2 Hafta/ 1165 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, yerleştirme testi ve sertifika fiyata dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Yetişkinler İçin Floransa'da İtalyanca Kurslar

Floransa, rustik bir güzelliği zengin bir İtalyan cazibesi ve ziyaretçileri geldikleri andan itibaren kucaklayan tutkulu bir karaktere sahiptir. Sergilenen İtalyan yaşam tarzı ve ziyaretçileri çevreleyen etkileyici İtalyan dili ile Firenze, İtalyanca dil kursu almak için ideal bir yerdir. Müzelerden butiklere kadar sonsuz sayıda cazibe merkezini keşfedin ya da Floransa'nın her unsurunu deneyimlerken ve aynı zamanda İtalyanca öğrenirken nefes kesici mimariye hayran kalın.

Firenze'deki Scuola Sprachcaffe, mevcut dil yeterlilikleri ne olursa olsun, her öğrenciye uygun çeşitli İtalyanca kursları sunmaktadır. Floransa, İtalya'nın harikalarının tadını çıkarırken standart bir İtalyanca kursu veya daha zorlu bir yoğun kurs arasından seçim yapın.

Yetenekli ve arkadaş canlısı İtalyanca öğretmenlerimiz sayesinde dil kursunuzun her unsurunun etkili ve eğlenceli olacağı garanti edildiğinde, bu turist cennetini keşfedebilecek, yeni edindiğiniz İtalyanca becerilerinizi deneyebilecek ve öğrenme sürecine sınıfın dışında devam edebileceksiniz.

Neden Floransa'da İtalyanca kursu almalıyım?

İtalya'nın en popüler seyahat noktalarından biri olan Floransa, her şeye sahip bir şehirdir. Zengin bir kültürden nefes kesici güzelliğe kadar Floransa, yaşanması gereken yadsınamaz bir harikadır.

Pitoresk sokakları keşfederken veya yakınlardaki güzel okyanusu ziyaret ederken Toskana'nın hazinelerini keşfedin, bir yandan da ömür boyu sürecek bir dil becerisini öğrenirken ve unutulmaz anılar yaratırken. İtalyan çevresinin ve samimi Floransa topluluğunun, yaşamı değiştiren bir İtalyanca dil kursu ve gerçekten unutulmaz bir tatil için mükemmel bir zemin oluşturmasına izin verin.


Floransa'daki Okulumuz

Scuola Sprachcaffe'miz modern ekipmanlarla döşenmiştir ve öğrenmeyi ve konforu teşvik etmek için gerekli tüm olanaklara sahiptir, örneğin:

 • Resepsiyon
 • Multimedya odası
 • Kafe
 • Ortak odalar

İtalyanca dil okulumuz orta büyüklüktedir, yani tüm öğrencilerimizle günlük iletişim halindeyiz, onlarla vakit geçiriyoruz ve bizimle kaldıkları süre boyunca onlarla ilgileniyoruz. Gruplarımız küçüktür ve bu nedenle öğrenme hızlı ve etkileşimlidir. Öğretmen, kişiselleştirilmiş ve tanıdık bir öğrenme ortamı sağlayarak, her bir öğrencinin ihtiyaçlarını tam olarak dikkate alabilir.


Kurs Detayları

Toskana'nın pastoral bölgesi, ziyaretçileri geldikleri andan itibaren büyüleyen gerçek bir tarihi harikanın yanı sıra tutkulu bir cazibe yaymaktadır. Her öğrenciyi enfes doğal güzellikler ve ünlü dost canlısı bir toplulukla çevrelerken büyüleyecek olan Floransa'nın kültürel ve sanatsal ortamını deneyimleyin.

Öğrenciler, bölgenin tarihini deneyimlemek için Rönesans'ın doğduğu yeri ziyaret etmek veya sadece Toskana harikasının tadını çıkarmak istesinler, Firenze mükemmel bir yer. Ünlü Davut Heykeli'ne hayran kalın ya da İtalyan kültürünü özümseyip dili neredeyse hiç çaba harcamadan öğrenirken şarap tadımının keyfini çıkarın.

Floransa'da aşağıdaki İtalyanca dil kurslarını sunuyoruz:

Standart Kurs

 • Haftalık 20 ders
 • Maksimum 12 kişilik sınıflar

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

 • Haftalık 30 ders
 • Maksimum 12 kişilik sınıflar

Detaylı bilgi için »

Birebir kurs

 • Haftada 5 gün, günlük 2 ders
 • Konaklama başlamadan ya da sona erdikten sonra online kur seçeneği

50+ Kurs

 • Günlük 4 ders
 • Günlük 3 kültürel aktivite

*Ulaşım masrafları ve müze biletleri dâhil değildir.

Floransa'daki İtalyanca Kurslarımız

Sprachcaffe, her öğrenciye uygun çeşitli kurslar sunar. Öğrenciler ister yoğun bir dil deneyimine katılmak ister sadece rahat bir standart İtalyanca kursunun keyfini çıkarmak isterse, dil hedeflerine istedikleri zaman diliminde ulaşmalarına yardımcı olacak bir kursumuz var.

Dil yeterlilik testlerimiz, öğrencilerin benzer seviyedeki öğrencilerle bir sınıfa yerleştirilmesini sağlarken, arkadaş canlısı ve yetenekli İtalyanca öğretmenlerimiz eğlence dolu bir öğrenme ortamı yaratır. Öğretmenlerimiz Sprachcaffe'nin benzersiz öğretim yöntemlerini benimser ve her sınıfı her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre değiştirmeyi amaçlar. Sprachcaffe'nin İtalyanca'ya yaratıcı ve rahat yaklaşımıyla, öğrencilere İtalya'nın Firenze kentinde etkili ve eğlenceli bir öğrenme deneyimi garanti edilir.


Konaklama

Floransa'da tamamen başarılı bir İtalyanca kursuna sahip olmak için öğrencilerin konforlu bir konaklamaya ihtiyacı vardır. Derslerinizden önce ve sonra kendinizi rahat hissetmeniz için Floransa'da farklı konaklama türleri sunuyoruz. Size uygun bir şeyimiz olduğundan eminiz!

Konaklamanızı diğer öğrencilerle, ev arkadaşlarınızla veya yerel insanlarla iletişim kurmak için bir fırsat olarak kullanın ve böylece sınıfta öğrendiğiniz İtalyanca'yı pratik yapın.

Floransa'da aşağıdaki konaklama olanaklarını sunuyoruz:

Paylaşımlı Apartman

 • Tek kişilik veya çift kişilik oda
 • Ortak banyo
 • Yarım pansiyon seçeneği
 • Okula yürüme mesafesinde veya kısa otobüs yolculuğu mesafesinde
 • Haftalık temizlik

Lütfen dikkat: Varış Pazar günü 18:00 - 20:00 arası, ayrılış ise Pazar günü 12:00'ye kadardır. 70 € karşılığında Floransa Havalimanı'na çift yönlü transfer.


Floransa'da Aktiviteler

Büyülü Toskana'nın başkenti olmasının yanı sıra sanat, kültür ve üst düzey moda şehri olarak da tanınan Firenze, her ziyaretçiyi büyüleyecek ve büyüleyecek bir şehir. Enfes güzellikteki zenginliği, antik tarihi ve romantik ortamıyla öğrencilerin ilgisini Floransa'nın canlandırıcı kültürüne kaptıracaklardır.

Bölgenin harikalarını keşfedin veya komşu şehirler Pisa, San Gimignano ve Siena'yı ziyaret edin. Floransa'da ve çevresinde görülecek ve yapılacak o kadar çok şey var ki, öğrenciler kendilerini kültürü doğal olarak özümsemiş bulacaklar.

