2 Hafta/ 2070 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil eğitimi, testi ve eğitim kapsamında dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Yetişkinler için Pekin'de Çince Kursları

Pekin'deki Çin okulumuz, size Çin'in büyüleyici kültürünü ve geleneklerini kendiniz deneyimlemeniz için mükemmel bir temel sağlayan doğal, rahat bir ortamda kurslar sunar. Pekin sakinleri Putonghua (Mandarin) konuşur ve geleneksel olarak çok sıcakkanlı ve iletişimseldirler.

Çince kurslarımız çok çeşitlidir ve herkese uygun bir şeyler sunuyoruz; İster yaz tatillerinde 2 haftalık bir dil kursuna, ister uzun süreli bir kursa ilgi duyuyor olun, Pekin'de doğru kursu bulacaksınız ve kısa bir süre sonra yeni dil becerilerinizi İngilizce öğrenmek için kullanabileceksiniz. dil öğrencilerinizle ve yerel halkla konuşun.

Çince dil derslerimize ek olarak, Çin dövüş sanatı Tai Chi veya Çin resmi öğrenebileceğiniz kurslar da sunuyoruz. Bu kurslar, Çin kültürü ve uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmenin mükemmel bir yoludur, öyleyse neden Çin geleneklerini daha da derinden anlamak için dil kursunuzun yanında bunlardan birini almıyorsunuz? Ayrıca şehirde, Pekin'de geçirdiğiniz süre boyunca tadını çıkarabileceğiniz çok sayıda başka aktivite ve ilgi çekici yer var!

Rakipsiz Konum

İmparatorluk Atalarının Tapınağında dili inceleyin

Eğlenceli aktivite programları

Tai Chi veya Çin resminin Çin dövüş sanatını öğrenin.

Dil Kurslarımız

Standart, Yoğun ve Bire Bir kurslar

Neden Pekin'deki Çince kurslarımızdan birini almalısınız?

Pekin'deki yurt dışı eğitim programlarımız harika kültürel deneyimlerdir: Dünyanın en heyecan verici, zıt şehirlerinden birini keşfederken, nitelikli, ana dili İngilizce olan kişilerden Çince öğrenme şansına sahipsiniz. Kurslar, boş zamanlarınızda keşfedebileceğiniz büyüleyici Yasak Şehir'in yanı sıra Pekin'in ünlü olduğu diğer birçok büyüleyici yerin çok yakınında gerçekleşir. Pekin'de Çince kursu, geleceğiniz için de bir yatırımdır ve kurs almak size eşsiz yerleri ziyaret etme, yeni kültürler keşfetme ve yeni arkadaşlar edinme fırsatı verir. Pekin'de Sprachcaffe'nin Çince kurslarından birini almanın birçok faydasını kendiniz keşfedin!


Pekin'de Çince Dil Okulu

Pekin Dil Okulumuzun İçi

Okulumuzdaki güzel döşenmiş sınıflar, Çince'yi etkili bir şekilde öğrenmek için bir alan sunar. Kurs başına öğrenci sayısı maksimum 8 katılımcı ile sınırlıdır ve burada çeşitli Çince kursları sunuyoruz.

Pekin Çin okulu büyük bir parkta yer aldığı için dışarıda ders çalışabilir ya da belki gidip pavyonlardan birinde okuyabilirsiniz. Okul binası Wen Hua Gongan'da, öğle tatilinde dinlenebileceğiniz şık bir şekilde döşenmiş bir kafe ve restoran bulunmaktadır. Okulun lobisinde öğrenciler için ücretsiz çay ve kahve mevcuttur.

Çin okulunun tesislerine genel bir bakış:

 • 12 modern sınıf
 • İnternet erişimli bilgisayar köşesi (ücretli)
 • Ders çalışmak ve dinlenmek için ortak oda
 • Okul kantini (12:00-13:30 arası yemek)

Okuldaki hoş ve rahat ortamın öğrenmek için ideal olduğu Pekin'deki okulumuzda yüksek kaliteli Çince dersleri deneyimleyin; Kendinizi büyüleyici Çin kültürü ve diline bırakın ve Pekin'de benzersiz ve unutulmaz bir dil kursunun tadını çıkarın.

Pekin'deki Çince Dil Okulumuzun Yeri

Okulumuz Çin ve Avrupa tarzlarının bir karışımı ile döşenmiştir ve İmparatorluk Atalarının Tapınağında büyüleyici kırmızı bir binada yer almaktadır. Tapınağın bölümü, Wen Hua Gong (Mandarin Sarayı) binasındaki Emekçi Halkın Kültür Sarayı'dır. İmparatorluk Sarayı'nın bir parçası olan bu bölge, Asırlık ağaçları, güzel bahçeleri ve dünyadaki en büyük korunmuş antik ahşap yapı koleksiyonu ile dünyanın en çok ziyaret edilen müzesi olan Saray Müzesi'nin bir parçası olan Yasak Şehir'in bir parçasıdır. Dünya.

Pekin'in kalbi olan Yasak Şehir, şüphesiz başkentin en güzel ve en huzurlu yeridir. Eski zamanlarda Ming ve Qing imparatorlarının ikametgahı olarak hizmet vermiştir. Antik mimarinin dünyadaki en büyük ve en iyi korunmuş örneklerinden biridir. Güzel yapıları ve pitoresk patikaları ile Yasak Şehir, şehrin sakinlerinin dinlenmek için popüler bir yeridir.

Tiananmen Meydanı, otele gitmek için kullanabileceğiniz metro istasyonlarını bulabileceğiniz Pekin'deki Çin okulumuza sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Pekin'deki en ünlü alışveriş bölgesi olan Wangfujing'e 10 dakikadan kısa sürede ulaşılabilir.


Kurs Detayları

Çince öğrenmek, Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti ve ülkenin en büyük ikinci şehri olmaktan daha iyi nerede? Dünyanın en yoğun nüfuslu şehirlerinden biri olan Pekin, hareketli bir enerji ve üretim kovanıdır. Burası ülkenin başlıca ekonomik, eğitimsel, politik ve kültürel merkezidir ve dil gezginlerinin Pekin'deki Çince kurslarında deneyimleyebilecekleri pek çok şey sunar. Yasak Şehir'i keşfetmek, birçok tapınak ve pagodayı hayranlıkla izlemek, Ming ve Qing Hanedanları'nın imparatorluk mezarlarını ziyaret etmek veya birçok müzeyi gezmek; Çin kültürü ve Çin dili hakkındaki bilginizi genişletme fırsatı her fırsatta karşınıza çıkacaktır.

Pekin'deki Sprachcaffe Çince dil kursları, öğrencilerin yüksek sesle konuşmak için kendilerini güvende hissettikleri teşvik edici ve motive edici bir ortam yaratmak için tasarlanmıştır. Oyunlar, rol oynama ve tartışmalar gibi yaratıcı ve eğlenceli öğretim yöntemleriyle öğrenciler, başlangıçtan itibaren dilde etkili bir şekilde iletişim kurmayı öğrenirler. Nitelikli, deneyimli ve yerli öğretmenler, kursu bireysel öğrencilerin ihtiyaç ve yeteneklerini karşılayacak şekilde uyarlamak için her zaman hazırdır. Ayrıca, yerel gezi önerileri ile sınıfın dışında size yardımcı olmak ve günlük Çince deneyiminize yardımcı olmak için oradalar.

Pekin'deki Çince kurslarımız

Pekin'deki Sprachcaffe dil okulunda, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyeler için Çince kursları sunuyoruz. Sizin için en iyi seviyeyi belirlemek için kursunuzdan önce bir dil değerlendirme testi kullanıyoruz. Ardından, hedeflerinize göre kursunuzun süresini ve yoğunluğunu seçebilirsiniz. Bir hafta boyunca Pekin'deki yoğun Çince dil kurslarımızdan birine katılmayı veya deneyimden en iyi şekilde yararlanmayı ve birkaç ay boyunca Çince dil kursu ile birleşik bir tatilin keyfini çıkarmayı seçebilirsiniz.

Pekin'de aşağıdaki Çince kursları sunuyoruz:

Standart Kurs

 • Haftalık 20 ders
 • Maksimum 4 hafta
 • Maksimum 5 kişilik sınıflar
 • Yaş aralığı 18-55
 • Turist vizesi yeterlidir.
 • A0-B2 arası tüm dil seviyeleri

Detaylı bilgi için »

Akademik Dönem

 • Haftalık 20 ders
 • Maksimum 15 kişilik sınıflar
 • Akademik dönem 12 hafta sürmektedir.
 • Yaş aralığı 18-55
 • X2 vizesi gereklidir.
 • A0-B2 arası tüm dil seviyeleri
 • Başlangıç tarihleri; 25 Şubat, 6 Mayıs, 30 Haziran, 2 Eylül

Detaylı bilgi için »

Birebir kurs

 • Haftada 5 gün, günde 2 ders
 • Maksimum 4 hafta
 • Kurs öncesi ya da sonrası online kurs alma şansı
 • Yaş sınırlaması yoktur.
 • Turist vizesi yeterlidir.
 • A0-C2 arası tüm dil seviyeleri

Detaylı bilgi için »

* 1 ders = 45 dakika

Bu kursa minimum katılım yaşı 18'dir. Bu kursa ilgi duyan 16-17 yaşındakiler için istek üzerine katılım olasılığını inceleyeceğiz.

Ek Bilgi: Çin'de okumak için turist vizesi gereklidir. Bu, Çin Büyükelçiliği veya bir vize acentesinden başvurulabilir.


Pekin'de Konaklama

Çince derslerinizden önceki ve sonraki zamanlar da dahil olmak üzere, Çin'deki dil kursunuzun keyfini olabildiğince çıkarabilmeniz için Pekin'de farklı konaklama türleri sunuyoruz. Tamamen rahat hissetmenize ve Pekin'deki konaklamanızı unutulmaz bir deneyim haline getirmenize yardımcı olacak size uygun bir şeyimiz olduğundan eminiz.

Resmin üzerine tıklayarak Pekin'deki konaklama hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

Rezidans

 • Sadece yoğun sezonda açıktır.
 • Çift kişilik oda (Sadece ortak rezervasyonlar için geçerlidir)
 • Tek kişilik oda
 • Yaş aralığı 18-55
 • En-suite banyo, TV, buzdolabı
 • Günlük temizlik
 • Ücretsiz WiFi

Detaylı bilgi için »

Otel

 • Çift kişilik oda(Sadece ortak rezervasyonlar için geçerlidir)
 • Tek kişilik oda
 • Yaş aralığı 18-55
 • En-suite banyo, TV, buzdolabı, kasa
 • Günlük temizlik
 • Ücretsiz WiFi

Detaylı bilgi için »

Konaklama seçeneklerinde çift kişilik oda yalnızca bir seyahat arkadaşıyla birlikte rezerve edilebilir.
Rezidansta odaların temizliği haftalık olarak yapılmaktadır. Rezidansta ayrıca bir bar, restoran, TV odası, çamaşır makinesi ve internet köşesi bulunmaktadır.


Çin'de Aktiviteler

Çin metropolü Pekin, gelenek ve modernite arasındaki zıtlıkları, etkileyici manzaraları ve çeşitli mutfağı ile size ilham verecek. Dil kurslarımız, tüm bunları öğrenmek için eşsiz bir fırsat sunuyor! Yasak Şehir'deki dil okulumuzdan da etkileneceksiniz.

Pekin'deki en heyecan verici manzaralar

Tian'anmen Meydanı

Yasak Şehir'den çok uzakta olmayan Tiananmen Meydanı, Tiananmen Meydanı olarak da bilinir. 400.000 kilometrekarelik alanıyla dünyanın en büyük meydanlarından biridir ve diğer şeylerin yanı sıra ulusal bir müze, anıtlar ve Büyük Halk Salonu bulunmaktadır. Bu meydanın en önemli özelliği burada düzenlenen bayrak törenleridir.

Yasak Şehir

Pekin'in merkezinde Yasak Şehir var. Bu saray kompleksi, 890 saray ve 8000'den fazla oda ile çok büyük. Yasak Şehir'de sadece imparatorlar ve aileleri yaşadığından, yabancıların girmesine izin verilmiyordu. Günümüzde hem yerli halk hem de turistler Yasak Şehir'i ziyaret edebilir ve imparatorluk ailesi hakkında bilgi edinebilir.

Çin Seddi

Çin Seddi, Çin'in en ünlü turistik yerlerinden biridir ve aynı zamanda "Çin Seddi" olarak da adlandırılır. 21.000 km uzunluğa sahiptir ve 7. yüzyılda düşman kabilelerin korunması için inşa edilmiştir. Pekin'den toplu taşıma ile duvara kolayca ulaşabilirsiniz.

Gezi Rehberi

Seyahat rehberimizde Çin'in tüm önemli noktalarını keşfedin!
Çin seyahat rehberi »

Pekin'de Turizm

Pekin 13 milyondan fazla insana ev sahipliği yapıyor ve geleneksel kültürden ve eşsiz antik cazibeden son Olimpiyat mirasına kadar her şeyi ile popüler bir turistik yer. Şehir, çok çeşitli tapınaklar, imparatorluk konutları ve diğer inanılmaz saraylarla görkemli görkemli çekiciliğini korumuştur.

