2 Hafta/ 1100 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, yerleştirme testi ve sertifika fiyata dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Rabat'ta Yetişkinler İçin Arapça ve Fransızca Kursları

Avrupa'nın Afrika'ya açılan kapısı olarak sevgiyle bilinen Fas, Avrupa cazibesi ile Afrika enerjisi arasındaki dengeyi elinde tutuyor. Ülkenin muhteşem manzarası ve eşsiz ve canlı kültürü ile öğrenciler, bu olağanüstü unutulmaz destinasyonda Arapça ve Fransızca öğrenebilecekler. Hayatınızı değiştiren bir dil ve seyahat deneyimine başlarken Fas'ın egzotik manzaralarını ve seslerini deneyimleyin.

Akdeniz ve Atlantik Okyanusu arasında yer alan Fas, bu çok dilli ülkenin iki ana dili olan Arapça ve Fransızca ile kendine özgü mirasına ve zengin kültürüne ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler, bu büyüleyici dillerden birini öğrenirken ve bölgenin sunduğu birçok büyüleyici cazibe merkezini keşfederken Fas'ın rahat kültürünü deneyimlemek için ideal bir fırsata sahip olacaklar.

Avrupa'nın Afrika'ya açılan kapısı

Uzun süredir devam eden gelenekler ve modernite

Harikalar diyarı

Fas'ın egzotik manzaralarını, seslerini ve kokularını deneyimleyin

Dil kurslarımız

Rabat - ülkenin başkentinde Arapça ve Fransızca kursları

Fransızca'yı mistik bir şehirde öğrenin!

Sprachcaffe'nin Fas'taki dil okulu, çevredeki bir dizi doğal, kültürel ve tarihi cazibe merkezinin bulunduğu başkent Rabat'ta bulunmaktadır. Şehir, tarih ve modaya uygun modernite arasındaki uçurumu zahmetsizce kapatıyor ve her öğrenciye, günümüz Fas yaşamının yanı sıra geçmişi de deneyimleme fırsatı sunuyor.

Öğrenciler, müzeler, galeriler, tiyatrolar, camiler ve kasbahların bolluğu ile Rabat'ın kültürel yönünü özümseyebilir ya da birçok plajda ve palmiyelerle çevrili sokaklarda güneşlenebilirler.

Neden Fas'ta Arapça Eğitimi Almalısınız?

Arapça, öğrenilmesi en zor dillerden biri olarak kabul edilse de, dilin evinde bir dil kursu, değerli ve son derece zevkli bir yatırım olduğunu kanıtlayacaktır. Öğrenciler, hem yerel halkla hem de diğer öğrencilerle sosyalleşirken yeni edindikleri dil becerilerini denemek için bolca fırsata sahip olacaklar. Arap dilinin ve kültürünün her unsurunun ön planda tutulduğu Fas'ta bir dil kursu şüphesiz ödüllendirici ve gerçekten unutulmaz bir dil ve seyahat deneyimi olacaktır.

Neden Fas'ta Fransızca öğrenmelisiniz?

Fransa dışında bir yerde Fransızca öğrenmek istiyorsanız, neden Fas'ta Fransızca kursu almıyorsunuz? Sonuçta, Fransızca sadece Fransa'da değil, birçok Kuzey Afrika ülkesinde de konuşulmaktadır. Fas'ta Fransızca öğrenmenin birçok büyük avantajı vardır - yıl boyunca ılıman bir iklimin tadını çıkarın, lezzetli mutfağı deneyimleyin ve Doğu'nun büyüleyici kültürünü keşfedin. Genel olarak Fransızca öğrenmek istemenin, dilin popülaritesi (dünya çapında 300 milyondan fazla insan), dilin güzelliği ve iyi bir bilgiden kaynaklanan akademik ve profesyonel olanaklar gibi birçok nedeni vardır.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak her zaman hazırız!

Bize Ulaşın