 • Firenze'yi Keşfetmek - Öğrenciler, Uffizi Galerisi, Botanik Bahçeleri, Giotto'nun Çan Kulesi ve Cennetin Kapıları gibi birçok ünlü turistik mekanı keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Okulumuz, Floransa ve çevresindeki sayısız cazibe merkezine çeşitli rehberli turlar sunmaktadır.
 • İtalyan Kültürü - İtalyan kültürünü kucaklayarak Floransa'da La Dolce Vita'yı deneyimleyin. Etkileyici jestlerinden gerçekten otantik İtalyan bistrolarına kadar, kültür kursumuz zengin İtalyan kültürüne tamamen dalmayı garanti edecektir.
 • İtalyan Mutfağı - Aşçılık kurslarımız, İtalyan kültürü hakkında öğrendiklerinizi, her yemeği bir fırsata dönüştürecek geleneksel İtalyan sırlarıyla birleştirir.

Scuola Sprachcaffe tarafından sağlanan aktiviteler

Tarihi ve sanatsal konularda seminerler ve şehrin ve çevresindeki ilgi çekici yerlere ziyaretler

 • Şehre giriş: organizasyon, hizmetler ve kültürel etkinlikler
 • Tarihi merkezde yürüyüş
 • Ana müzelere ve kiliselere ziyaretler
 • Şehrin hemen yakınındaki villa ve bahçelere geziler
 • Geçici sergiler veya büyük ilgi gören etkinlikler sırasında ziyaretler
 • Siena, Lucca, Volterra ve San Gimignano'ya ziyaretler
 • Şehrin ve çevresinin sosyal ekonomik dokusunu anlamak için seminerler ve ziyaretler

Şehrin ve çevresinin sosyal ekonomik dokusunu anlamak için seminerler ve ziyaretler

Ders kitapları, slaytlar ve videolar kullanılarak okulda dersler ve seminerler düzenlenmektedir.

 • şehrin tarihi
 • Floransa kuşağının ekonomisi
 • Kentsel gelişim
 • Esnaf atölyelerine ve tarihi dükkanlara ziyaretler
 • Moda sektöründe faaliyet gösteren firmalara ziyaretler
 • Yağ ve şarap üreten şarap imalathanelerine ve çiftliklere ziyaretler

Rekreasyon faaliyetleri (yaz aylarında daha fazla sayıda)

 • Yemek atölyeleri ve sanat ve el sanatları kursları
 • Kırsal alanda yürüyüşler
 • Bisiklet turları
 • Akşam yemekleri ve konserler

Floransa'daki en heyecan verici manzaralar

Giardino delle Rose

Bu park, Floransa'nın Oltrarno semtinde yer almaktadır. Bu bahçede birçok farklı güzel gül ve diğer bitkiler var. Buradan da mükemmel bir Floransa manzarası var.

Cattedrale Metropolitana di Santa Maria del Fiore

Bu katedral, dünyanın en büyük üçüncü kilisesidir ve güzel Piazza del Duomo'da yer almaktadır. Dünyanın her yerinden birçok insan, özellikle bu görkemli kiliseyi ziyaret etmek için Floransa'ya seyahat ediyor.

Ponte Vecchio

Ponte Vecchio, dünyanın en eski kemer köprülerinden biridir. Arno Nehri'ni geçer ve Floransa'nın dış kısımlarını merkeze bağlar. Bu köprünün bir diğer özelliği de sağında ve solunda dükkânların olması.

Gezi Rehberi

Seyahat rehberimizde İtalya'nın tüm önemli noktalarını keşfedin!
İtalya seyahat rehberi »

Floransa'da Turizm

Floransa, Avrupa'nın başka yerlerinde emsalsiz olan gururlu bir sanat ve mimari geçmişine sahiptir. Kesinlikle nefes kesici bir şehir olan Floransa'nın uluslararası ziyaretçilere sunacağı o kadar çok şey var ki, her gün yeni kültürel deneyimler tanıtılıyor. Floransa sokakları, İtalyan kültürünün cazibesini yayar. Dünyanın her yerinden öğrenciler 'Çiçeği' (İtalyanca / Latince Floransa veya Florentia) ve Rönesans'ın doğduğu yeri keşfediyorlar.

Bu şehrin havasını sadece sayısız müze ve sarayda değil, özel galerilerde, barlarda, kafelerde ve hatta kulüplerde ve diskolarda bulacaksınız. Buraya gelen ve böylesine ilham verici bir ortamda ve koşullarda okuyan herkes, ister modern, ister klasik, ister antik ya da rustik bir şey olsun, dil ve kültür hakkında makul bir kavrayış elde etmekten geri duramaz, biliyoruz ki Floransa'dan geliyorsa "IN" dir. ve kendine has bir tarzı vardır.

Şehir, trend belirleyiciler, mobilya tasarımcıları, zanaatkarlar, sanatçılar, mimarlar ve moda tasarımcıları için bir zorunluluktur. Tüm bunlar, geçmişte sadece mallarını getiren değil, aynı zamanda yeni kültürler tanıtan birçok ülkeden esnaf arasındaki etkileşimin bir sonucuydu.

Floransa'da Kültür

Dante, Machiavelli, Michelangelo ve Medici'nin evi olan Floransa, sanat, kültür ve tarih zenginliğiyle baş döndürücüdür ve İtalya'nın en cezbedici şehirlerinden biridir. Giotto, Sandro Botticelli, Michelangelo, Raffaello, Tiziano, Leonardo da Vinci'nin sanatını bulun.

Ayrıca aşağıdaki önemli noktaları ziyaret ettiğinizden emin olun:

 • Palazzo Strozzi, Brunelleschi'nin Kubbesi, muhteşem mozaikler ve freskler.
 • Ghirlandaio ve Sandro Botticelli tarafından Ognissantichurch'ın freskleri.
 • Brunelleschi tarafından inşa edilen Galleria dell´ Ospedale degli Innocenti.
 • Museo Nazionale: Michelangelo'nun "Bacco"su, "Bruto", Donatello'nun "David"i.

Floransa'da Alışveriş

Renkli sokak pazarı "San Lorenzo" (günlük) ve "Cascine" (Salı sabahı) size kadın modası ve deri ürünleri makul fiyatlarla sunuyor. Floransa'daki "Via Nazionale" ve "Borgo San Lorenzo"da ayakkabı satın alın. Versace'nin butikleri Ferré, Max Mara, Armani ve Krizia "Via Vigna Vecchia", "Via Brunelleschi" ve "Via Tornabuoni"de yer almaktadır.

"Mercato del Porcellino" pazarından Floransalı yazı kağıtları, sanat takvimleri ve hasır eşyalar gibi güzel hediyeler satın alın.

Floransa'da Gece Hayatı

Yaz aylarında, Arno Nehri kıyısındaki ünlü disko "Central Park" veya bar "Sull'Acqua Theatre" veya "Lido"ya gitmeyi unutmayın. Kışın, nehrin sağ kıyısındaki bara uğramayı unutmayın, "La Dolce Vita", "Cabiria", ikisi de sürekli dolup taşıyor.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Rekabetçi fiyatlarımıza konaklama seçenekleri ve son derece etkili İtalyanca dersleri de dahil olmak üzere bir dizi harika hizmet dahildir. Bunların tümü, Floransa'daki çarpıcı sanat ve kültür çevresi arasında yer almaktadır.

Kursunuzu, konaklama yerinizi ve kalış sürenizi seçin ve her şey dahil uygun fiyatınızı bulmak için aşağıdaki tabloyu kullanın. Yurtdışında İtalyanca eğitim kursunuzun başlangıç ​​tarihine bağlı olarak, sezonluk ek ücret uygulanabileceğini lütfen unutmayın.

Çevrimiçi rezervasyon formumuzu kullanmak kolaydır, Floransa'daki İtalyanca kursunuzu şimdi ayırtmak için yukarıdaki 'Çevrimiçi Rezervasyon' sekmesine tıklayın!

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe ile başarılı bir dil gezisi için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Konaklama, dil kursu, seviye belirleme sınavı, dil sertifikası ve tabii ki unutulmaz bir deneyim.

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Floransa Fiyatlarını Kendiniz Belirleyin

Lütfen aklınızda bulundurun:

Stüdyo daire için: çift kişilik odalar sadece birlikte seyahat eden iki kişi için mevcuttur.


Sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın