İtalyanca Dil Kursları

İtalyan yaşam tarzını deneyimleyin ve aynı zamanda İtalyanca öğrenin.

Kurslara göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

İtalyanca Dil Kursları

Bir dili öğrenmenin veya o dille ilgili mevcut bilgileri geliştirmenin en etkili ve heyecan verici yolu, yurtdışında bir eğitim programıdır. İtalyan dili, etkileyici ve tutkulu doğası nedeniyle her zaman popüler bir destinasyon olmuştur, ancak İtalya'nın yemek, sanat, moda ve yaşam tarzı için en iyi seyahat noktası haline gelmesiyle şimdi daha da popüler hale gelmektedir.

Roma'da, Floransa'da veya güzel Calabria bölgesinde bir İtalyanca programı ile heyecan verici bir tatili etkili bir İtalyanca kursu ile birleştirebilirsiniz. İtalyan kültürünün içine girerken, ülkenin gelenek ve göreneklerini ve günlük hayatta kullanılan İtalyan dilinin nüanslarını öğrenirken unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Benvenuti in Italia!

La Dolce Vita'nın güzel dilini öğrenin

il Bel Paese'i keşfedin

Tüm İtalyan kültürünü kendiniz deneyimleyin

Our language courses

Choose between Part-time, Standard, Intensive, and many other language courses options!

Yetişkinler ve Gençler için Floransa'da İtalyanca Kursları sunuyoruz:

İtalya
Yetişkinler için İtalyanca Dil Kursları

Floransa'da İtalyanca öğrenin ve La Dolce Vita'yı yaşayın

14-18 yaş aralığı için
Gençler için İtalyanca Dil Kursları

Yükselişteki Viareggio şehrinde İtalyanca öğrenin.

Çevrimiçi İtalyanca kursları

Tüm İtalyanca kursları, kullanımı kolay çevrimiçi sınıflarımızda gerçekleşir. Sprachcaffe'de çevrimiçi bir dil kursuna şimdi kaydolun ve alışılmış Sprachcaffe kalitesinden, deneyimli öğretmenlerden ve grup deneyiminden yararlanın. Diğer benzer düşünen insanlarla birlikte öğrenin.

İtalyanca'yı Online Öğrenin

Neden İtalyanca kursu almalısınız?

Sprachcaffe İtalyanca kursu almanın birçok avantajını keşfedin. İtalyanca, Avrupa'nın en önemli dillerinden biridir ve kültür, araştırma ve siyasette giderek daha önemli hale gelmektedir. İtalya'da İtalyanca öğrenerek, dilin günlük hayatta kullanıldığına tanık olabilirsiniz. Sınıfta öğrendiklerinizi pekiştirmenin iyi bir kadeh şarap ve mükemmel pişmiş makarnadan daha iyi bir yolu var mı? Kursunuz sırasında İtalyan halkının kültürünü, zihniyetini ve misafirperverliğini keşfederken dil becerilerinizi hızla geliştirebilirsiniz. İtalyan yaşam zevkine kendinizi kaptırın ve ömür boyu sürecek bir beceri öğrenirken kendinizi Akdeniz atmosferine bırakın.


Tüm önemli bilgiler avucunuzun içinde

Dil kurslarımız, sunduğumuz destinasyonlar, konaklama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin veya göz atın!

Ücretsiz Kataloğumuz