Online Arapça Kursları

Sprachcaffe'nin online Arapça kursları ile evinizde Arapça öğrenin.

Online Kurs Türlerimiz »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Online Arapça Kursları

Evde Arapça öğrenmek istiyor ama nereden, nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Sprachcaffe, bu zorlu hedefe ulaşmak isteyenler için profesyonel öğretmenler tarafından hazırlanmış ders planlarıyla online Arapça kursu sunarak size yardımcı olmaktadır. Bu sayfada Arapça'yı verimli bir şekilde nasıl öğreneceğiniz hakkında yararlı bilgiler bulacaksınız.

Grup Dersleri

Grup derslerinde, sizinle aynı dil seviyesinde olan 7-12 uluslararası katılımcıyla birlikte eğitim alırsınız.

100 € / hafta

Aynı seviyede dil becerisine sahip 7-12 öğrenci (A1-C2)

Haftada 2 ile 30 ders (1 ders = 45 dk)

Farklı ülkelerden insanlarla tanışma fırsatı

Grup içi etkileşim

daha fazla bilgi

Haftada 10 ders 100 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)
Haftada 20 ders 200 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)

Bire bir Dersler

Tek başınıza veya sizinle aynı düzeyde olan başka bir öğrenci ile bire bir ders alabilirsiniz.

43 €

'dan başlayan fiyatlarla / ders başı

Aynı dil seviyesine sahip 1 yada 2 kişi için

Kayıt başına 2-6 ders verilir. (1 ders = 45 dk.)

Esnek tarih,saatler ve kişiselleştirilmiş müfredat

daha fazla bilgi

Tek kişilik özel ders2 kişilik özel ders
10 ders paketi: 430 €10 ders paketi: 340 € / kişi başı

Çevrimiçi bir kurs rezervasyonu yaparak, okullarımızda yeni dil becerilerinizi geliştirmek için bir sonraki dil gezisinde %5 sadakat indirimi elde edersiniz!

Arapça Öğrenmek İçin Sebepler Nelerdir?

Arapça öğrenmeyi düşündünüz ama hala bu konuda şüpheleriniz mi var? Aşağıda, geleneksel veya çevrimiçi Arapça derslerine kaydolmanın ana nedenlerini bulacaksınız:

• Arapça'nın modern standart versiyonu, birçok Asya ve Afrika ülkesinin dilidir. 280 milyondan fazla insan tarafından konuşulmaktadır. Bu yüzden oldukça popüler, bu da Sprachcaffe'nin Arapça kurslarına katılmak için çok iyi bir neden.
• Arapça bilgisi sizi kalabalığın arasından sıyrılacak. Arkadaşlarınızı, işverenlerinizi veya herhangi birini etkilemek istiyorsanız, Arapça öğrenmek bunu yapmanın iyi bir yolu olacaktır.
• Zengin Arap kültürünü keşfetmek ilginç olacak. Örneğin, Arapça online derslerini tamamladıktan sonra, Aladdin ile ilgili ünlü kitapları orijinal versiyonlarında okuyabileceksiniz. Ayrıca bu dili dini amaçlar için de kullanabilirsiniz, örneğin Kuran okumak için. Genel olarak, Arapça'da öğrenebileceğiniz birçok şey vardır.
• Daha iyi iş ve iş fırsatlarından yararlanmanın güzel bir yolu. Arapça bilgisi, büyük bir iş piyasasına erişmenize, işinizi kurmanıza veya yabancı ortaklarla işbirliği yapmanıza olanak tanır.
• Daha iyi bir seyahat deneyimi için bir yol sağlar. Eğer dünyayı dolaşmak istiyorsanız, dili online Arapçaderslerinde öğrenmek sizin için çok daha kolay ve daha ilginç hale getirecektir. Bu dilin temel bilgisi bile seyahatleriniz sırasında kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olacaktır.

Arapça Öğrenmek Zor mu?

Arapça öğreniminde hedefinize ulaşmak için, bu süreçte karşılaşabileceğiniz zorluklar hakkında net bir fikir edinmeniz gerekir. İngilizce konuşanlar için öğrenmesi en zor dillerden biri olarak kabul edilir. Ancak, herhangi bir dil öğrenebilmek çaba gerektirir.

Dolayısıyla, Arapça öğrenmek için yüksek motivasyona sahipseniz, Sprachcaffe ile yüksek kaliteli kurslara kaydolarak öğrenmeye başlayıp, kısa sürede önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz. Dil okulu, size yüksek düzeyde standart Arapça bilgisine sahip, oldukça deneyimli, ana dili konuşan öğretmenler sağlayarak bunu sağlar. Ayrıca, Arapça çevrimiçi öğrenmeyi eğlenceli ve etkili bulmanız için çeşitli programlar, ileri teknolojiler ve diğer avantajlar sunar. Çevrimiçi bir kursa ne kadar erken kaydolursanız, modern standart Arapçanızda o kadar hızlı gelişme göreceksiniz.

Arapça Öğrenmenin En İyi Yolu Nedir?

Durumunuza göre Arapça öğrenmenin doğru yolunu bulmalısınız. Sprachcaffe çevrimiçi Arapça kursları, çoğu insan için bu hedefe ulaşmak için iyi bir seçenektir.

Özellikle bire bir ve grup dersleri arasında seçim yapabilirsiniz. Çevrimiçi bir kurs, bir kişi veya sadece birkaç kişi için özel olarak düzenlenebilir. Bu, eşiniz, arkadaşınız ve tanıdığınız başka bir kişiyle birlikte çalışabileceğiniz anlamına gelir. Aynı düzeyde bilgi birikimine sahip kişilerle çalışacağınız için grup dersleri de iyi bir öğrenme yöntemidir. Bu sayede yeni arkadaşlar edinebilir ve bu dili eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Modern Standart Arapça Nasıl Öğrenilir?

Arapça öğrenmek için bazı adımlar atmanız gerekir.

Her şeyden önce, mevcut Arapça seviyenizi belirlemeniz gerekir. Başlangıç, orta ve ileri düzey olmak üzere üç ana seviye vardır:

Başlangıç ​​seviyesi, bu dili hiç bilmeyen veya çok az bilenler için uygundur.

Orta seviye, basit okuma, karmaşık olmayan ifadeleri anlama ve bazı cümleler yazma gibi bazı temel bilgileri zaten edindiğiniz anlamına gelir.

Gelişmiş Arapça becerileri, Arapça dilini günlük yaşamda ve işte kolayca kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Çevrimiçi Arapça derslerine katılmak ve bu dili öğrenmek için birçok neden var. Bu nedenle, bir arzunuz veya ihtiyacınız varsa, tereddüt etmeyin! Standart Arapça öğrenmeye başlamak için bugün Sprachcaffe çevrimiçi kurslarına kaydolun.

Arapça öğrenmeye devam ettikçe bilginizi geliştirecek ve bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. Son olarak, ana dili Arapça olan kişiler gibi konuşabileceksiniz. İkinci olarak, size uygun Arapça kursları seçmelisiniz. Programınıza ve diğer gereksinimlerinize en uygun Arapça derslerini seçmek için Sprachcaffe programlarına göz atabilirsiniz. Ne seçeceğinizden emin değilseniz, Sprachcaffe'nin güler yüzlü müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uygun Arapça dersleri bulmanıza yardımcı olacaklardır. Üçüncüsü, dil kursu alma konusunda ciddi olmalısınız. Bir Arapça kursunu düzenli olarak ziyaret etmeli ve ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olacak öğretmeninizin talimatlarını dikkatlice izlemelisiniz. Arapça kursunuzun ilgi çekici ve sizin için yararlı olabilmesi için bu dili öğrenmek için bir tutkuya veya ciddi bir nedene sahip olmanın çok önemli olduğunu unutmayın.Arapça öğrenmeye devam ettikçe bilginizi geliştirecek ve bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. Son olarak, ana dili İngilizce olan kişiler gibi Arapça konuşabileceksiniz. İkinci olarak, uygun Arapça kursları seçmelisiniz. Programınıza ve diğer gereksinimlerinize en uygun Arapça derslerini seçmek için Sprachcaffe tarafından sağlanan programlara göz atabilirsiniz. Ne seçeceğinizden emin değilseniz, Sprachcaffe'nin güler yüzlü müşteri destek temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uygun Arapça dersleri bulmanıza yardımcı olacaklardır. Üçüncüsü, dil kursu alma konusunda ciddi olmalısınız. Bir Arapça kursunu düzenli olarak ziyaret etmeli ve ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olacak öğretmeninizin talimatlarını dikkatlice izlemelisiniz. Arapça kursunuzun ilgi çekici ve sizin için yararlı olabilmesi için bu dili öğrenmek için bir tutkuya veya ciddi bir nedene sahip olmanın çok önemli olduğunu unutmayın.

Neden Sprachcaffe Çevrimiçi Arapça Kurslarını Seçmelisiniz?

Online kurslar sunan birçok dil okulu mevcuttur - peki Sprachcaffe neden iyi bir seçimdir?

Çevrimiçi Arapça Kurslarımızın başlıca avantajları aşağıdakileri içerir:

• Esneklik. Farklı programları olan kişiler için geliştirilmiş programlar vardır. Online Arapça öğrenmek için haftada kaç ders alacağınız size kalmış.
• Rekabetçi fiyatlar. Herkes finansal olanaklarına bağlı olarak uygun fiyatlı bir seçenek seçebilecek.
• Profesyonel öğretmenler (sadece ana dili Arapça olan kişiler). Bu, etkili yardım ve en iyi sonuçları sağlar.
• Akıllı teknolojiler. Nerede olursanız olun, bir derse katılabilecek ve öğretmeniniz ve diğer öğrencilerle etkileşime geçebileceksiniz.
• Resmi sertifikalar. Belirli bir kursu tamamladıktan sonra, iş bulmak için veya başka nedenlerle kullanabileceğiniz resmi bir sertifika verilecektir.

Öyleyse daha fazla beklemeyin! Bu harika dilin modern standart sürümünü öğrenmek için Sprachcaffe çevrimiçi kurslara göz atın.

Çevrimiçi sınıfla ilgili sorular

Öncelikle tarafınıza bir bağlantı gönderilecek ve e-posta yoluyla bu verilere erişebileceksiniz.
Oturuma web tarayıcınız üzerinden katılmak istiyorsanız, verilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Daha sonra bir dosyayı indirmeniz ve çalıştırmanız istenecektir. Dosyayı açtıktan sonra sınıfta olacaksınız.
Çevrimiçi dil kursunuza akıllı telefonunuz aracılığıyla katılmak istiyorsanız, önce uygun uygulamayı yüklemeniz ve oturum açmanız gerekmektedir.
Oturuma telefonla da katılmak mümkündür. Bunu yapmak için davet e-postasında bulunan telefon numarasını yazmanız ve oturum şifresini girmeniz istenecektir.
Oturumunuz, öğretmeniniz çevrimiçi olur olmaz başlayacaktır.

Online derslerimize ideal olarak, mikrofonlu bir kamera veya "ön kamerası" olan bir akıllı telefonla katılım sağlanmaktadır. Ancak kamera olmadan da çevrimiçi dil kurslarına katılabilirsiniz. Bu durumda diğer katılımcılar sizi göremez, ancak yine de siz onları görebilirsiniz.

İnternete WiFi ile bağlıysanız, sabit bir sinyale sahip olduğunuzdan emin olun. Bunu yapmanın en iyi yolu modemden çok uzak olmamaktır. Çevrimiçi dil kursuna katılmak için gerekenler:

Standart kalitede video
0,5 Mbps alınan
0,5 Mbps gönderilen

Yüksek tanımlı video
2,5 Mbit /s alınan
3.0 Mbit /s gönderilen

Test your internet speed here: http://www.dslreports.com/speedtest

Kamera ve mikrofonunuzun doğru ayarlandığından ve düzgün çalıştığından emin olmak için test toplantısına katılabilirsiniz.