COVID'siz seyahat | YENİ KATALOGLAR ÇIKTI! | Erken kayıt indirimi - 400€'ya kadar tasarruf edin! | Esnek rezervasyon seçenekleri

Çin'de İş için Çince Kursları

Son yıllarda Çin, iş ve eğlence için en önemli seyahat noktalarından biri haline geldi. Ülke, sizi hayran bırakacak inanılmaz bir kültüre ve daha da şaşırtıcı bir kurumsal dünyaya sahip. Devasa endüstrileri ve ekonomik varlığıyla tanınan Çin, son yıllarda iş ve ticaret için merkezi bir nokta haline geldi. Sürekli genişleyen çeşitli başarılı pazarlar ve endüstriler ile ülke, 2,34 trilyon doların üzerinde ihracattan sorumlu ve bu da onu dünyanın en büyük ihracatçısı yapıyor. Çin'in dünyanın küreselleşen ekonomisinde büyük bir rol oynaması ve uluslararası ticaret ve iş ilişkilerinde kesinlikle bir öncü haline gelmesi şaşırtıcı değil. Ülkenin büyük önemi ve beklentileri tekrar tekrar aşma yeteneği ile Çin dilinin de aynı şeyi yapması bekleniyor. 1,2 milyarı aşkın konuşmacısı, Birleşmiş Milletler'in resmi dil statüsü ve Çince çatısı altındaki inanılmaz çeşitlilikteki farklı lehçeleri ile dilin çeşitliliği ve kurumsal önemi, Çince'yi öğrenilmesi gereken en popüler dillerden biri haline getirmiştir. Öğrencilerin karşılaşabileceği zorluklara rağmen, dilde akıcı olmanın faydaları, Çince öğrenmeye karar veren öğrenciler için engellerden çok daha ağır basmaktadır. Ve dili öğrenmek için menşe ülkesinden daha iyi nerede?

İş için Çince kurslarımız:

Çin'in başkenti, şehrin hareketli sokaklarında vızıldayan canlı bir atmosfer sunuyor. Zengin bir kültürden emsalsiz bir iş varlığına kadar - Pekin, size Çin'in sunduğu şeylerin gerçekten otantik bir tadı verecektir. Heyecan verici bir macerayı ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış bir Çince dil kursu ile birleştirirken geleceğinize yatırım yapın ve kuruluşunuzun gelecekteki başarılarının başarısını güvence altına alın.


Bir sorunuz mu var?

Bir sorunuz mu var?

Bize Ulaşın