2008 Yaz Olimpiyat Oyunlarına ev sahipliği yapan şehir olarak, Pekin'in etkileyici manzarasında yeni bir merak unsuru yaratıldı - ikonik "Kuş Yuvası" Olimpiyat stadyumu. Modern alışveriş merkezleri, spor köyleri ve eğlence parkları da inşa edildi. Pekin, şehrin uzun ve zengin kültürel mirasına yeni bir cazibe katan Olimpiyat Oyunlarının başarısının ardından başlıca bir turizm merkezi haline geldi.

Pekin'deki Turistik Yerler

 • Yasak Şehir - Pekin'in merkezinde bulunan Yasak Şehir, Ming ve Qing hanedanları döneminde imparatorluk sarayıydı ve 24 Çin imparatorunun sırlarını elinde tutuyor.
 • Çin Seddi - Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Çin Seddi, MÖ 2. yüzyılda tamamlandı ve başlangıçta savunma amaçlı inşa edildi.
 • Tiananmen Meydanı - Tiananmen Meydanı, dünyanın dördüncü büyük şehir meydanıdır. Eski şehir merkezinin ikonik bir parçasıdır ve Çin Tarihi Müzesi'ne ev sahipliği yapmaktadır.
 • Cennet Tapınağı - Cennet Tapınağı veya Cennet Sunağı, Pekin'in merkezinde muhteşem bir komplekstir. Çin'in antik kurbanlık binalarının en büyüğü ve en gelenekselidir.
 • Ming Mezarları - Çin Ming Hanedanlığı imparatorları tarafından inşa edilen bir türbe koleksiyonu.

Çin Seddi Gezisi - 55 USD

"Çin Seddi'ne tırmanmayan gerçek bir adam değildir."
Mao Zedung

Liaoning'den Sincan'a kadar uzanan kalıntılarla, Çin Seddi'nin dünyanın mevcut yedi harikasından biri olarak kabul edilmesi şaşırtıcı değil. Artık tamamen bozulmamış olmasına rağmen, kuzey Çin'in çoğunda noktalı çok sayıda harika uzantı var, bunların en iyileri Pekin'e yakın!

55 ABD Doları karşılığında duvarın ünlü Mutianyu bölümüne yapılacak bir geziye katılabilirsiniz. Fiyata bir tur rehberi, bir restoranda öğle yemeği ve ulaşım dahildir.

Tai Chi

Tai Chi veya Çin gölge boksu olarak bilinen T'ai-Chi-Ch'uan, Çin İmparatorluğu'nda geliştirilen dövüş sanatlarından biridir. Bir dövüş sanatı ve kendini savunma aracı olmasına rağmen, Tai Chi genellikle bir tür hareket veya jimnastik olarak kabul edilir. Sağlık açısından önemli faydaları vardır, artan bir esenlik duygusu verir ve meditasyonu teşvik eder.

Tai Chi, geleneksel dövüş sanatı "Taijiquan"ın bir varyasyonudur ve Çin'de büyük popülerliğe sahiptir. Rahatlatıcı hareket, geleneksel Çin tıbbının önemli bir bileşenidir ve Tai Chi, enerjik ve dengeli hissetmenize yardımcı olabilir.

Zarif, rahat hareketler ve kendini iyi hissetme hissi, Tai Chi'nin Batı dünyasında da popülerlik kazanmasını sağlamıştır. Pekin'deki 1 haftalık Tai Chi kurslarımızdan (10 ders) birinde Çin gevşeme ve meditasyon teknikleri hakkında bilgi edinin. Talep üzerine, bir sabah dersi için rezervasyon yaptırabilir veya bireysel dersler alabilirsiniz.

Kişi başı/haftalık fiyat: 250 USD

Çin'de Resim

Çin resmi, kültürü tarafından yönlendirilen benzersiz bir stile sahiptir ve bireysel sanatçıların tekniğinden çok az etkilenir. Çin tarihinin önemli bir bölümünü oluşturur ve Pekin'de kaldığınız süre boyunca bunu deneyimleyebilirsiniz.

Mürekkep, fırça ve pirinç kağıdı gibi tipik malzemeleri kullanarak bu eski gelenek ve özel boyama teknikleri hakkında bilgi edinebileceğiniz Çin resmi kursları sunuyoruz. Gerekli tüm materyaller sağlanır ve deneyimli öğretmenler tarafından yönlendirileceksiniz.

Bu kurs aynı zamanda Pekin'de Çince öğrenirken boş zamanlarınızda rahatlamak için iyi bir yoldur. Resim yaparken Çin kültüründen ilham alın!

Kişi başı fiyat/10 ders: 250 USD (materyaller dahil)

Pekin'de Çin Kültürü

Çin kültürü, geçmişte olduğu kadar bugün de önemli olan köklü gelenek ve göreneklerden oluşan zengin bir dokuya sahiptir. Aslında Çin, mirası 5000 yıldan daha eskiye dayanan herhangi bir uygarlığın en uzun tarihine sahiptir. Çinliler, geleneklerini ve geleneklerini gururla gururla paylaşan ilk kişilerdir.

Birçok müze ve tapınakta bu şehrin tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinebilir ve çeşitli tiyatro ve sanat galerilerinde çağdaş kültürü deneyimleyebilirsiniz. M.Ö. yüzyılda ve başlangıçta savunma amaçlı inşa edilmiştir.

Spor ve boş zaman

Pekin, 2008 Yaz Olimpiyatları'nın gururlu ev sahibiydi ve şehir, yıllar geçmesine rağmen hâlâ sporla dolu. Spor, yerel halkın futbol, ​​tenis ve basketbol gibi çok çeşitli sporları oynaması ve izlemesi ile son derece popüler bir eğlence haline geldi.

Daha geleneksel bir eğlence, geleneksel olarak öğrencileri canlandıran ve rahatlatan bir şifa terapisi olarak görülen Çin dövüş sanatı Tai Chi'dir. Tai Chi ayrıca kendini savunma ve meditasyon özelliklerini beceri ve güç kullanarak zarif hareketlerle birleştirir.

Pekin'de Alışveriş

Pek çok pazar ve mağazada her şeyi bulabileceğiniz Pekin, dünyanın en iyi alışveriş noktalarından biridir. Wangfujing Caddesi, şehrin en işlek pazarlarından biridir ve hem yerli halk hem de turistler arasında sıkı bir favoridir. Çin Dünya Merkezi ve Xidan alışveriş pasajı, bazı keyifli Çin restoranlarının yanı sıra birçok uygun fiyatlı mağazaya ve üst düzey butiklere sahiptir. Daha otantik bir alışveriş deneyimi için, yakın zamanda restore edilen ve otantik Çin tabloları, eserleri ve edebiyatı satan Qing Hanedanlığı kökleri sırasında oluşturulan Liulichang pazarını ziyaret edin.

Pekin sınırlarındaki Gece Hayatı

Pek çok gece kulübü ve kokteyl bar da dahil olmak üzere, Pekin'de akşamları ve geceleri yapılacak çok çeşitli şeyler vardır. Şehirdeki gece kulübü sahnesi en son müzik trendleriyle günceldir ve ayrıca yerel pop kültürünün bir tadına sahiptir.

Pekin'de Mutfak

Pekin mutfağı, benzersiz bir Pekin stili ve modern tatlar ile bir dizi Çin bölgesinden geleneksel mutfakları bir araya getiriyor. Yerel lezzetlerden bazıları, uzman erişte şefleri tarafından hazırlanan Pekin ördeği ve Zha Jhiang erişteleridir. Cesur damak tadına sahip turistler, haşlanmış deve hörgücünden kıyma ile doldurulmuş, kuru bezelye ve şekerle servis edilen susamlı çöreklere kadar her şeyin bulunduğu bir "İmparatorluk Ziyafeti" deneyebilir.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Çin'de Çince öğrenmek için başka hiçbir yerde her şey dahil daha iyi bir fiyat bulamazsınız. Son derece zengin ve canlı başkent Pekin'de Çince öğrenin ve yerli, son derece deneyimli öğretmenlerimiz, yerel rehberlerimiz ve fantastik merkezi konaklama olanaklarından yararlanın.

Çin'e eğitim almak için geldiğiniz yılın zamanına bağlı olarak, sezonluk ek ücret uygulanabileceğini lütfen unutmayın. Ancak diğer tüm ek hizmetler fiyata dahildir.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe ile başarılı bir dil gezisi için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Konaklama, dil kursu, seviye belirleme sınavı, dil sertifikası ve tabii ki unutulmaz bir deneyim.

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Pekin Fiyatlarını Kendiniz Belirleyin

Lütfen aklınızda bulundurun
Yurt rezervasyonu: Çift kişilik odalar sadece birlikte seyahat eden iki kişi için mevcuttur.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın