İspanya'da İş için İspanyolca kursu

İspanya'da fantastik bir zaman geçirin ve işinizi İspanyolca geliştirin.

Kurslarımıza göz atın »

COVID'siz seyahat | YENİ KATALOGLAR ÇIKTI! | Erken kayıt indirimi - 400€'ya kadar tasarruf edin! | Esnek rezervasyon seçenekleri

İspanya'da İş için İspanyolca Kursları

İspanya'daki ticari dil programlarımızdan biriyle unutulmaz bir tatili profesyoneller için çok faydalı ve etkili bir İspanyolca kursu ile birleştirebilirsiniz. Tabii ki İspanya, dilin kökeni olduğu ve birçok Avrupa ülkesinden ulaşımın nispeten kolay olduğu için İspanyolca öğrenmek için en önde gelen yer. Sprachcaffe, İspanya'da dil kurslarının organizasyonunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Öncelikle hedefinize karar vermelisiniz; sonra dil seviyenizi belirliyoruz - o zaman İspanya'daki ticari İspanyolca kurslarımızdan birine başlamaya hazırsınız! Bireysel dersler, kişisel bir eğitmenin tamamen kendi gereksinimlerinize odaklanmasını sağlarken, grup kursları ise toplantılarda ve sunumlarda gerektiği gibi etkileşimi ve özgürce konuşmayı vurgular. Tabii ki, bu kurs türlerinin ikisini de birleştirebilirsiniz!

İş için İspanyolca kurslarımız:

Madrid'de Dil Okulu

İspanya'nın başkentinde İspanyolca öğrenin

Barselona Dil Okulu

Avrupa'nın en iyi destinasyonlarından birinde İspanyolca öğrenin

Daha fazla bilgi »

Kozmopolit başkent Madrid'de, Endülüs kültür merkezi Malaga'da veya uluslararası kıyı kenti Barselona'da bir iş dili kursu ile profesyonel hedeflerinizin peşinden gidin.

İspanya'da böyle bir dil kursu sırasında öğrenmenin neredeyse zahmetsiz hale geldiğini keşfedeceksiniz! Ayrıca çevredeki kasaba ve bölgelere gezilere çıkma ve İspanya'nın özellikleri ve ilgi çekici yerleri hakkında bilgi edinme fırsatını da kullanmalısınız.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın