2 тижні: від 1100 євро

У вартість входить: Проживання, мовний курс, вступний тест та сертифікат.

Перевірте пропозицію

Вивчення китайської мови в Пекіні

З нашим курсом китайської мови в Пекіні ви ефективно покращите свої навички. Наш курс пропонує невимушену атмосферу навчання, яка дозволить вам швидко прогресувати. Крім мовних занять, ви можете насолоджуватися вивченням пам'яток Пекіна разом з іншими учасниками курсу.

Наша мовна подорож до Пекіна дає вам можливість зануритися в захоплюючу культуру Китаю, дізнатися про його людей і традиції. Жителі Пекіна розмовляють мандариною і традиційно дуже теплі та комунікабельні.

Найкраща спільнота

Тут ви зустрінете людей з усього світу, які мають спільну мету: вивчення китайської мови.

Розташування мовної школи

Прямо в чарівній червоній будівлі біля Королівського палацу.

Мандаринська

У Пекіні розмовляють т. зв Мандаринською (висококитайська).

Між традицією і сучасністю

Пекін ідеально представляє Китай: глибоко вкорінений в історію, але дуже сучасний.

Чому варто відвідати один із наших курсів китайської мови в Пекіні?

Наші мовні програми в Пекіні - це незабутній культурний досвід: у вас є шанс вивчити китайську мову від кваліфікованих носіїв мови, відкриваючи для себе одне з найзахопливіших і найконтрастніших міст світу. Курси проводяться дуже близько до захоплюючого Забороненого міста, яке ви можете досліджувати на дозвіллі, та багатьох інших захоплюючих місць, якими славиться Пекін. Курс китайської мови в Пекіні також є інвестицією у ваше майбутнє, що дає вам можливість відвідати унікальні місця, відкрити для себе нові культури та знайти нових друзів. Переконайтеся самі в багатьох перевагах одного з курсів китайської мови в Пекіні, які пропонує Sprachcaffe!

Мовні подорожі в Пекін для дорослих

Пекін для дорослих

Мовні поїздки в Пекін для молоді

Пекін для молоді


Наша школа в Пекіні

Наша нова мовна школа в Пекіні, оформлена в китайському та європейському стилі, розташована зовсім поруч із Забороненим містом, оточена столітніми деревами та чудовими садами. Площа Тяньаньмень знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби, де також є дві однойменні станції метро, ​​які доставлять вас до школи. Найвідоміша торгова вулиця Пекіна - Ванфуцзін - також менш ніж за десять хвилин їзди.

Розташування китайської школи в Пекіні

Заборонене місто, серце Пекіна, безсумнівно, найкрасивіше і спокійне місце в столиці. Він служив резиденцією імператорів династій Мін і Цін у минулі епохи. Це найбільший і найкраще збережений зразок стародавньої архітектури у світі. Досі територія навколо Забороненого міста з його чудовими будівлями та мальовничими стежками є популярним місцем відпочинку жителів Пекіна.

Заняття проводяться в невеликих групах, максимум 15 учасників. Усі навчальні матеріали надаються на час навчання. Дуже сучасні аудиторії нашої мовної школи в Пекіні пропонують учасникам достатньо місця для ефективного вивчення китайської мови. Завдяки розташуванню Sprachcaffe Language School в Пекіні біля великого парку, у вас завжди є можливість вийти на вулицю або почитати, наприклад, в одному з павільйонів.

.


Вивчення китайської мови на мовних курсах у Пекіні

Де краще вивчати китайську мову, як не в столиці КНР і другому за величиною місті країни? Будучи одним із найбільш густонаселених міст у світі, Пекін є вуликом активності, вирує енергією та виробництвом. Це головний економічний, освітній, політичний і культурний центр країни, який пропонує багато вражень мандрівникам під час курсу китайської мови в Пекіні. Незалежно від того, досліджуєте ви Заборонене місто, милуєтеся численними храмами та пагодами, відвідаєте імператорські гробниці династій Мін і Цін або прогуляєтеся численними музеями; Можливість розширити свої знання про китайську культуру та китайську мову чекає вас на кожному кроці.

Курси китайської мови в Пекіні, які пропонує Sprachcaffe, створені для створення заохочувального та мотивуючого середовища, де студенти почуваються впевнено, щоб говорити вголос. Завдяки креативним і веселим методам навчання, таким як ігри та дискусії, студенти вчаться ефективно спілкуватися китайською з самого початку. Кваліфіковані, досвідчені викладачі завжди готові адаптувати курс до індивідуальних потреб і навичок студентів. Вони також там, щоб допомогти поза аудиторією, даючи поради щодо місцевих туристичних визначних пам'яток і допомагаючи вам навчитися китайської мови щодня.

Чудовий вибір курсу

Визначте інтенсивність вашого мовного курсу

Невеликі групи

Групи від 6 до 15 учасників

Компетентні викладачі

Вивчайте китайську мову у кваліфікованих викладачів

Сертифікат учасника

Після закінчення курсу отримайте сертифікат від Sprachcaffe

Типи курсів в Пекіні

Стандартний курс

У стандартному курсі ви вивчатимете китайську мову за 20 уроків по 45 хвилин,максимальна кількість людей у ​​групі - 8. Вікова категорія - від 18 до 55 років. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. Рівні курсу варіюються від A2 до B2.

Більше інформації

Спеціальний академічний курс

У спеціальному академічному курсі ви вивчатимете китайську мову за 20 уроків по 45 хвилин кожен у групі максимум 15 осіб. Мінімальна тривалість - 12 тижнів. Потрібна віза X2. Вартість іспиту не входить у вартість.

Індивідуальний курс

Завдяки індивідуальним урокам, доступним онлайн та особисто в нашій школі, ви можете вибрати важливі для вас теми протягом 4-6 уроків на день, відповідно їх адаптуючи. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. Для цього курсу немає вікових обмежень. За бажанням може взяти участь ще одна особа. Рівні курсу варіюються від A0 до C2.

Більше інформації

Відгуки про школу


Форми проживання в Пекіні

Наша резиденція в Пекіні є ідеальним місцем для знайомства з новими людьми з усього світу. Контакт з іншими людьми має перевагу, оскільки робить вашу подорож набагато захопливішою, а з іншого боку, ви можете використовувати свої нещодавно набуті мовні навички безпосередньо в розмові, вивчаючи також поза курсом китайської мови.

Перебуваючи в нашій резиденції, ваші мовні навички зміцняться, і ви набудете впевненості в іноземній мові! Наша сучасна резиденція розташована в центрі - ви можете бути в школі всього за 10 хвилин! Інтернет-куток, телевізійний лаунж і ресторан запрошують вас відпочити. Сніданок і вечеря - в резиденції, гарячі обіди - в школі; під час подорожі студенти обідають у ресторані поблизу місця екскурсії. Ви також можете скористатися послугами пральні в резиденції. Прибирання номерів входить у вартість.

Центральне розташування

Ваше житло в Пекіні розташоване в центрі міста. Усе, що вам може знадобитися для мовних курсів у Пекіні, є прямо у вас на порозі.

Санвузол в номері

Після захоплюючого дня в Пекіні та успішного мовного курсу ви можете закінчити день розслаблюючою ванною у своєму номері.

Підтримка 24/7

Наші співробітники в Пекіні доступні 24 години на добу і будуть раді допомогти. Вони є вашим першим контактом і організовують атракціони в Пекіні.

Багато пам'яток

Наша резиденція в Пекіні розташована поблизу таких популярних пам'яток, як Заборонене місто, площа Тяньаньмень і Ванфуцзін.

Готель (2-3 зірки)

  • Двомісний/одномісний номер
  • Ванна кімната, телевізор, холодильник, сейф
  • Щоденне прибирання
  • Безкоштовний Wi-Fi

Rezydencja (*dostępność w zależności od sezonu)

  • Одномісний або двомісний номер (тільки при бронюванні спільного двомісного номера)
  • Ванна, телевізор, холодильник
  • Щоденне прибирання
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Вік: 18 - 55 років

Позакласні заходи в Пекіні зі Sprachcaffe

Китайський мегаполіс Пекін надихне вас своїми контрастами між традиціями та сучасністю, вражаючими пам'ятниками та різноманітною кухнею. Наші мовні курси пропонують унікальну можливість відкрити для себе все!

Найцікавіші пам'ятки Пекіна

Площа Тяньаньмень

Неподалік від Забороненого міста знаходиться площа Тяньаньмень, також відома як площа Тяньаньмень. З площею 400 000 квадратних метрів, це одна з найбільших громадських площ у світі. Тут є, серед іншого, національний музей, пам'ятники та Народний зал. Головною подією на цій площі є церемонія підняття прапора.

Заборонене місто

У центрі Пекіна знаходиться Заборонене місто. Цей величезний палацовий комплекс складається з 890 палаців і понад 8000 кімнат. Раніше в Забороненому місті жили тільки імператори з родинами, іноземцям вхід був заборонений. Сьогодні як місцеві жителі, так і туристи можуть відвідати Заборонене місто та дізнатися про імператорську родину.

Велика китайська стіна

Велика китайська стіна - одна з найвідоміших визначних пам'яток Китаю, яку ще називають «Велика стіна». Його довжина становить 21 000 км і була побудована в 7 столітті для захисту від ворожих племен. До стіни легко дістатися з Пекіна громадським транспортом.

Путівник по Китаю

Відкрийте для себе всі визначні пам'ятки Китаю в нашому путівнику!
До путівника по Китаю »

Місцеві культурні заходи

У Пекіні багато подій, в яких варто взяти участь. Нижче наведено огляд заходів, які проводяться щороку. Якщо під час вашої подорожі не буде нічого цікавого, не хвилюйтеся: це лише невеликий вибір, тому що Пекін пропонує широкий вибір подій. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нашим персоналом Sprachcaffe Beijing!

Фестиваль льоду та снігу в ущелині Лунцин: (січень-лютий) Цей фестиваль однозначно варто відвідати під час вашого візиту до Пекіна! Тут вас чекають крижані ліхтарі, гігантські крижані та снігові скульптури, розважальні заклади. Фестиваль працює з 9:00 до 22:00, але особливо варто його відвідати після заходу сонця, адже ввечері все гарно освітлюється.

Grand View Garden Fair: (лютий) Сад Daguanyuan також відзначається під час Весняного свята. Сад був створений за мотивами одного з найвідоміших китайських романів «Мрія про червоні особняки». Під час фестивалю відбуваються вистави та ігри за мотивами роману, відвідувачі можуть приміряти традиційні костюми.

Сакура в Ююантані: (березень-травень) Цвітіння вишні можна побачити не лише в Японії, а й у Пекіні. З 1989 року в парку Юйюантань проводиться щорічний ярмарок Цвітіння вишні. Під час цього заходу можна побачити понад 20 видів вишневих дерев у повному цвіті. Однозначно варто відвідати, особливо щоб зробити чудові фото!

Свято місяця: (вересень) У ніч повного місяця з вересня на жовтень відзначається традиційне свято середини осені, або свято місяця, яке є другим за значимістю святом у Китаї. Це веселе свято врожаю та сімейне свято, під час якого головну роль відіграють ліхтарики та місячні пиріжки. Це також день, коли люди часто одружуються, а самотні люди сподіваються знайти пару в цей день.

Фестиваль 798 Art Zone: (вересень) Цей мистецький фестиваль відбувається в мистецькому районі Дшанзі, який також називають 798 Art Zone. Сучасне мистецтво виставляється на військовому заводі в районі Чаоян. Завдяки фестивалю Арт-зона 798 стала всесвітньо відомим культурно-креативним районом. Завдяки своїй транскордонній, різноманітній спрямованості, він став магнітом для художників та відвідувачів.


Ціни на мовну поїздку в Пекін

Послуги включені

У Sprachcaffe все необхідне для успішної мовної подорожі включено у вартість. Проживання, мовний курс, вступний тест, мовний сертифікат і, звичайно, незабутні враження.

Забронюйте обраний курс: