Almanya Dil Okulları

Almanya'da Almanca öğrenin ve kariyer fırsatlarınızı artırın.

Almanca Okullarımıza göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Yetişkinler için Almanca Dil Kursları

Almanya'daki Almanca kursları, dil becerilerini hızlı ve doğal bir şekilde geliştirmek isteyen dil öğrenenler için popüler bir seçimdir. Avrupa'nın ticaret ve ticarette en önemli dillerinden biri olan Almanca, popüler ve öğrenilmesi gereken önemli bir dildir. Almanya'da Almanca öğrendiğinizde, dili her fırsatta özümseyerek, dili günlük kullanımında gözlemlemek için eşsiz bir şansa sahip olmanızı sağlıyorsunuz.

Almanya'da Almanca kursu almanın dil avantajlarına ek olarak, bu orta Avrupa ülkesinin sunduğu tüm harika manzaraları ve cazibe merkezlerini keşfetme şansına da sahip olacaksınız. Farklı manzaralardan değişen mimariye, zengin tarihten eşsiz kültürel mirasa kadar, Almanya'nın sunabileceği çok çeşitli nitelikler vardır. Bratwurst ve Oktoberfest'in evi, sanat, kültür, gelişmiş altyapı ve derin tarih ve geleneğe sahip birçok önemli şehri içerir.

Büyükşehir atmosferi ve canlı tarih

Alman yaşamının merkezleri olan Frankfurt ve Münih'i keşfedin

Uluslararası öğrencilerle tanışın

Dili çalışın ve dünyanın her yerinden öğrencilerle ülkeyi keşfedin

Dil Okullarımız

Standart, Yoğun, Bire Bir ve Sınava hazırlık kursları arasından seçim yapın

Almanca Dil Okullarımız

Frankfurt'ta Almanca Dil Eğitimi

Kozmopolit şehirde Almanca Dil Eğitimi alın!

Devamı »
Münih'te Almanca Dil Eğitimi

Bavyera başkentinde Almanca öğrenin!

Devamı »

Almanya Dil Okulu hakkında SSS

Normal bir Almanca dil kursunun aksine yurtdışında dil eğitimi almak kurslar dışında da dil ile sürekli temas halinde olmanızı sağlar. Öğrendiklerinizi günlük hayatta kullanabilecek, yerel halkla ve diğer öğrencilerle Almanca konuşabileceksiniz. Ayrıca seçtiğiniz ülkenin kültürünü keşfedecek, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerden konuşma kalıplarını ve günlük dildeki kelimeleri öğrenme şansını elde ediyor olacaksınız.

Almanya'daki Almanca dil eğitiminizde sürekli olarak Almanca'ya maruz kaldığınız için sürekli konfor alanınızın dışına çıkarak akıcı bir şekilde İngilizce konuşma yolunda güveninizi arttırıyor olacaksınız. Aynı zamanda ders sonralarında şehri keşfedebilirsiniz. Siz tatilinizin tadını çıkarırken bir yandan hızlı bir şekilde Almanca becerilerinizi geliştirmeniz için size destek olacağız!

Almanya'daki Almanca kurslarımız, rahat bir ortamda Almanca öğrenmek ve unutulmaz bir tatil geçirmek isteyen yetişkinler ve öğrenciler için uygundur! Kaç yaşında olursanız olun, ister yeni başlayan ya da zaten b1 seviyesinde Almanca konuşuyor ama daha akıcı olmak isteyin, Sprachcaffe'de herkes için bir kurs mevcut! Standart Almanca kurslarından, hızlandırılmış Almanca kurslarına kadar geniş skaladaki kurslarımızla pratik bir şekilde Almanca öğrenebilir ve okulunuzda veya iş yerinizde avantajlı konuma gelebilirsiniz.

Almanya dil kursu ücretleri seçtiğiniz şehre, konaklama türüne, kurs yoğunluğuna ve ektra hizmetlerimizden herhangi birini satın alıp almadığınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Almanya'da hangi şehre gitmek istediğinize henüz karar veremediyseniz Frankfurt ve Münih destinasyonlarımızdaki hizmet ve fiyatlarımızı inceleyebilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Almanca konuşulan bir ülke olan Almanya'da bir dil kursu ile 4 haftada sıfırdan İngilizce öğrenmek elbette mümkündür. Dil eğitiminiz boyunca sürekli olarak Almanca diliyle karşı karşıya kalacağınız ve aynı zamanda dil kursuna katılacağınız için, Almanca konuşma konusunda çok kısa sürede inanılmaz bir ilerleme kaydedeceksiniz. Almanya'da Almanca dil öğrenme aynı zamanda size ana dili Almanca olan kişilerle konuşma pratiği yapma fırsatı da verir.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın