Gençler için Almanca kursları

1 Hafta/ 655 €'dan başlayan fiyatlarla

Manzarası olan tek Alman şehrinde Almanca öğrenin.

Tekliflerimize göz atın »

Tatilinizi şimdi planlamaya başlayın, 400 Euro'ya kadar tasarruf edin!

Espresso indiriminden şimdi yararlanın ya da sevdiklerinize Yılbaşı kuponu hediye edin!

Şimdi tasarruf edin

Frankfurt’ta Gençler için Almanca Kamp

Görkemli gökdelenlere dağılmış modern alanların ve tarihi bölgelerin büyüleyici bir karışımıyla Frankfurt şehri, ziyaretçilerini etkilemekten geri kalmıyor. Main nehri üzerindeki şehir, Avrupa'da önemli bir ekonomik merkezdir ve sonuç olarak, büyük havaalanı ve tren istasyonu sayesinde diğer birçok Avrupa şehrine nispeten kolay erişime sahip, son derece uluslararası bir şehirdir. Bununla birlikte, bir iş merkezi olmasının yanı sıra, şehir, orijinal ihtişamına göre restore edilmiş eski binalarının çoğunu korumuştur.

Şehir ayrıca bir "Müze Yolu"na sahiptir - Main Nehri'nin güney kıyısı boyunca uzanan ve birçok müzeye sahip olmanın yanı sıra birkaç büyüleyici bahçe restoranına ev sahipliği yapan bir alan. Alte Sachsenhausen bölgesi, okuldan sadece bir taş atımı uzaklıkta, gelişen gece hayatı arayan gençler için vazgeçilmez bir alandır. 'Elma şarabı bölgesi' olarak bilinen, güzel, ilginç eski Alman evlerinden oluşan küçük bir alanda toplanmış 20'den fazla bar ve restoran vardır.

Bir konser salonu işlevi gören Frankfurt'un Eski Opera Binası ve şehrin nefes kesici manzarasını görmek için çıkabileceğiniz Ana Kule, diğer görkemli yapılardır. Ayrıca Frankfurt, muhteşem bir botanik bahçesi ve büyük bir hayvanat bahçesinin yanı sıra sayısız restoran ve çeşitli dükkanlara sahiptir.

Neden Frankfurt'ta Almanca öğrenmelisiniz?

Frankfurt'taki genç dil programlarımız, dünyanın her yerinden gençlerin Almanya'yı ve kültürünü ilk elden deneyimlerken Almancalarını geliştirmek için bir araya geldikleri için özellikle unutulmaz kültürel deneyimlerdir. Almanya'nın en modern ve heyecan verici şehirlerinden birini keşfederken ana dili İngilizce olanlardan Almanca öğrenebilirsiniz. Gençler için bir dil kursu, herhangi bir genç için önemli bir geleceğe yatırımdır ve geleceğiniz için yeni fırsatlar dünyasının kapılarını açar. Frankfurt, ziyaret edilecek çok sayıda cazibe merkezi sunar ve aktivite programımız da sizi eğlendireceğinden emin olacaktır.

Şimdi Rezervasyonunuzu Yapın


Frankfurt’taki Dil Okulumuz

Sıkıcı ve kasvetli bir sınıfta Almanca öğrenmeyi unutun ve dil öğrenimini farklı bir şekilde deneyimlemeye hazır olun. Güzel Sachsenhausen bölgesinde Sprachcaffe'nin küresel merkezini ve genç öğrenciler için Almanca okulumuzu bulacaksınız. Okulumuz, mükemmel bir öğrenme ortamı yaratan, Alman esintili şık bir iç mekanla eksiksiz bir şekilde donatılmıştır. Rahat ve konforlu sınıflarımızda dili benimseyin ve Almanca becerilerinizi geliştirirken ve dünyanın her yerinden ilginç insanlarla tanışırken kahve barımızda bir ferahlığın tadını çıkarın.

Frankfurt'taki Okulumuz aşağıdakilerle tam donanımlıdır:

  • Dinamik ve davetkar bir resepsiyon alanı
  • Rahat ve şık sınıflar
  • Bir çalışma alanı
  • Bir kahve barı
  • Bir salon alanı

Okulumuz, bu nefes kesici şehirde kendinizi evinizde hissetmenizi ve sınıf tartışmalarına katılma konusunda kendinize güvenmenizi sağlamak için rahat, eğlenceli ve etkili bir sınıf ortamı sağlar. Nitelikli ve yetenekli Almanca öğretmenlerimizin yardımıyla, son derece değerli bir varlık olduğunu kanıtlayacak bir dil becerisinin temelini atma fırsatına sahip olacaksınız.

Dil öğrenimine yönelik rahat, açık fikirli ve yaratıcı yaklaşımımız, öğreniminizi sınıf duvarlarının ötesine taşıyacak kadar ilham ve kendinden emin hissetmenizi sağlayacaktır. Şehrin birçok gizli mücevherini keşfedin ve yurtdışında geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirin. Yakındaki en popüler turistik mekanlar ve yürüme mesafesindeki Main Nehri'nin güzelliği ile, neredeyse hiç çaba harcamadan Almanca öğrenirken inanılmaz anılar yaratmak için bolca fırsatınız olacak.

Frankurt'taki dil okulumuz FDSV tarafından onaylıdır!


Kurs Detayları

Almanya'da da etkili bir şekilde Almanca öğrenebilirsiniz: Öğrenciler için dil kursları, Almanca becerilerinizi hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde geliştirmenin ideal yoludur. Burada, Frankfurt'ta, dile yeni başlayanlara yönelik standart İngilizce kursları sunuyoruz. Bunlar okuldan bildiğiniz tanıdık, kuru dersler değil - tam tersine! Almanca öğretmenlerimiz size dili eğlenceli bir şekilde tanıtmaya çalışır.

Frankfurt'taki öğrenciler için Almanca kursu günde dört ila altı dersten, yani haftada 20 veya 30 dersten oluşur. Dilbilgisi ve metin çalışmaları dil derslerinin bir parçası olacaktır, ancak daha önemlisi serbest konuşmadır, çünkü yalnızca dili gerçekten kullanarak Almanca dilinin kullanımında güvenlik ve özgüven elde edersiniz.

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »


Konaklama

Frankfurt sokaklarında bulunan canlı ortam sizi gerçekten büyüleyecek olsa da, hareketli bir günün sonunda dinlenmek için rahat bir yere sahip olmanın her günkü maceraların mükemmel bir şekilde sona ermesini sağlayacağını biliyoruz.

Gerçek bir Alman yaşam tarzını deneyimlemek ya da akşamlarınızı diğer öğrencilerle birlikte geçirmek istiyorsanız, sizin için mükemmel bir konaklama seçeneğimiz var. Hangi konaklama seçeneğini seçerseniz seçin, Frankfurt'taki konaklamanızın her anının size Almanca öğrenmek, yeni insanlarla tanışmak ve ömür boyu sürecek anılar yaratmak için bolca fırsat sunacağından emin olabilirsiniz.

Aile Yanı

Tek veya çift kişilik odalar
Tam pansiyon
Toplu taşıma ile ulaşım (max. 30 dakika)
Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

Detaylı bilgi için »

Okul Rezidansı

4 kişilik odalar
Tam pansiyon, paketlenmiş öğle yemeği
Yürüyerek ulaşım (max. 5-10 dakika)
Ortak banyo

Detaylı bilgi için »

Otel

Çift yataklı odalar
Tam pansiyon
Paketlenmiş öğle yemeği
Yürüyerek ulaşım (max. 5-10 dakika)
Ortak banyo

Detaylı bilgi için »

Aile Yanında Konaklama - Ev sahibi ailelerimiz, dili doğal olarak özümseyirken ve tipik bir Alman evini deneyimlerken sizi evlerine ve kültürlerine davet eder. Kendinizi ev sahibi ailenizle harika anılar yaratırken bulacaksınız ve onlar dil yolculuğunuzda temel bir rol oynayacaklardır.
Okul Yurdu - Dünya kültürleri hakkında her şeyi öğrenirken ve her genç yetişkinin özlemini duyduğu özgürlüğün tadını çıkarırken diğer öğrencilerle sosyalleşmekten hoşlanıyorsanız, okul yurdumuz tam size göre. Sachsenhausen semtinin merkezinde, dil okulumuza sadece bir taş atımı uzaklıkta yaşayın ve rezidansın sunduğu birçok olanaktan yararlanın.
Otel - Frankfurt'ta inanılmaz bir dil ve seyahat macerasına atılırken otelimiz gerçek bir tatil hissini garanti eder. Dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışın ve ağız sulandıran Alman mutfağının tadını çıkarırken otel konforunun tadını çıkarın.


Aktiviteler

Frankfurt'ta, gerçek bir Avrupa tatilinin keyfini çıkarmanızı sağlamak için planlanmış çok çeşitli heyecan verici sosyal aktivitelerle unutulmaz bir maceraya hazır olun. Frankfurt şehir merkezinin hareketli sokaklarını keşfederken anılarınızın çoğunun yaşanacağını biliyoruz, bu nedenle bu canlı şehrin sunduğu her şeyi keşfetme ve deneyimleme fırsatına sahip olmanızı ve size pratik yapma fırsatları yaratmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. yeni Almanca becerileriniz.

Frankfurt Katedrali'nden hayranlık uyandıran Eski Opera Binası'na kadar bu inanılmaz şehrin güzelliği, aydınlatıcı ve eğlence dolu bir dil ve seyahat deneyimi için mükemmel bir zemin sağlıyor.

Frankfurt'ta ortalama bir haftanın sizin için neler hazırladığını burada bulabilirsiniz:

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Goethe Müzesi

Akşam:
Lazer bölgesi

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Main Tower*

Akşam:
Özgür Zaman

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Senckenberg Müzesi

Akşam:
Özgür Zaman

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
Kreuzfahrt*

Akşam:
Veda Partisi

Cumartesi

Heidelberg'e günübirlik gezi

2 haftalık konaklamaya Heidelberg'e günübirlik gezi dahildir!

Pazar

Sabah:
Okula Giriş

Öğlen:
Sprachcaffe'ye Hoşgeldiniz

Akşam:
Özgür Zaman

Yoğun Eğlence Paketi ile Main Tower ziyareti veya Main tekne turu gibi iki kat daha fazla eğlence fırsatına sahip olursunuz. Bu paket sadece 90 Avro ek ücret karşılığında sunulmaktadır.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Genç yetişkinliğe ilk adımınızı atın ve yeni bir kültürü benimserken ve gelecekte size yüzlerce kapı açacak beceriler edinirken bağımsızlığın tadına varın. Almanca, Avrupa Birliği'nde en çok konuşulan ilk dildir ve her yıl binlerce yabancı, ülkenin yüksek yaşam standardından, iş fırsatlarının bolluğundan ve zengin ve misafirperver kültüründen en iyi şekilde yararlanmak için Almanya'ya taşınmaktadır!

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Transferler: Lütfen Frankfurt Uluslararası Havalimanı'na (FRA) 10:00-19:00 arası varış ve 08:00-17:00 arası ayrılış organize ediniz. Frankfurt ana istasyonundan her zaman transfer mümkündür.

Refakatli uçuşlar: Refakatsiz Küçük Hizmet, yalnızca havayolu tarafından gerekli görülmesi halinde sunulur.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın