Онлайн-курси італійської мови

Вивчайте італійську мову, не виходячи з дому.

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Онлайн-курси італійської мови

Ви шукаєте комфортний та ефективний онлайн-курс італійської мови? У Sprachcaffe ви можете легко та комфортно покращити свої знання італійської мови, не виходячи з дому. Просто зареєструйтесь на наш онлайн-курс італійської та почніть вивчати цю прекрасну мову. Sprachcaffe має чудові можливості для вас! Дізнайтеся про мотиви та способи вивчення цієї мелодійної мови.

Стандартні уроки італійської мови

Вивчайте бажану мову з іноземцями, які володіють мовою на тому ж рівні.

Від 10 € за заняття

✓ 4-12 учасників
✓ 2, 8 або 10 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Інтенсивні уроки італійської мови

З понеділка по п'ятницю ви маєте 4-6 уроків на день і навчаєтесь у невеликій групі іноземних студентів.

Від 9,10 € за урок

✓ 4-12 учасників
✓ 20 або 30 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Приватні уроки італійської

Ви можете брати індивідуальні уроки наодинці або з іншою людиною, яка має такий же рівень навчання, як і ви.

Від €22,60 за урок

✓ 1-2 учасника
✓ 2-6 уроків на прийом
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Гнучкі дати та час
✓ Індивідуальний графік вчителя
✓ Інтенсивна підтримка

Забронювавши онлайн-курс, ви забезпечуєте собі 5% знижку посіяного клієнта на наступну мовну подорож, щоб попрактикувати свої нові мовні навички у будь-якій з наших шкіл!

Навіщо вивчати італійську мову?

Існує безліч причин, з яких вибирають цю гарну мову для вивчення, наприклад:

Хочеться поїхати до Італії.

Прагнення переїхати до цієї країни.

Потрібно використовувати його для роботи та говорити як носій італійської мови.

Просто подобається.

Чи важко вивчити італійську?

Це залежить від вашої рідної мови. Якщо ви знаєте іншу романську мову, можна припустити, що вам буде легше. У будь-якому випадку, порівняно з вивченням деяких інших мов, італійська мова дуже проста. Більше того, це найпростіша іноземна мова для вивчення більшості американців. Тому, якщо вам потрібно вивчити цю прекрасну мову, просто зробіть це, записавшись на онлайн-курси італійської мови та дотримуючись вказівок викладача. Ви обов'язково впораєтеся та навчитеся говорити по-італійськи.

Який найшвидший спосіб вивчити італійську мову?

Бажаєте швидко вивчити італійську мову? Вам просто потрібно вибрати інтенсивний індивідуальний або груповий курс англійської мови в Sprachcaffe. Наші викладачі-носії італійської мови допоможуть вам продуктивно навчатися під час курсів, щоб ви могли почати розмовляти італійською мовою вже найближчим часом. Не забувайте старанно займатися та не пропускайте уроки граматики. Одночасно із цим ви отримаєте масу задоволення від вивчення італійської мови.

Деякі люди намагаються поринути у мову поза курсами та без допомоги викладачів-носіїв мови. Для цього можна використовувати корисні матеріали, наприклад уроки граматики, доступні в Інтернеті. Однак цей варіант не дозволить вам вільно говорити італійською мовою. Щоб дійсно добре опанувати цю мову, необхідно отримати вичерпні знання італійської граматики, вимови, вибору слів та багато іншого.

Вам слід записатися на курси італійської мови та отримати допомогу досвідченого викладача-носія італійської мови. Він проведе вас через весь процес вивчення італійської мови, пояснюючи все, що вам потрібно, та виправляючи ваші помилки. Відвідуючи курси Sprachcaffe, ви знайдете чудових викладачів-носіїв італійської мови, які допоможуть вам швидко вивчити італійську мову.

Чи можна вивчити італійську мову онлайн?

Традиційний спосіб вивчення мов - це спілкування з викладачем віч-на-віч у рамках курсу. Це можуть бути індивідуальні чи групові заняття у класах. Однак ми живемо в часи, коли кожен може отримати доступ до Інтернету та знайти там практично все, що завгодно. Курси італійської мови, що проводяться онлайн, є однією з найширших можливостей, якими можуть скористатися студенти.

Такі курси - це ефективний спосіб вивчити італійську мову! Багато людей не можуть знайти достатньо часу для відвідування курсів вивчення італійської мови, але це зручно - використовувати сучасні технології і приєднуватися до уроку за лічені секунди.

Живе спілкування з викладачем на курсах дуже важливе, але для цього не треба нікуди їхати! Якщо ви мрієте говорити по-італійськи, навчайтеся онлайн та заощаджуйте не тільки свій час, але й гроші. Онлайн-навчання мови зазвичай дешевше, ніж традиційний курс.

Який онлайн-курс італійської найкращий?

Ознайомившись з усіма курсами, які пропонує Sprachcaffe, ви можете зіткнутися з проблемою вибору відповідного курсу італійської мови. Справа в тому, що кожен студент повинен обирати програму навчання, виходячи зі своїх цілей, графіка, рівня знань (граматика та словниковий запас), бюджету та інших факторів. Sprachcaffe добре розуміє потреби різних студентів та пропонує кожному з них зручний, доступний та ефективний варіант.

Нижче наведено фактори, які слід враховувати, щоб зробити правильний вибір

Ви віддаєте перевагу приватним або груповим онлайн заняттям італійською мовою?

Вам потрібні загальні знання або у вас є конкретні цілі, наприклад, збагачення словникового запасу, покращення навичок читання, письма чи розмовної мови?

Як швидко вам потрібно досягти певних результатів?

Коли ви можете приєднатися до онлайн-уроків італійської мови?

Крім того, необхідно знати свій поточний рівень володіння італійською мовою. Існує три рівні: початківець, середній та просунутий. Не забудьте спершу пройти вступний тест. Ознайомтеся з доступними програмами курсів італійської мови та знайдіть ту, яка найбільше відповідає вашим потребам. Зв'яжіться з командою Sprachcaffe, щоб отримати рекомендації щодо вибору уроків відповідно до ваших вимог.

Чому варто вибрати Sprachcaffe для вивчення італійської мови?

Отже, тепер ви знаєте, що існують вагомі причини почати вивчати італійську мову за допомогою онлайн-уроків. І якщо ви дійсно твердо вирішили вивчити італійську мову, онлайн-курси Sprachcaffe стануть для вас добрим вибором:

  • Це мовна школа, що заслуговує на довіру, ефективність і надійність якої перевірені часом.
  • Школа пропонує різні курси італійської мови онлайн для людей з різними цілями, від студентів до бізнесменів.
  • У школі лише розумні ціни та є знижки на уроки.
  • Sprachcaffe наймає лише носіїв мови.

В цілому, Sprachcaffe - це відмінна онлайн-школа італійської мови із захоплюючими та корисними уроками італійської для всіх, хто хоче вивчити Italiano з нуля або покращити свої знання. Просто почніть зараз! Приєднуйтесь до курсу Sprachcaffe, щоб швидше заговорити італійською!

Питання про онлайн-клас

Ви заздалегідь отримаєте посилання та дані для доступу електронною поштою.

Якщо ви хочете приєднатися до сесії через веб-браузер, просто натисніть на посилання. Потім вам буде запропоновано завантажити та активувати файл. Після запуску файлу ви опинитеся у навчальному класі.

Якщо ви хочете взяти участь в онлайн-курсі мови через смартфон, вам необхідно спочатку встановити відповідну програму. Потім буде запропоновано ввести дані для входу в систему.

Ви також можете підключитись до сесії по телефону. Для цього наберіть безкоштовний номер телефону, вказаний в електронному листі із запрошенням. Потім вам буде запропоновано запровадити пін-код сесії.

Сесія розпочнеться, як тільки викладач з'явиться у мережі.

В идеале у вас должна быть действующая веб-камера с микрофоном или смартфон с " селфи-камерой". Но вы можете участвовать в языковом онлайн-курсе и без веб-камеры. В этом случае другие участники не смогут видеть вас, но вы все равно сможете видеть их.

Широкосмугові сполуки мають швидкість висхідного потоку, яка відрізняється від швидкості низхідного потоку. Якщо ви підключені до Інтернету через Wi-Fi, переконайтеся, що у вас є стабільний сигнал. Найкращий спосіб зробити це - не знаходитися надто далеко від точки доступу/роутера.

Вимоги для участі в онлайн-курсі з вивчення мови:

Відео стандартної якості
0,5 Мбіт/с прийом
0,5 Мбіт/с передача

Відео високої роздільної здатності
2,5 Мбіт/с прийом
3,0 Мбіт/с передача

Перевірте швидкість вашого інтернету тут: http://www.dslreports.com/speedtest

Ми використовуємо перевірене програмне забезпечення Cisco. Ви можете попередньо протестувати формат цієї програми. Виникнення проблем дуже малоймовірне. Ви можете відвідати попередню тестову зустріч, щоб переконатися, що ваша веб-камера та мікрофон налаштовані правильно і що наш онлайн клас функціонує належним чином.