Gençler için Kanada'da Dil Kursları

Kanada'nın uçsuz bucaksız manzaralarını gezerken İngilizcenizi geliştirin.

Dil okullarımıza göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Kanada'da Gençler için Yaz Kampı

Dünyanın en heyecan verici ülkelerinden birinde İngilizce öğrendiğinizi hayal edin. Kanada'nın çeşitli kültürü, nefes kesen doğal güzelliği ve heyecan verici atmosferi ile hayatınızın tatilinin tadını çıkarırken dili öğreneceksiniz. Kanada'nın ortak resmi dili olan İngilizce ile, dünyanın en büyük ikinci ülkesini keşfederken, doğal olarak konuşulanları deneyimleyerek, dili asla hayal etmediğiniz bir şekilde öğrenirken bulacaksınız.

Eski moda bir dil öğrenmeyi unutmanın ve asla unutamayacağınız bir dil ve seyahat deneyimine başlamanın zamanı geldi. Sıkıcı sınıflardaki sıkıcı dersler sona erdi, ancak bu harika ülkenin sunduğu her şeyin tadını çıkardıkça öğrenim devam edecek. Tarihin, kültürün ve doğal güzelliğin eşsiz bir ortam yaratmak için birleştiği bir ülkede, Kanada'ya ve sunduğu her şeye aşık olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Büyük Beyaz Kuzey'i ziyaret edin

Güzel manzara, dost canlısı insanlar ve unutulmaz bir gezi

Her yerde İngilizce konuş

40 milyon insan, tek ortak dil

Dil Okullarımız

Toronto ve Montreal'deki muhteşem dil okullarımız arasından seçim yapın

Kanada'da Nerede İngilizce Öğrenebilirim?

Ülkenin en heyecan verici şehirlerinden bazılarında İngilizce kursları sunuyoruz. İster ülkenin kültürel kalbinde, Montreal'de İngilizce öğrenmek isteyin, ister Toronto'nun canlı vızıltısı aradığınız zemin ise, Sprachcaffe ile fark yaratan bir öğrenme deneyimi garanti edilir.

Kanada Dil Okulları

Montreal

Avrupa havası ile İngilizce öğrenin.

Toronto

Kanada'nın New York'unda İngilizce öğrenin.

Devamı »
Vancouver

Canlı bir şehirde İngilizce öğrenin.

Devamı »

Sprachcaffe'nin dil öğrenimine benzersiz yaklaşımıyla, Kanada'daki bu zenginleştirici deneyimin her yönünün keyfini çıkaracaksınız. Her iki okulumuz da her öğrenciye uygun İngilizce kursları sunmaktadır ve yetenekli dil öğretmenlerimizin yardımıyla, seçtiğiniz Kanada şehrini keşfederken dil hedeflerinize kısa sürede ulaşacaksınız.

Neden Kanada'da İngilizce Öğrenmelisiniz?

Genç bir yetişkin olarak, bir dil becerisini öğrenirken dünyayı gezme fikri, aynı zamanda hem heyecan verici hem de yıldırıcı görünebilir. Ancak harika kurs liderlerimizin yardımıyla, yeni insanlarla tanışırken ve yurtdışında bir dil kursunun sunduğu özgürlüğü yaşarken Kanada'nın sunduğu her şeyin tadını çıkaracağınızı göreceksiniz. Kanada'da macera her köşede pusuya yatmış durumda ve size yepyeni bir kültür ve heyecan dünyasını deneyimleme fırsatı sunuyor. Kanada'da bir İngilizce kursu, aydınlatıcı bir deneyim olacak ve gerçekten unutulmaz olması garanti edilecek.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın