Онлайн-курси німецької мови

Вдосконалюйте свою німецьку мову на онлайн-курсах та розширте свої кар'єрні перспективи.

Онлайн-курси німецької мови

Онлайн-курс німецької мови дозволяє вивчати мову у зручній для вас формі. Одна з причин, через яку люди не можуть почати вивчати або підвищити рівень володіння німецькою мовою, це дуже завантажене повсякденне життя. Здається, що часу вивчення нової мови ніколи не вистачає - ми вчимося, працюємо, виховуємо дітей чи займаємося іншими важливими справами.

Як краще вчити німецьку? За допомогою нашого онлайн-курсу ви можете займатися німецькою мовою з дому у зручний для вас час та у зручному для вас темпі. Sprachcaffe існує вже понад 30 років і за цей час ми допомогли багатьом людям із різних куточків планети. Ми пропонуємо високоякісні та захоплюючі курси німецької мови. Запишіться сьогодні на них!

Стандартні уроки німецької мови

Вивчайте бажану мову з іноземцями, які володіють мовою на тому ж рівні.

Від 10 € за заняття

✓ 4-12 учасників
✓ 2, 8 або 10 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Інтенсивні уроки німецької мови

З понеділка по п'ятницю ви маєте 4-6 уроків на день і навчаєтесь у невеликій групі іноземних студентів.

Від 9,10 € за урок

✓ 4-12 учасників
✓ 20 або 30 уроків/тиждень
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Можливий курс вихідного дня
✓ Встановити міжнародні контакти
✓ Взаємодія в групі

Приватні уроки німецької

Ви можете брати індивідуальні уроки наодинці або з іншою людиною, яка має такий же рівень навчання, як і ви.

Від €22,60 за урок

✓ 1-2 учасника
✓ 2-6 уроків на прийом
✓ 1 заняття = 45 хвилин
✓ Гнучкі дати та час
✓ Індивідуальний графік вчителя
✓ Інтенсивна підтримка

Забронювавши онлайн-курс, ви забезпечуєте собі 5% знижку постійного клієнта на наступний курс та проживання у мовній поїздці для практики німецької мови у наших школах у Mюнхені чи Франкфурті!

Чому варто вивчати німецьку мову?

Німецька - одна з найпопулярніших мов у світі. Цією мовою говорять понад 100 мільйонів людей, і ви можете стати частиною спільноти! Багатьом людям потрібно вивчати німецьку мову, щоби розширити свої ділові можливості. Зокрема, це дозволяє їм спілкуватися з іноземними бізнесменами без необхідності наймати усних чи письмових перекладачів, щоб допомогти їм вести розмову чи ділове листування.

Багато хто хоче вивчити німецьку, тому що вона потрібна їм для роботи, або їм подобається подорожувати в інші німецькомовні країни або вони вирішили залишитися в Німеччині назавжди. Вивчення німецької мови покращує ваші розумові здібності та збагачує ваше світосприйняття. Ви хочете вільно спілкуватися з носіями німецької мови? Вам необхідно розуміти статті, книги та інші матеріали, написані німецькою мовою? А як щодо того, щоб навчитися грамотно писати німецькою мовою? Тоді просто запишіться на один із високоякісних платних курсів німецької мови, які ми пропонуємо!

У чому переваги наших онлайн-курсів німецької мови?

Передові сучасні технології

Завдяки зручній у використанні технології наш віртуальний клас також доступний на вашому смартфоні.

Справжні вчителі

100% справжні вчителі, 100% наживо, без слотів, без нудьги.

З дипломом

Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат.

Індивідуальний та ефективний

Учасники можуть подавати ідеї щодо тем і проблем, які включені до планування уроків.

Що відбувається до початку онлайн-курсу німецької мови?

Перш ніж записатись на онлайн-курс, дізнайтеся його розклад. Інтенсивні курси проводяться частіше, ніж загальні або їх тривалість довше, ніж у стандартних уроків. Існують також окремі курси для людей з однаковим рівнем володіння мовою, наприклад, для початківців (онлайн курс німецької мови A1).

Крім того, ви можете записатись на індивідуальний курс. Це слушний варіант для тих, хто хоче вивчати німецьку мову в зручному для себе темпі. Такі курси особливо корисні для покращення вимови, оскільки ви займатиметеся на самоті, і ваш викладач зможе приділити цьому питанню максимум уваги.

Однак вивчення німецької мови у групі - це теж відмінний варіант. Ви зможете спілкуватися з викладачем та іншими людьми, які проходять той самий курс.

Найкращі викладачі для онлайн-курсів німецької мови!

Коли йдеться про вивчення мови, дуже важливо обрати правильного викладача. Ми маємо низку суворих вимог до людей, яких ми наймаємо. Зокрема, всі вони повинні мати кілька років досвіду роботи в даній сфері та володіти навичками викладання, необхідними для того, щоб мотивувати учнів на нові відкриття та зробити процес навчання для них якнайцікавішим.

Як розпочати онлайн-курс німецької мови?

Спочатку необхідно визначити, яким рівнем володіння німецькою мовою ви володієте. Він визначається виходячи з ваших знань граматики, лексики тощо. Для визначення рівня ми розробили тест, який ви можете пройти. Все, що вам потрібно зробити, - це дотримуватися чітких інструкцій та відповідати на запитання.

Ви зможете досягти наступних рівнів, пройшовши певний онлайн-курс вивчення німецької мови:

A1 (початкові знання). Це означає, що ви маєте деякі базові знання. Наприклад, ви можете представитися

A2 (основоположні знання). Ваших знань достатньо, щоб будувати однотипні пропозиції та розуміти їх зміст

B1 (розвинене володіння мовою). Ви можете описати свої інтереси, захоплення і т.д. Ви можете легко розуміти зміст типових пропозицій

B2 (самостійне володіння мовою). Люди, які пройшли цей курс, здатні розуміти комплексні тексти. Вони можуть самостійно спілкуватися німецькою мовою

C1 (професійне знання мови). На цьому рівні ви можете розуміти абстрактні та складні матеріали, а також робити вільне висловлювання

C2 (рівень мови, наближений до носія). Після закінчення цього курсу люди можуть вільно спілкуватися німецькою мовою

Якщо ви знаєте свій рівень володіння мовою, ви можете надіслати запит на потрібний вам курс, наприклад, онлайн-курс німецької мови B1, онлайн-курс німецької мови B2 і так далі. Однак вам все одно доведеться пройти вступний тест. Зареєструвавшись на нашому сайті, ви отримаєте допуск до нього. За його результатами ви зможете вибрати курс, що відповідає вашому рівню. Крім того, у вас є безліч варіантів на вибір. Наприклад, ви можете вибрати інтенсивний курс німецької мови онлайн, якщо вам необхідно отримати глибокі знання в найкоротший термін. Люди часто обирають цей курс, якщо вони збираються найближчим часом вирушити до німецькомовної країни по роботі або для особистих цілей.

Якщо вам не потрібний повноцінний онлайн-курс німецької мови, ви можете вибрати курс, спрямований на вдосконалення певних навичок, наприклад онлайн-курс розмовної німецької. Якщо ви вже вивчали німецьку мову, але не можете відновити свої знання в пам'яті, вам слід записатися на курси додаткової підготовки, заснованої на повторенні матеріалу. Онлайн-курс німецької мови дозволить вам освіжити вже існуючі навички та переконатися, що ви зможете використовувати їх в особистому та/або професійному житті. Ким би ви не були - бізнесменом, студентом, туристом або просто тим, хто хоче вільно володіти німецькою мовою, - ми допоможемо вам вибрати підходящий курс, щоб ви навчалися в найбільш комфортних для вас умовах.

Прийміть правильне рішення

Можливо вам важко визначитися, що саме вам потрібно, з урахуванням широкого вибору курсів, які ми пропонуємо. Найкращий спосіб отримати повну інформацію - це зв'язатися з нами. Ви повідомите нам основну інформацію, наприклад, який час вам краще, для чого ви хочете вивчати німецьку мову і як швидко вам потрібно отримати певний рівень, і ми порекомендуємо вам відповідний онлайн-курс німецької мови.

Питання про онлайн-клас

Ви заздалегідь отримаєте посилання та дані для доступу електронною поштою.

Якщо ви хочете приєднатися до сесії через веб-браузер, просто натисніть на посилання. Потім вам буде запропоновано завантажити та активувати файл. Після запуску файлу ви опинитеся у навчальному класі.

Якщо ви хочете взяти участь в онлайн-курсі мови через смартфон, вам необхідно спочатку встановити відповідну програму. Потім буде запропоновано ввести дані для входу в систему.

Ви також можете підключитись до сесії по телефону. Для цього наберіть безкоштовний номер телефону, вказаний в електронному листі із запрошенням. Потім вам буде запропоновано запровадити пін-код сесії.

Сесія розпочнеться, як тільки викладач з'явиться у мережі.

В идеале у вас должна быть действующая веб-камера с микрофоном или смартфон с " селфи-камерой". Но вы можете участвовать в языковом онлайн-курсе и без веб-камеры. В этом случае другие участники не смогут видеть вас, но вы все равно сможете видеть их.

Широкосмугові сполуки мають швидкість висхідного потоку, яка відрізняється від швидкості низхідного потоку. Якщо ви підключені до Інтернету через Wi-Fi, переконайтеся, що у вас є стабільний сигнал. Найкращий спосіб зробити це - не знаходитися надто далеко від точки доступу/роутера.

Вимоги для участі в онлайн-курсі з вивчення мови:

Відео стандартної якості
0,5 Мбіт/с прийом
0,5 Мбіт/с передача

Відео високої роздільної здатності
2,5 Мбіт/с прийом
3,0 Мбіт/с передача

Перевірте швидкість вашого інтернету тут: http://www.dslreports.com/speedtest

Ми використовуємо перевірене програмне забезпечення Cisco. Ви можете попередньо протестувати формат цієї програми. Виникнення проблем дуже малоймовірне. Ви можете відвідати попередню тестову зустріч, щоб переконатися, що ваша веб-камера та мікрофон налаштовані правильно і що наш онлайн клас функціонує належним чином.

Наші переваги

✔ Відмінне обслуговування і підтримка
✔ 40-річний досвід викладання мов
✔ Все включено - насолоджуйтеся мовним курсом без турбот
✔ 30 мовних центрів Sprachcaffe в унікальних місцях

Зв'яжіться з нами

З понеділка по п'ятницю
з 10 ранку до 18 вечора
Подзвоніть нам:

+48 690 323 898

Є питання?
Напишіть нам по почті