Kanada Dil Okulları

Kanada'nın uçsuz bucaksız manzaralarını keşfederken İngilizce veya Fransızca öğrenin.

Kanada okullarımıza göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Yetişkinler için Kanada'da İngilizce ve Fransızca Kursları

Kanada, yemyeşil dağ sıraları, büyük göllerden zengin bir tarihi kültüre kadar her şeyiyle dünyanın en seçkin ve çeşitli destinasyonlarından biridir. Ülke eşsiz bir tarihe ve zengin bir sanatsal kültüre sahiptir. Ülkenin resmi dilleri Fransızca ve İngilizce olmakla birlikte, Kanada, özellikle konuksever doğası ve sıcakkanlı yerlileri ile ünlü, çok kültürlü ve çok dilli bir kültüre sahiptir.

Kanada'da İngilizce veya Fransızca kursu almak, bugün kullanılan en önemli dillerden ikisini öğrenirken aynı zamanda dünyanın en büyük ikinci ülkesini görmek için harika bir fırsattır. Kanada'da geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanın ve ülkenin birçok kültürel, tarihi ve doğal mekanına ve cazibe merkezine yapacağınız gezilerle İngilizce ve Fransızca pratiği yapın. Kanada şelaleleri, yemyeşil dağları, büyük gölleri ve nehirleri, buzulları ve fiyortları kapsayan geniş doğal güzelliği ile ünlüdür. Kanada'da İngilizce ve Fransızca öğrenirken Niagara Şelalelerini, Algonquin Eyalet Parkı'nı, Ontario Gölü'nün enfes plajlarını ve Mavi Dağ'ın yamaçlarını keşfedin.

Büyük Beyaz Kuzey

Bir doğa harikası olan dünyanın en büyük ikinci ülkesini ziyaret edin!

Eşsiz manzaralar ve ilgi çekici yerler

Gökdelenler, plajlar, ormanlar: Kanada'da her şey var!

Dil Okullarımız

Toronto, Calgary, Montreal, Vancouver, Victoria ve Ottawa'daki dil okullarımız arasından seçim yapın

Kanada'daki Dil Okullarımız

Toronto

Kozmopolit ve güvenli metropolde İngilizce öğrenin

Devamı »
Calgary

Doğaseverler için harika bir şehirde İngilizce öğrenin.

Montreal

İki dilli metropolde sosyalleşerek İngilizce öğrenin

Vancouver

Kuzeyin Hollywood’unda İngilizce öğrenin

Devamı »
Victoria

Kanada’daki en eski şehirde İngilizce öğrenin

Ottawa

Kanada'nın başkentinde İngilizce öğrenin

Neden Kanada'da İngilizce dil eğitimi almalısınız?

Sprachcaffe'nin Kanada'daki İngilizce kurslarından birinde dil becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda birçok kültür ve maceranın sunulduğu ülkeleri de tanımış olursunuz. Kanada'da hangi dil okulunu seçerseniz seçin bu ister müzik ve sanatın başkenti Montreal, ister spor başkenti ve ünlü CN Kulesi'nin evi Toronto olsun, derslerden sonra keşfedeceğiniz birçok güzellik sizi bekliyor olacak. Sınıfta öğrendiklerinizi gün içinde pratiğe dökebilir ve aynı zamanda bu yeni şehirde yaşadığınız deneyimleri ders sırasında öğretmeninizle tartışarak bir materyal olarak kullanabilirsiniz.

Neden Kanada'da Fransızca dil eğitimi almalısınız?

İki dilli şehir olan Montreal'i keşfederken Fransızca öğrenin. Kendinizi şehrin canlı kültürüne bırakın ve ömür boyu size avantaj sağlayacak dil becelerinizi geliştirirken unutulmaz anılar yaşayın. Fransızca ve İngilizce, ülkenin ortak resmi dilleri olduğundan Kanada'nın her yerinde bu dilleri duymak mümkündür. Kanada'da bir Fransızca kursu gerçekten unutulmaz bir deneyim olacaktır. Kanada'da ömür boyu bir kez yaşayabileceğiniz bir deneyimin tadını çıkarırken dili ve kültürü kucaklayın.

Kanada dil kursu fiyatları ne kadardır?

Kanada dil okulu fiyatları seçtiğiniz şehre, konaklama türüne, kurs yoğunluğuna ve ektra hizmetlerimizden herhangi birini satın alıp almadığınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kanada'da hangi şehre gitmek istediğinize henüz karar veremediyseniz Toronto, Calgary, Montreal, Vancouver, Victoria ve Ottawa destinasyonlarımızdaki hizmet ve fiyatlarımızı inceleyebilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın