Çin'e Seyahatiniz

Dünyanın en büyük ülkesini keşfedin ve son derece kullanışlı Çince dilini öğrenin.

Çince okulumuza göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Yetişkinler için Çin'de Çince Kursları

Çin'de Çince kursu almak, tartışmasız Çince öğrenmenin en etkili yoludur. Sözde "Orta Krallık", zengin tarih ve kültüre kesinlikle yerleşmiştir ve bunun bilgisi, Çince'deki yeteneğinize sonuna kadar yardımcı olacaktır. Çin'deki Çince kursları, günlük olarak bu eski dille çevrili olmanın yanı sıra, öğrencilere gerçekten büyüleyici manzaralara, antik simge yapılara, eşsiz bir kültürel mirasa ve efsanevi misafirperverliğe tanık olma şansı sunuyor.

Çin'de Çince öğrenmeyi seçtiğinizde, dünyanın en eski ve en büyüleyici kültürlerinden birine dalarken hayatınızda bir kez yaşayabileceğiniz bir deneyim yaşatıyorsunuz. Çince, öğrenmesi tartışmasız zor bir dildir, ancak bu zorluğu heyecan verici bir tatille birleştirirseniz, anında daha eğlenceli hale gelir.

Orta Krallık

Çin'in eşsiz kültürünü ve ilgi çekici yerlerini keşfedin

Büyüleyici, köklü tarih

Kendinizi dünyanın en büyüleyici kültürlerinden birine bırakın

Dil Okullarımız

Standart, Yoğun ve Bire Bir dil kursları sunuyoruz

Çin'deki Dil Kurslarımız

Neden Çin'de Çince Dil Kursu?

Çince kurslarımız süresince sadece Çin'de Dil Eğitimi almakla kalmaz aynı zamanda bu harika ülkeyi de tanıma fırsatı bulursunuz. Çin'in büyüsü, burayı popüler bir tatil destinasyonu haline getirmiştir. Maceraya katılın ve bu harika ülkeyi ve zenginliklerini keşfedin. Kursunuz süresince Çin halkı, gelenek ve kültürleri, rengarenk festivalleri ve eşsiz mutfağını da yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Çin'deki Çince kurslarımıza katılın ve tüm bunların tadını çıkarın!

Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın