İtalya'da İş için dil kursu

İtalya'da fantastik bir zaman geçirin ve İtalyancanızı geliştirin.

Kurslarımıza göz atın »

COVID'siz seyahat | YENİ KATALOGLAR ÇIKTI! | Erken kayıt indirimi - 400€'ya kadar tasarruf edin! | Esnek rezervasyon seçenekleri

İtalya'da İş için İtalyanca Kursları

Sprachcaffe 30 yılı aşkın süredir dil endüstrisinde liderdir ve hikayemiz İtalya'daki İtalyanca kurslarımız ile başlamıştır. İtalya'da ilk İtalyanca okulumuzu kurduğumuzdan beri dünyanın hemen her köşesine yayıldık ve şimdi 7 farklı dilde kurslar sunuyoruz. Dil okulları ağımız katlanarak büyürken, Floransa'daki İtalyanca okulumuz hala dünyanın en eski ve en saygın okullarından biridir.

İtalyanca İş için dil kurslarımız

İtalya'daki okullarımız belirli bir duygusal çekiciliğe sahip olmakla birlikte, profesyonellere ihtiyaç duydukları İtalyanca becerilerini kazandırmak için özel olarak tasarlanmış İtalyanca dil kursları da sunmaktadır. 63 milyondan fazla konuşmacı ve küresel ekonomideki güçlü varlığı ile İtalyanca öğrenmek hiç bu kadar faydalı olmamıştı. İtalya, dünyanın en iyi 10 ekonomisinden birine sahiptir ve çeşitli endüstrilerde dalgalar yaratmaktadır. Mühendislikten üretime ve turizme kadar, dünyanın ithal şaraplarının büyük bir bölümünü oluşturan inanılmaz bir şarap yapım arenası - İtalya'da her şey var. Uluslararası pazarlarda giderek artan bir önemle, İtalyanca öğrenmenin yalnızca kişisel olarak zenginleştirmeyi kanıtlamakla kalmayacak, aynı zamanda kariyeriniz hangi profesyonel alanda olursa olsun size yepyeni bir fırsatlar dünyası ve inanılmaz kurumsal başarı sunacağı açıktır. Dili öğrenmek için bu kadar çok neden varken neden bugün İtalyanca öğrenmeyi seçmiyorsunuz ve dili kendi ülkesinde öğrenmekten daha iyi nerede öğreniyorsunuz? İtalya'da unutulmaz bir tatili, kurumsal başarının anahtarını elinde tutan bir dil kursuyla birleştirin. Dili özümsedikçe ülkenin harikalarını keşfedin ve profesyonel iletişim dünyasına dalın. İster standart dil becerilerinizi mükemmelleştirmeye ister teknik terimlerinizi tazelemeye ihtiyaç duyun, Sprachcaffe ile rahat bir ortamda dil hedeflerinize ulaşmak için bolca fırsatınız olacak. Yetenekli dil ekibimiz, kısa sürede yeni dil seviyelerine ulaşmanızı sağlayacak bir kurs tasarlarken hedeflerinizi belirlemenize yardımcı olacaktır.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın