Online Çince Kursları

Sprachcaffe online Çince kursları ile dünyada en çok konuşulan dilleri evinizin konforunda öğrenin!

Online Kurs Türlerimiz »

Online Çince Kursları

Çin'e turist olarak gitmek istiyor veya oradaki şirketlerle iş ortaklığı mı kurmak istiyorsunuz? Çince öğrenmek için herkesin farklı bir motivasyonu vardır. Bu amaçları gerçekleştirmeye giden yolda başarınız, bu görev için ne kadar zaman ve çaba harcamak istediğinize bağlıdır. Ayrıca, doğru kursu bulmak da çok önemli bir rol oynar.

Çok fazla boş zamanınız varsa standart,bire bir veya grup kurslarına kaydolabilirsiniz; aksi takdirde online Çince kursları sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Online Çince kursları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu yazımızı okumaya devam edin.

Grup Dersleri

Grup derslerinde, sizinle aynı dil seviyesinde olan 7-12 uluslararası katılımcıyla birlikte eğitim alırsınız.

100 € / hafta

Aynı seviyede dil becerisine sahip 7-12 öğrenci (A1-C2)

Haftada 2 ile 30 ders (1 ders = 45 dk)

Farklı ülkelerden insanlarla tanışma fırsatı

Grup içi etkileşim

daha fazla bilgi

Haftada 10 ders 100 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)
Haftada 20 ders 200 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)

Bire bir Dersler

Tek başınıza veya sizinle aynı düzeyde olan başka bir öğrenci ile bire bir ders alabilirsiniz.

43 €

'dan başlayan fiyatlarla / ders başı

Aynı dil seviyesine sahip 1 yada 2 kişi için

Kayıt başına 2-6 ders verilir. (1 ders = 45 dk.)

Esnek tarih,saatler ve kişiselleştirilmiş müfredat

daha fazla bilgi

Tek kişilik özel ders2 kişilik özel ders
10 ders paketi: 430 €10 ders paketi: 340 € / kişi başı

Çevrimiçi bir kurs rezervasyonu yaparak, herhangi bir okulda dil becerilerinizi geliştirmek için bir sonraki dil gezisinde %5 sadakat indirimi elde edersiniz!

Neden Çince öğrenmelisiniz?

İşinizi geliştirmek için harika bir fırsat elde edeceksiniz. Pek çok şirket Çin merkezli olduğundan bu dili öğrenmek işadamları için oldukça faydalı olacaktır.

Çinli arkadaş edinmek bir diğer avantajdır. Bu dili öğrenmek, arkadaş edinmenin harika bir yoludur. Onlarla iletişim kurmak, Çin kültürünü de öğrenmenizi sağlayacaktır.

Güzel romanları, lezzetli mutfağı, ilginç mimarisi, ilgi çekici gelenekleri, büyüleyici festivalleri ve diğer kültürel değerleriyle dünyanın en eski kültürlerinden birinden bahsediyoruz. Çevrimiçi derslere katılarak Çin kültürü hakkında da öğrenebileceğiniz birçok harika şey var.

Çince dünya üzerinde en yaygın kullanılan dildir. Bu da online derslerimize kaydolup, bu dili öğrenmeye başlamanız için ciddi bir nedendir. Çince yalnızca Çin'de değil Singapur, Tayvan, Malezya ve daha birçok ülkede konuşulmaktadır.

Çince öğrenmesi zor bir dil mi?

Dil öğrenimi genel olarak kolay değildir ve Çince kesinlikle öğrenilmesi en zor dillerden biridir. Ancak bu ilgi çekici olmadığı anlamına gelmez. Nitelikli ve arkadaş canlısı öğretmenler, online derslere entegre akıllı teknolojiler ve Sprachcaffe'nin sunduğu gelişmiş öğrenme programları ile yeterli bilgiyi edinirken harika zaman geçireceksiniz. Tanıdığınız biriyle bire bir Çince kurslarına kaydolabilirsiniz, böylece ikiniz de iyi vakit geçirebilir ve birbirinize online Çince öğrenme sürecinde yardımcı olabilirsiniz.

Online Çince grup dersleri alırken yeni arkadaşlar edinecek, izlenimlerinizi, fikirlerinizi, sorunlarınızı ve daha fazlasını paylaşacaksınız. Böyle bir etkileşim kesinlikle bu dili öğrenmede size yardımcı olacaktır.

Neden Sprachcaffe'yi Seçmelisiniz

Sprachcaffe, Çince öğrenmek isteyen herkes için tek adrestir. 35 yıldan fazla deneyimi ile Sprachcaffe, en son trendleri takip eder ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için müşterilerin ihtiyaçlarını analiz eder. Online Çince kursları herkes için uygundur.

Bunun başlıca nedenleri şunlardır:

Gelişmiş modern teknolojiler

Öğrenme sürecini basitleştirmek ve daha ilgi çekici hale getirmek için gelişmiş teknolojiler

Sıkı güvenlik

Sitedeki Tüm Hakları Saklıdır simgesinden de anlaşılacağı gibi, Sprachcaffe'nin sitesinde yayınlanan tüm bilgiler korunmaktadır.

Sertifikalar ve fiyatlar

Rekabetçi fiyatlara sahip kurumumuz kimsenin bütçesini sarsmadan resmi sertifikalı çevrimiçi Çince öğrenmesine olanak tanır.

Bireysel yaklaşım

Çince dilinin gereksinimlerine ve seviyelerine uygun çeşitli programlar, öğrencilerin bilgi ve ihtiyaçlarına göre bireysel yaklaşım

Online kurs alarak Çince öğrenmek mümkün mü?

Bildiğiniz gibi Çince öğrenmek zordur. Peki bunu online kurslar ile halletmek mümkün müdür? Bu sorunun cevabı tamamen aldığınız Çince kursunun kalitesine bağlıdır ve Sprachcaffe bu konuda iyi bir seçim olacaktır. Okulumuz, öğrenilmesi en zor dili bile daha kolay ve daha ilgi çekici hale getirme konusunda yılların deneyime sahiptir. Ancak bu dilde ilerleme hızınız elbette sizin çabanıza ve ayırabileceğiniz vakite de bağlıdır.

Aşağıdakilere özellikle dikkat ediyoruz:

Etkili yönetim

Öğrencilere mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için, aynı anda farklı faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Sprachcaffe, müşteri memnuniyetine oldukça önem verir.

Profesyonel öğretmenler

Öğretmen olmak bir yetenektir. Bir kişinin yalnızca dil hakkında derinlemesine bilgi sahibi olması değil, aynı zamanda öğrencilerin çevrimiçi Çince öğrenmesini ilginç hale getirme yeteneği de olmalıdır. Bu tür uzmanlar, en iyi sonuçlara ulaşmak için her öğrencinin ihtiyaçlarını, yeteneklerini ve ilgi alanlarını anlamalıdır. Sprachcaffe, öğrenme sürecini kolay, eğlenceli ve etkili hale getiren en iyi öğretmenlerie çalışmaktadır.

Uygun Fiyatlar

Uygun fiyat, çevrimiçi kurslar söz konusu olduğunda en önemli faktörlerden biridir. Sprachcaffe, her öğrencinin bütçesine göre en iyi programı seçmesine olanak tanır.

İnternette Çince Öğrenmenin En İyi Yolu Nedir?

Öğrenme deneyiminizin başarısı çeşitli faktörlere bağlıdır. Çevrimiçi bir kursa kaydolduğunuzda, kurum tarafından aşağıdakileri kriterlerin sağlanması önemlidir:

yardımcı eğitim materyalleri

deneyimli öğretmenler

akıllı teknolojiler

uygun programlar

Öte yandan, çevrimiçi bir kurstaki ilerlemeniz size bağlıdır. Bu dili öğrenmek için çok çalışmalı ve sürecin tadını çıkarmalısınız.

En iyi etkinliği sağlamak için şu ipuçlarını izleyin:

• Hedeflerinizi belirleyin.
• Uygun bir program seçin.
• Öğretmeninizin tüm tavsiyelerine uyun.
• Varsa sorularınızı sorun.
• Öğrenme sürecinde kaçınılmaz olduğu için konuşurken, okurken veya yazarken hata yapmaktan korkmayın.

Kaydolabileceğiniz üç ana program vardır:

Profesyoneller için Program

Çinli şirketlerle işbirliği yapmayı, bu ülkede bir iş kurmayı veya Çince konuşulan bir şehirde iş bulmayı mı planlıyorsunuz? Bu durumda, profesyoneller için özel olarak tasarlanmış bu öğrenme programını tercih etmelisiniz.

Yetişkinler için Program

Bu kurs turistler, Çinlilerle iletişim kurmak ve kültür hakkında daha fazla bilgi edinmek vb. isteyenler için iyidir. Herkesin her gün yapması gereken belirli görevler olduğundan, bu tür insanların öğrenememesinin ana nedeni zaman eksikliğidir. Ancak bu, hayallerinden vazgeçmeleri gerektiği anlamına gelmez. Haftada sadece bir ders alınması mümkündür. Bu, bunalmadan, belirlenen hedeflere doğru ve kademeli olarak ilerlemeyi sağlar.

Öğrenciler için Program

Çince bilgisini geliştirmek isteyen bir öğrenciyseniz, bu çevrimiçi kursu düşünün. Programınıza, aciliyetinize, bütçenize ve diğer faktörlere bağlı olarak haftada 2 ila 10 çevrimiçi Çince dersi arasından seçim yapabilirsiniz.

Başlangıç ​​olarak, ihtiyaçlarınıza uygun bir kurs seçmelisiniz. Ne seçeceğinizden emin değilseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz, kararınız konusunda size memnuniyetle yardımcı olacağız. Yanlış bir Çince kursu seçmekten korkmayın, çünkü herhangi bir sorun yaşamadan farklı bir kursa geçebilirsiniz.

Çince Öğrenmek İçin En İyi Program Nedir?

Uygun bir Çince kursuna kaydolmak için öğrencilerin bilmesi gereken birkaç şey vardır:

• Çince öğrenme amacınız nedir?
• Belirli sonuçlara ulaşmak için ne kadar hızlı ihtiyacınız var?
• Çince öğrenmek için ne kadar para yatırmaya hazırsınız?
• Tercih ettiğiniz program nedir?
• Şu anki Çince bilgi seviyeniz nedir?

Cevaplarınıza göre Çince kursları seçmelisiniz. Bununla ilgili daha fazla bilgi aşağıda verilmiştir.

Çince öğrenme amacınız nedir?

En iyi sonuçları elde etmek için neden Çince öğrenmeniz gerektiğine dair net bir fikre sahip olmanız gerekir. Elbette, kelime dağarcığınızı karşılık gelen kelimelerle zenginleştirmeye odaklanmak, tipik ifadeleri öğrenmek ve ilgili konuşma pratiği yapmak çok önemlidir.

Bir kursa katılmak için olası nedenler şunlardır:

• Çinli şirketlerle iş ilişkisi kurmak istiyorsunuz.
• Sen bu ülkeye seyahat etmek isteyen bir turistsin.
• Oraya taşınmayı planlıyorsun.
• Çin'de arkadaş edinmek istiyorsun.
• Çin'de bir iş bulmak istiyorsun.

Sprachcaffe'de ihtiyaçlarınıza göre grup veya özel çevrimiçi Çince dersleri seçebilirsiniz.

Birinci tür sınıfların başlıca faydaları şunlardır:

Diğer uluslararası öğrencilerle birlikte çalışacaksınız, bu da onlarla etkileşime geçmenizi ve arkadaş edinmenizi sağlar.

Grup derslerinin fiyatı özel derslerden daha düşüktür.

Doğru seçimi yapabilmeniz için farklı programlar çeşitlerimiz vardır.

Bire bir Çince kurslarının seçilme nedenleri:

Aşağıdaki liste, size özel bir öğretmenle Çince Çevrimiçi kursunuzun temel faydaları hakkında bir izlenim sunar:

• Belirli bir Çince bilgisi edinmeniz gerekiyor.
• Dili kendi hızınızda öğrenmek istiyorsunuz.
• Bir öğretmenle bireysel olarak çalışmayı tercih ediyorsunuz.
• Partneriniz, arkadaşınız vb. ile birlikte ders almak istiyorsunuz.

Belirli sonuçlara ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacınız var?

Çince kursu seçimi aynı zamanda belirli bir bilgiyi ne kadar çabuk edinmeniz gerektiğine de bağlıdır. Örneğin, sadece bu dili seviyorsanız, bir gün ülkeye seyahat etmek veya internet üzerinden Çinlilerle iletişim kurmak istiyorsanız, grup derslerine kayıt olabilirsiniz.

Ancak, bir Çinli şirketle iş sözleşmeniz varsa veya en yakın zamanda ülkeye seyahat edecekseniz veya Çinli işletmelerle e-posta, telefon vb. aracılığıyla nasıl iletişim kuracağınızı hızlı bir şekilde öğrenmeniz ve ardından kaydolmanız gerekiyorsa bire bir kurs akıllıca bir karar olacaktır. Bu durumda, siz ve öğretmeniniz belirli becerileri geliştirmeye odaklanacaksınız.

Çince öğrenmek için ne kadar bütçe ayırmaya hazırsınız?

Tabii ki, bütçenize dikkat etmek de önemlidir. Haftada ne kadar çok çevrimiçi Çince dersi alırsanız, bunun maliyeti o kadar yüksek olur. Ayrıca, aynı derse birkaç öğrenci katıldığı için bir gruptaki Çince dersleri daha ucuzdur. Sprachcaffe'de doğru fiyatın ve en iyi kursun tadını çıkaracaksınız. Neye ihtiyacınız olursa olsun burada bir seçeneğiniz olacak.

Dil öğrenmek için tercih ettiğiniz program nedir?

İnsanların Çince öğrenememesinin nedenlerinden biri de buna yeterli zamanlarının olmamasıdır. Eh, geleneksel derslere kaydolmak için zamanları yok, ancak çevrimiçi Çince dersleri onlara yardımcı olabilir.

Çince seviyeniz nedir?

Daha önce hiç çevrimiçi Çince çalıştınız mı veya bu dil hakkında başka bir şekilde biraz bilgi edindiniz mi? Seviyenize uygun bir Çince kursuna kaydolmak önemlidir. Temelde üç seviye vardır: başlangıç, orta, ileri.

Çevrimiçi grup kurslarına kaydolmak istiyorsanız, aynı seviyede Çince bilen kişilerle çalışacaksınız. Hepiniz aynı hızda yeni bilgiler edineceğiniz için bu önemlidir. Sprachcaffe tarafından sunulan bire bir Çince derslerine gelince, Çincenizi geliştirmeniz için öğretmeninizin dersleri nasıl hazırlanacağını net bir şekilde anlaması gerekir. Bu yüzden dil seviyeniz özel testler yapılarak belirlenebilir.

Çevrimiçi sınıfla ilgili sorular

Öncelikle tarafınıza bir bağlantı gönderilecek ve e-posta yoluyla bu verilere erişebileceksiniz.

Oturuma web tarayıcınız üzerinden katılmak istiyorsanız, verilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Daha sonra bir dosyayı indirmeniz ve çalıştırmanız istenecektir. Dosyayı açtıktan sonra sınıfta olacaksınız.

Çevrimiçi dil kursunuza akıllı telefonunuz aracılığıyla katılmak istiyorsanız, önce uygun uygulamayı yüklemeniz ve oturum açmanız gerekmektedir.

Oturuma telefonla da katılmak mümkündür. Bunu yapmak için davet e-postasında bulunan telefon numarasını yazmanız ve oturum şifresini girmeniz istenecektir.

Oturumunuz, öğretmeniniz çevrimiçi olur olmaz başlayacaktır.

Online derslerimize ideal olarak, mikrofonlu bir kamera veya "ön kamerası" olan bir akıllı telefonla katılım sağlanmaktadır. Ancak kamera olmadan da çevrimiçi dil kurslarına katılabilirsiniz. Bu durumda diğer katılımcılar sizi göremez, ancak yine de siz onları görebilirsiniz.

İnternete WiFi ile bağlıysanız, sabit bir sinyale sahip olduğunuzdan emin olun. Bunu yapmanın en iyi yolu modemden çok uzak olmamaktır.

Çevrimiçi dil kursuna katılmak için gerekenler:

Standart kalitede video

0,5 Mbps alınan

0,5 Mbps gönderilen

Yüksek tanımlı video

2,5 Mbit /s alınan

3.0 Mbit /s gönderilen

İnternet hızınızı eğitimiz öncesinde internet sağlayıcınızdan sorgulayabilirsiniz

3.0 Mbit/s transmit

Test your internet speed here: http://www.dslreports.com/speedtest

Kamera ve mikrofonunuzun doğru ayarlandığından ve düzgün çalıştığından emin olmak için test toplantısına katılabilirsiniz.