İş İspanyolcası Kursları

İspanyolca işinizi geliştirin ve kariyerinize bir İspanyol şirketinde başlayın.

İş ispanyolcanızı geliştirin »

COVID'siz seyahat | YENİ KATALOGLAR ÇIKTI! | Erken kayıt indirimi - 400€'ya kadar tasarruf edin! | Esnek rezervasyon seçenekleri

İş İspanyolcası Kursları

Uluslararası ve küreselleşmiş iş dünyasında mükemmel olmasa da iyi İspanyolca becerileri gerekli olabilir. Latin Amerika'nın ekonomik yükselişi, İspanyolca'nın iş dünyasında giderek daha önemli hale gelmesine neden olmuş ve sonuç olarak, profesyoneller için İspanyolca kursları da daha popüler hale gelmiştir.

Sprachcaffe olarak uzun yıllardır profesyoneller için kendini kanıtlamış, etkili bir eğitim yaklaşımı sunuyoruz. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz, yetişkinleri eğitmek için eğitilmiştir. Hedeflerinizi ve mevcut seviyenizi dikkate alarak öğrenme sürecinizi size en uygun hale getiriyoruz.

Günlük bir sohbetten, önemli müzakerelere kadar uluslararası iş dünyasında dille ilgili olan gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olabiliriz.

Modern bir şekilde donatılmış okullarımız motivasyonu yüksek öğretmenlere sahiptir. İistediğiniz İspanyolca seviyesine mümkün olan en kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olabilecek iş İspanyolcası kursları sunuyoruz. Ayrıca, ilerlemenizi hızlandırmak ve ev sahibi ülkenizin kültürü hakkında fikir edinmenizi sağlamak için çeşitli konaklama seçenekleri sunuyor, akşam yemekleri ve çeşitli kültürel etkinlikler düzenliyoruz.


Tüm en önemli bilgiler avucunuzun içinde:

Dil kurslarımız, sunduğumuz destinasyonlar, konaklama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin veya göz atın

Ücretsiz Kataloğumuz