Fransa Dil Okulları

Lezzetli Fransız mutfağının tadını çıkarın ve aynı zamanda Fransızca öğrenin.

Fransızca okullarımıza göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Fransa'da Yetişkinler için Fransızca Dil Kursları

Pek çok insan, Fransa'nın sözde "aşk dili"nin doğduğu yer olması nedeniyle, Fransa'da Fransızca dil kurslarımıza gitmeyi tercih ediyor. Her gün bu anlamlı dilin sesleriyle çevrili olmaktan daha iyi bir öğrenme yolu olabilir. Fransız diline ek olarak, Fransa zengin bir sanatsal ve kültürel miras, ılıman bir iklim, hareketli ve canlı şehirler ve bazı güzel doğal manzaralar sunmaktadır.

Fransa'daki Fransızca dil kursunuz sırasında, otantik Fransız mutfağının dünyaca ünlü lezzetlerini deneyimleme şansına sahip olacaksınız; dünyanın en ünlü yerlerinden ve sanat eserlerinden bazılarını görün; bazı harika benzersiz mimariye ve anadili Fransızca olanlarla 'parler'a hayran kalın.

Bienvenue en France!

Moda, sanat ve kaliteli yemeklerin ülkesi

Işık Şehri'ni keşfedin

Kendinizi Fransa'nın eşsiz sanatsal ve kültürel mirasına bırakın

Dil Okullarımız

Paris ve Nice'deki muhteşem dil okullarımız arasından seçim yapın

Fransa'daki Dil Okulları

Nice

Eşsiz sahil beldesinde Fransızca Dil Eğitimi

Devamı »

Neden Fransa'da Fransızca?

Sprachcaffe Fransa Dil Okulunu ziyaretiniz süresince sadece Fransızcanızı ilerletmez, aynı zamanda bu büyüleyici ülkeyi de tanıma fırsatı bulursunuz. Normandiya kıyıları bu Fransız başkentine çok yakın bir misafededir. Britanya kıyıları da oldukça yakındır. İlgi çekici kuzeyi ya da bu etkileyici ülkenin güneyini keşfedin. Fransa'daki Sprachcaffe Fransızca kurslarındaki eğitiminiz süresince Fransızların geleneklerini, kültürünü, rengarenk festivallerini ve eşsiz mutfağını keşfedebilirsiniz.

Fransa dil okulu fiyatları ne kadardır?

Fransa dil okulu fiyatları seçtiğiniz şehre, konaklama türüne, kurs yoğunluğuna ve ektra hizmetlerimizden herhangi birini satın alıp almadığınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fransa veya Kanada'da hangi şehre gitmek istediğinize henüz karar veremediyseniz Nice, Paris, Rabat ve Montreal destinasyonlarımızdaki hizmet ve fiyatlarımızı inceleyebilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın