🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Oferty specjalne - najlepsze ceny - aktualne promocje

Niezależnie od tego, czy szukasz kursu językowego w ostatniej chwili, wolisz zarezerwować kompletny kurs językowy all-inclusive czy masz jeszcze inną strategię. Na stronie oferty Sprachcaffe zawsze znajdziesz przegląd wszystkich ofert specjalnych i sezonowych promocji, z których aktualnie możesz skorzystać. Nie wahaj się zbyt długo, ponieważ niektóre oferty Sprachcaffe są dostępne tylko przez ograniczony czas. Jeśli już zdecydowałeś się na język i ulubione miejsce docelowe, sprawdź, jak kupić wycieczkę językową taniej.

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem do Anglii! Ostatnie miejsca!

Grupa na przelot z opiekunem do Anglii

Mamy jeszcze wolne miejsca w terminie:

28.07-10.08

Przy rezerwacji kursu dodaj informację w komentarzu, że chcesz dołączyć do naszej grupy na przelot. Po otrzymaniu rezerwacji skontaktujemy się z tobą w celu potwierdzenia miejsca i omówienia wszystkich szczegółów.

 

To się opłaca!

Rabat lojalnościowy "FANtastico"

5% zniżki na Twój kurs i zakwaterowanie!

Byłeś już z nami na wyjeździe językowym i chciał(a)byś ponownie udać się z nami w podróż? Doceniamy lojalność powracających klientów.

Jeśli jedziesz z nami kolejny raz i zabierasz ze sobą osobę towarzyszącą, rabat wzrośnie do 10%! Zobacz obok - promocja Rodzina i Przyjaciele.

Jak to działa? W miejscu na kod rabatowy w formularzu zgłoszeniowym wpisz swój indywidualny kod z poprzedniej rezerwacji. Jeśli nie możesz go znaleźć, wpisz "Fantastico", a my zajmiemy się resztą.

Polecaj nas innym i oszczędzajcie razem.

Otrzymajcie zniżkę -5% w ramach promocji "Rodzina & Przyjaciele".

Ta specjalna zniżka przysługuje przy rezerwacji tego samego kursu dla min. dwóch członków rodziny lub czwórki przyjaciół.

Rabat otrzymuje każda osoba. Promocja trwa przez cały rok.

Jeśli jedziesz z nami kolejny raz, możesz połączyć zniżki: Fantastico + Rodzina i Przyjaciele. Maksymalna zniżka wynosi wówczas -10%.

Jak to działa? W miejscu na kod rabatowy w formularzu zgłoszeniowym wpisz swój indywidualny kod z poprzedniej rezerwacji lub zaznacz opcję "Mała grupa" i wpisz nazwiska przyjaciół w polu na dodatkowe uwagi.

Zniżka "6 tydzień gratis"

Zapłać za 5, ucz się 6 tygodni!

Kurs językowy: Chcesz skorzystać z dłuższego pobytu? Jeśli zarezerwujesz kurs 5-tygodniowy, na 6 tydzień otrzymasz darmowym tydzień zajęć językowych we wszystkich naszych lokalizacjach.

Zakwaterowanie: W przypadku wyjazdów językowych na Maltę lub do Frankfurtu otrzymasz bezpłatne zakwaterowanie w jednym z naszych mieszkań lub studiów na szósty tydzień, oprócz bezpłatnego przedłużenia kursu językowego po piątym tygodniu.

Warunki dotyczą tylko Sezonu A i B.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, aby pogłębić swoje umiejętności językowe. I to za darmo.

Szybko skorzystaj z promocji - wypełnij formularz rezerwacyjny:

Zapisz się na newsletter:

Rejestracja do newslettera

Newsletter wysyłamy co 2 miesiące i tylko wtedy, kiedy informujemy o nowościach!
Zapisując się będziesz otrzymywał wiadomości o:

✓ Super promocjach, zniżkach last & first minute ✓ Konkursach z extra nagrodami (kursy, zniżki)

Otrzymasz darmowy dostęp do poradnika (aż 138str. porad językowych w postaci poradnika-książki). Zobacz okładkę >>

✓ Otrzymasz także zniżkę 25% na Fiszki

 

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, rózne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog