. Ви можете відвідати попередню тестову зустріч, щоб переконатися, що ваша веб-камера та мікрофон налаштовані правильно і що наш онлайн клас функціонує належним чином.