Online Dil Kursları İçin Genel Şartlar ve Kayıt Koşulları

Aşağıda çevrimiçi dil kurslarımız için genel şartlar ve koşulları bulabilirsiniz. Kaydınızı tamamlayarak, Sprachcaffe Çevrimiçi Dil Kursları için bu Genel Hüküm ve Koşulları okuduğunuzu ve anladığınızı onaylamış olursunuz.

Gizlilik politikamıza burdan ulaşabilirsiniz.

KAYIT

Online başvuru formunu web sitemizden eksiksiz olarak doldurduktan sonra toplam ücretin % 20'si kadar olan depozitoyu kayıt sırasında ödemeniz gerekmektedir. Bu başvuru ile talep edilen servisler ve kayıt koşulları tarafınızca onaylanmış olmaktadır. Kayıt formu ve depozito yetkili kişilerin eline ulaştığında gerekli onay, fatura ve talep karşılığında okul kabul mektubu tarafınıza gönderilmektedir. Toplam tutarın kalanı ödendiğinde okul, kurs, konaklama ile ilgili ek bilgilerin yer aldığı karşılama dosyası ve konaklama bilgileri tarafınıza gönderilmektedir. Toplam tutar kurs başlama tarihinden 4 hafta öncesinde ödenmelidir.

ÖDEME

Banka havalesi ile: İlgili hesap numarası faturada olacaktır. Lütfen transfer siparişinin bir kopyasını bize gönderin. Tüm banka masrafları sizin tarafınızdan karşılanacaktır.

Kredi kartı ile: Bildiriminiz üzerine, uygun form gönderilecektir. Kredi kartı düzenleyicisinin adı, kart numarası, son kullanma tarihi ve imza ile tamamlanması gerekecektir. Ek bir% 2 kredi kartı ücreti alınır.

REZERVASYON DEĞİŞİKLİĞİ

SPRACHCAFFE, özellikle eğiticinin hasta olması durumunda önemli bir neden varsa, mevcut eğitmeni eşdeğer bir eğitmenle değiştirme hakkına sahiptir.

Olası bir durumda okul, aynı dil seviyede yeterli sayıda öğrenci olmaması sebebiyle grup kursu oluşturamazsa, bunun yerine daha az sayıda ders için daha küçük gruplar oluşturulacaktır. (standart = 12 ders / yoğun = 18 ders, yani standart + 6 bire bir ders). Minimum katılımcı sayısı 4'tür. İptal etmek zorunda kaldığımız nadir durumlarda, SPRACHCAFFE hizmetleri için ödenen tüm ücretler iade edilecektir.

Sözleşmenin imzalanmasından sonra gerekli hale gelen ve bizim tarafımızdan iyi niyete aykırı olmayan bir şekilde mutabık kalınan içerikten münferit hizmetlerde değişiklik ve sapmalara izin verilmektedir. Değişikliklerin veya sapmaların önemli olmaması ve hizmetin genel tasarımını bozmaması şartıyla.

Anlaşmalı anlaşmaya varılan hizmetlerle ilgili şikayetler, derhal düzeltici önlem alınabilmesi için rapor edilmelidir. Katılımcı suçlu bir hatayı bildiremezse ve SPRACHCAFFE'ye hatayı giderme fırsatı verilmezse, fiyatta bir indirim yapılmaz.

KESİNTİLER

Düzenlemeden sonra kurslarda (akşam dersleri gibi) hastalık ve / veya tatiller nedeniyle kesintiler mümkündür. Kaçırılan derslerin tekrarlamaz. Bireysel dersler için randevular 48 saat önceden iptal edilmelidir!

HİZMETLER ve PERFORMANS HATALARI

Katılımcı, kayıt onayındaki veya oturum açma alanındaki bilgilere göre belirtilen tarihte sanal eğitim odasına girer. Eğitim için gerekli tüm teknik gereksinimler de burada belirtilir. Her durumda, katılımcının istikrarlı bir internet erişimi, ortak bir tarayıcı veya Android veya iOS cep telefonu gerekir. Ek bir eklentinin veya uygulamanın yüklenmesi gerekebilir.

Çevrimiçi bir dil kursuna katılan katılımcının bilgisayar sistemini Cisco Test Meetings (https://www.webex.com/test-meeting.html) yardımıyla kontrol etmesi gerekir. Kontrol, sistemin yetersiz olduğunu gösteriyorsa, katılımcı teknik gereksinimlerin karşılandığından emin olmalıdır. SPRACHCAFFE, derslerin ve eğitim belgelerinin doğruluğu veya güncelliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

KAYIT İPTALİ ve YENİLEME

İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Kendi yararınıza ve yanlış anlamaları önlemek için, para çekme işleminizi yazılı olarak bildirmenizi önemle tavsiye ederiz. İptal maliyetlerinin hesaplanmasında belirleyici olan, SPRACHCAFFE tarafından iptal bildiriminin alındığı zamandır. Kayıt iptallerinde aşağıdaki bedeller uygulanmaktadır.

Kursun başlamasından 15 gün öncesine kadar: Kursun% 50'si maks. 500 EUR

Kursun başlamasından 3 gün öncesine kadar: Kursun% 90'ı maks. 1000 EUR

Kurs başladıktan sonra:% 100  

SPRACHCAFFE, katılımcının ev sahibi ülkenin geleneklerine, geleneklerine ve yasalarına saygı duymasını bekler. Bir uyarıya rağmen, bir katılımcı kursu bozarsa veya sözleşmeyi ağır bir şekilde ihlal ederse, SPRACHCAFFE haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir. Organizatör tam ödeme yapma hakkını saklı tutar; kaydedilen masraflar katılımcıya yatırılacaktır.

İSTİHDAM KISITLAMASI

Taraflar, doğrudan veya dolaylı olarak, birbirlerinin daimi veya serbest çalışanlarını istihdam etmemeyi kabul eder. Bu maddenin ihlali durumunda, sözleşmeyi ihlal eden taraf 10.000 Euro'ya kadar sözleşme cezası ödemekle yükümlüdür.

SINIRLAMA TÜZÜĞÜ

Sözleşmeden doğan haklar iki yıl içinde zaman aşımına uğrar. Bu süre, dil kursunun sona ereceği gün başlar. Diğer hakların talep edilmesi bu düzenlemeden etkilenmez.

YÖNETMELİK YETERLİLİĞİ

Yönetmelikteki tüm bilgiler yayınlandığı tarihte geçerli olmakla birlikte, içerik güncellemelere tabi olabilir. Devamsızlık ya da disiplinsizlik durumunda herhangi bir öğrenciyi okuldan / konaklama yerinden geri ödeme yapmaksızın uzaklaştırma hakkımız saklıdır. Okul, öğrencilerin belirlenen kurallara uymalarını bekler.

SES ve GÖRÜNTÜ MATERYAL HAKLARI

Zaman zaman toplantılar kalite güvence amacıyla kaydedilir. Genel şart ve koşullarımızı kabul ederek, SPRACHCAFFE'ın bir dil programı sırasında üretilebilecek herhangi bir fotoğraf, video ve ses kaydını kullanma hakkına sahip olduğunu kabul edersiniz. Bu malzemeler tarafımızdan maliyet açısından veya sizden ayrı bir yetkilendirme gerekmeksizin tanıtım amacıyla kullanılabilir.

Verilerinizi işlememize izin vermek için sözleşmenizi ve kişisel olarak tanımlayıcı verilerinizi kullanmamıza izin vermek için sözleşmenizi her zaman geri çekebilirsiniz. Bunu yapmak için lütfen info@sprachcaffe.com adresine e-posta gönderin.

YASAL SÜREÇ

Kayıtlı yatırımcıların SPRACHCAFFE aleyhindeki yasal işlem için yargı yeri sadece Malta'dadır. Aksi takdirde yasal düzenlemeler geçerli değildir.

Sprachcaffe Online Dil Kursları

Deneyimli öğretmenlerle çevrimiçi dil kurslarında İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve diğer birçok dili öğrenin.

Online Kurslara Gözat