Fransa'da İş Fransızcası Kursu

Fransa'yı ziyaret edin ve Fransızcanızı geliştirin.

Kurslarımıza göz atın »

COVID'siz seyahat | YENİ KATALOGLAR ÇIKTI! | Erken kayıt indirimi - 400€'ya kadar tasarruf edin! | Esnek rezervasyon seçenekleri

Fransızca İş için Dil Kursu

Fransızca sadece en önemli dünya dillerinden biri olarak değil, aynı zamanda en güzellerinden biri olarak kabul edilir. Fransızca, hem Avrupa Birliği'nin hem de Birleşmiş Milletler'in resmi dilidir ve birçok uluslararası arenaya girmek için gereklidir.

Fransa'daki iş için dil kurslarımız

Paris

Işıklar şehrinde İş Fransızcası öğrenin

Dünyanın beş kıtasına yayılmış 200 milyon konuşmacı ile Fransızca, iş dünyasının hayati bir dili haline geldi ve küresel iletişimin önemli bir unsuru haline geldi. Profesyoneller için özel olarak tasarlanmış bir Fransızca kursuna yatırım yaparken, size ve şirketinize alanınızda en ileri noktayı verecek ve size Fransa'nın harikalarının hem kişisel hem de profesyonel olarak tadını çıkarma fırsatı sunacak bir yolculuğa çıkarken yatırım yapın. Sprachcaffe, profesyonelleri değerli bir dil becerisiyle donatmak için tasarlanmış çeşitli Fransızca kursları sunmaktadır. Fransızca dilinde akıcılık için temel oluşturmaya veya kurumsal iletişimin inceliklerini tazelemeye ihtiyacınız olsun, kurslarımız dil hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır. Yetenekli dil ekibimizin yardımıyla, biz ihtiyaçlarınıza uygun bir program geliştirirken ve sektörünüzde bir iz bırakmak için ihtiyaç duyduğunuz dilin öğeleriyle donatırken, dil hedeflerinizi belirlemek için bolca zamanınız olacak. Standart Fransızca'nın temellerinden daha karmaşık, sektöre özgü kelime dağarcığına kadar, iş Fransızcası kurslarımız sizi kendinden emin ve bir sonraki profesyonel maceraya atılmaya hazır hissettirecek. Dilin doğduğu ülkede pastoral bir destinasyonda Fransızca kursunun tadını çıkarırken, kişisel ve profesyonel düzeyde gelişiminize yatırım yapın. Dili özümseyin, iş ilişkilerinin görgü kurallarını deneyimleyin ve bu olağanüstü ülkenin kültürel ve tarihi mücevherlerinin tadını çıkarın.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın