Gençler için Fransa'da Dil Kursları

Güzel Fransız dilini öğrenin ve lezzetli Fransız mutfağının tadını çıkarın.

Fransızca kurslarımıza göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Fransızca Yaz Okulu

Fransa'da Kamplar
  • Fransızca öğrenin ve yabancı bir kültürü deneyimleyin
  • Standart ve yoğun kurslar
  • Fransa ve Kanada'da gençler için Fransızca yaz okulu seçenekleri

Sprachcaffe'nin sunduğu fransızca yaz okulu imkanları ile okulunuzdaki Fransızca derslerinize heyecan katın. Gençler için Fransızca yaz okulu seçenekleri her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir çünkü Fransızca hem eğitim hem de iş hayatında oldukça önemli bir dildir. Gençler için fransızca yaz okulu programlarımız, bu dili öğrenmek ya da geliştirmek için en etkili ve heyecan verici yoldur.

Fransızca yaz okulu kamplarımız, tam pansiyon yurt ya da aile yanı konaklamayı da kapsayan paket programlardır. Fransa’da standart ve yoğun Fransızca kurslar sunmaktayız. Ayrıca ders sonrası aktivite programı da düşünülmüştür; heyecan verici geziler, workshoplar, kültürel ve sportif aktiviteler organize etmekteyiz.

Fransa Dil Okullarımız

Nice

Gerçek bir sahil cennetinde fransızca eğitimi alın.

Devamı »

Neden gençler için Fransızca kamp?

Gençler için Fransızca yaz okulu seçenekleri birçok avantaj sunar. Fransızca, Avrupa’daki en popüler dillerden birisidir ve Fransa’da gençler için Fransızca yaz okulu kampına katılarak, günlük yaşamda pratik yaparak dili öğrenebilirsiniz.

Gençler için Fransızca yaz okulu programlarımız süresince unutulmaz bir deneyim yaşar, yaşıtlarınızla tanışır ve Fransız insanını, kültürünü ve misafirperverliğini keşfedersiniz. Sprachcaffe’nin gençler için Fransızca dil kampına katılarak Fransızca’nızı ilerletir ve çok eğlenirsiniz! Hadi tatile ve Fransızca öğrenmeye!

18 yaş üstü kişiler için Yetişkinler için Fransızca Kurslar da sunmaktayız. Sprachcaffe, herkes için uygun programlar sunar!