Gençler için Almanca Kursları

1 hafta/ 655 € 'dan başlayan fiyatlarla

Frankfurt'da Almanca öğrenin.

Tekliflerimize göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Gençler için Frankfurt'ta Almanca Kursları

Görkemli gökdelenlere dağılmış modern alanların ve tarihi bölgelerin büyüleyici bir karışımıyla Frankfurt şehri, ziyaretçilerini etkilemekten kendini alıkoyamaz. Main Nehri üzerindeki şehir, Avrupa'da önemli bir ekonomik merkezdir ve sonuç olarak, büyük havaalanı ve tren istasyonu sayesinde diğer birçok Avrupa şehrine nispeten kolay erişime sahip, son derece uluslararası bir şehirdir. Bununla birlikte, bir iş merkezi olmasının yanı sıra, şehir, orijinal ihtişamına göre restore edilmiş eski binalarının çoğunu korumuştur.

Şehir ayrıca bir "Müze Yolu"na sahiptir - Main Nehri'nin güney kıyısı boyunca uzanan ve birçok müzeyi içermesinin yanı sıra birkaç büyüleyici bahçe restoranına ev sahipliği yapan bir alan. Alte Sachsenhausen bölgesi, okuldan sadece bir taş atımı uzaklıkta, gelişen gece hayatı arayan gençler için vazgeçilmez bir alandır. 'Elma şarabı bölgesi' olarak bilinen, güzel, ilginç eski Alman evlerinden oluşan küçük bir alanda toplanmış 20'den fazla bar ve restoran vardır.

Bir konser salonu işlevi gören Frankfurt'un Eski Opera Binası ve şehrin nefes kesici manzarasını görmek için çıkabileceğiniz Ana Kule, diğer görkemli yapılardır. Ayrıca Frankfurt, muhteşem bir botanik bahçesi ve büyük bir hayvanat bahçesinin yanı sıra sayısız restoran ve çeşitli dükkanlara sahiptir.

Neden Frankfurt'ta Almanca öğrenmelisiniz?

Frankfurt'taki genç dil programlarımız, dünyanın her yerinden gençlerin Almanya'yı ve kültürünü ilk elden deneyimlerken Almancalarını geliştirmek için bir araya geldikleri için özellikle unutulmaz kültürel deneyimlerdir. Almanya'nın en modern ve heyecan verici şehirlerinden birini keşfederken ana dili İngilizce olanlardan Almanca öğrenebilirsiniz. Gençler için bir dil kursu, herhangi bir genç için önemli bir geleceğe yatırımdır ve geleceğiniz için yeni fırsatlar dünyasının kapılarını açar. Frankfurt, ziyaret edilecek çok sayıda cazibe merkezi sunar ve aktivite programımız da sizi eğlendireceğinden emin olacaktır.


Frankfurt'taki Okulumuz

Sıkıcı ve kasvetli bir sınıfta Almanca öğrenmeyi unutun ve dil öğrenimini farklı bir şekilde deneyimlemeye hazır olun. Güzel Sachsenhausen bölgesinde Sprachcaffe'nin küresel merkezini ve genç öğrenciler için Almanca okulumuzu bulacaksınız. Okulumuz, mükemmel bir öğrenme ortamı yaratan, Alman esintili şık bir iç mekanla eksiksiz bir şekilde donatılmıştır. Rahat ve konforlu sınıflarımızda dili benimseyin ve Almanca becerilerinizi geliştirirken ve dünyanın her yerinden ilginç insanlarla tanışırken kahve barımızda bir ferahlığın tadını çıkarın.

Frankfurt'taki Okulumuz aşağıdakilerle tam donanımlıdır:

 • Dinamik ve davetkar bir resepsiyon alanı
 • Rahat ve şık sınıflar
 • Bir çalışma alanı
 • Bir kahve barı
 • Bir salon alanı

Okulumuz, bu nefes kesici şehirde kendinizi evinizde hissetmenizi ve sınıf tartışmalarına katılma konusunda kendinize güvenmenizi sağlamak için rahat, eğlenceli ve etkili bir sınıf ortamı sağlar. Nitelikli ve yetenekli Almanca öğretmenlerimizin yardımıyla, son derece değerli bir varlık olduğunu kanıtlayacak bir dil becerisinin temelini atma fırsatına sahip olacaksınız.

Dil öğrenimine yönelik rahat, açık fikirli ve yaratıcı yaklaşımımız, öğreniminizi sınıf duvarlarının ötesine taşıyacak kadar ilham ve kendinden emin hissetmenizi sağlayacaktır. Şehrin birçok gizli mücevherini keşfedin ve yurtdışında geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirin. Yakındaki en popüler cazibe merkezleri ve yürüme mesafesindeki Main Nehri'nin güzelliği ile, neredeyse hiç çaba harcamadan Almanca öğrenirken inanılmaz anılar yaratmak için bolca fırsatınız olacak.

Almanca Dil Seyahat İşletmecileri Örgütü tarafından akredite edilmiştir:


Kurs Detayları

İnanılmaz dil ekibimizin yardımıyla, dil hedeflerinize kısa sürede ulaştığınızı göreceksiniz. İster halihazırda edindiğiniz Almanca becerilerinizi geliştirmeyi planlıyor olun, ister sadece dili sıfırdan öğrenmek isteyin, Almanca kurslarımız gerçekten değerli, etkili ve eğlenceli olacaktır.

 • Okul çalışma saatleri: Pazartesiden Perşembeye 08.30-20.30 arası, Cuma günleri 08.30-18.00 arası

 Standart Kurs

45 dakikalık 20 ders
Max. 14 öğrenci
Minimum süresi 1 hafta

Daha fazla bilgi »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14*

Detaylı bilgi için »

Nitelikli, deneyimli ve yetenekli Almanca öğretmenleri tarafından verilen her derste, planladığımız çeşitli eğlenceli ve ilgi çekici aktivitelerin tadını çıkarırken, dili doğal haliyle keşfedeceksiniz. Sınıfta dili nasıl okuyacağınızı, yazacağınızı ve konuşacağınızı öğrenin ve ardından Frankfurt sokaklarını keşfederken yeni edindiğiniz becerilerinizi deneyin.

Güler yüzlü öğretmenlerimiz, Sprachcaffe'nin dinamik ve yaratıcı öğrenme yöntemlerini benimser ve kişiselleştirilmiş ve aydınlatıcı bir öğrenme deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlayarak her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayan dersler oluşturur. Eğlenceli ve rahat dersler sayesinde öğrenciler cesaretlendirilir ve özgüven kazanmaları ve görüşlerini açıkça dile getirmeyi öğrenmeleri için ihtiyaç duydukları destek verilir.


Konaklama

Rezidansımız Main Nehri'nin yanında ideal bir konuma sahiptir. Öğle ve akşam yemekleri yurtta verilmektedir. Banyolar aynı katta kalan öğrenciler tarafından paylaşılmaktadır. Öğrenciler 4 yataklı odalarda konaklayacaklardır. Bu büyük rezidansta restoran, kafe, oyun odası, okuma odası ve salon gibi birçok olanak bulunmaktadır. Paketli öğle yemeği ile tam pansiyon konaklama fiyatına dahildir. Rezidans sadece yaz aylarında mevcuttur.

Olanaklar

 • Paylaşımlı veya çift kişilik oda
 • Ortak banyo
 • Restoran & Kafe, Dinlenme Salonu
 • Oyunlar ve Okuma odası

Mesafe

 • Okula uzaklık: yürüyerek yaklaşık. 10 dakika.
 • Süpermarkete mesafe: yürüyerek 10 - 15 dakika.
 • Merkeze uzaklık: yürüyerek 10 - 15 dk.

Hizmetler

Temizlik: Oda temizliği haftada bir kez yapılmaktadır. Nevresimler temin edilmektedir.
Çamaşır Makinesi: Binada 3 adet çamaşır makinesi ve 3 adet kurutma makinesi bulunmaktadır. Her birinin kullanım ücreti 5 Euro'dur.
Anahtar depozitosu: 50 EUR
Wi-fi: Resepsiyon ve yemek alanlarında ücretsiz

Hafta İçi Yemek Düzenlemeleri

Kahvaltı Yeri: Rezidans
Kahvaltı Saatleri: 07:30 - 08:30
Öğle Yemeği Yeri: Okulda Paketli Öğle Yemeği
Öğle Yemeği Saatleri: 12:30'dan itibaren
Akşam Yemeği Yeri: Rezidans
Akşam Yemeği Saatleri: 18:30 - 20:00

Hafta Sonu Yemek Düzenlemeleri

Kahvaltı Yeri: Rezidans
Kahvaltı Saatleri: 07:30 - 08:30
Öğle Yemeği Yeri: Paketli Öğle Yemeği
Öğle Yemeği Saatleri: Faaliyete bağlı olarak
Akşam Yemeği Yeri: Rezidans
Akşam Yemeği Saatleri: 18:30 - 20:00

Gözetim/Güvenlik

 • Liderlerin/öğretmenlerin öğrencilere minimum oranı: 1:15
 • Rezidansa son giriş saati (eşlik edilen aktivitelere katılım hariç) >16: 23:00
 • Rezidansa son giriş saati (eşlik edilen aktivitelere katılım hariç) <16: 22:00

Lütfen unutmayın: Yurt yalnızca C Sezonunda mevcuttur. 1 Ocak 2018'den itibaren Frankfurt'ta kalan öğrencilerden gecelik konaklama ve kişi başına 2 Euro tutarında Turist Katkısı tahsil edilecektir. Katkı payı yükümlülüğü varış gününde başlar ve ayrılış gününde sona erer. Turist katkısının hesaplanmasında her iki gün birlikte bir gün olarak sayılır. Katkı payına tabi olanların tümü, meslekleri gerektirdiği için Toplulukta bir gecelik konaklama için ödeme yapmayan, yerel olmayan vatandaşlardır. Bu ücret varışta tahsil edilecektir ve oda fiyatına dahil değildir.


Aktiviteler

Frankfurt'ta, gerçek bir Avrupa tatilinin keyfini çıkarmanızı sağlamak için planlanan çok çeşitli heyecan verici sosyal aktivitelerle unutulmaz bir maceraya hazırsınız. Frankfurt şehir merkezinin hareketli sokaklarını keşfederken anılarınızın çoğunun yaşanacağını biliyoruz, bu nedenle bu canlı şehrin sunduğu her şeyi keşfetme ve deneyimleme fırsatına sahip olmanızı ve size pratik yapma fırsatları yaratmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. yeni Almanca becerileriniz.

Frankfurt Katedrali'nden hayranlık uyandıran Eski Opera Binası'na kadar bu inanılmaz şehrin güzelliği, aydınlatıcı ve eğlence dolu bir dil ve seyahat deneyimi için mükemmel bir zemin sağlıyor.

Frankfurt'ta ortalama bir haftanın sizin için neler hazırladığını burada bulabilirsiniz:

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Main Kulesi gezisi

Akşam:
Hazine Avı*

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Palmengarden gezisi: Frankfurt Botanik Bahçesini keşfedin!*

Akşam:
Chinese Park gezisi

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Film Müzesi gezisi

Akşam:
Karaoke Gecesi*

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
Senckenberg Müzesi gezisi*

Akşam:
Serbest zaman

Cumartesi

Günübirlik Marburg turu

2 haftalık konaklamalardan itibaren günübirlik gezi dâhildir!

veya

Geri Dönüş

Pazar

Varış

* Yoğun Boş Zaman Eğlence Paketi ile daha da eğlenceli!

Örnek haftamızdaki etkinliklerin yalnızca dil gezisine yönelik öneriler olduğunu lütfen unutmayın. Geziler, zamanlar ve aktiviteler dil gezinizden farklı olabilir ve ek ücrete tabi olabilir.

Yoğun Boş Zaman Eğlence Paketi

Yoğun Boş Zaman Eğlence Paketi ile daha fazla gezi ve aktiviteye katılma fırsatına sahip olursunuz. Bu paket haftalık 100 EUR ek ücret karşılığında sunulmaktadır.

İster spor meraklısı ister alışveriş fanatiği olun - Frankfurt'ta her şey var ve eğitimli ekiplerimizin yardımıyla, yapılacak ve görülecek çok çeşitli harika şeyleri deneyimleyeceksiniz. Yakındaki parkta dostane bir futbol oyununun tadını çıkarın ya da rekabetçi ve eğlenceli bir bilgi yarışması gecesinde genel bilginizi test edin. Burada kaldığınız süre boyunca keşfedeceğiniz gelenekleri ve yerel butiklerde ve hediyelik eşya dükkanlarında sorun olmayacak birçok hazineyi size hatırlatmak için eve giderken yanınıza bir şeyler almak isteyeceksiniz.

Sprachcaffe'de günlerinizin bir sürü eğlenceli gezi ve aktiviteyle dolu olacağını garanti ediyoruz. Keyifli bir tekne turu sırasında çevredeki şehirleri ziyaret edin veya Main nehrinin dinginliğini deneyimleyin; macera her köşede sizi bekliyor, hazırlıklı olun.

Ama merak etmeyin, eğlencenin güneş battığında bitmesi gerektiğini düşünmüyoruz, bu yüzden partilerden karaoke akşamlarına ve daha fazlasına kadar her şeyi ayarladık! Yeni arkadaşlarınızla saçlarınızı dalgalandırın ve ömür boyu sürecek anılar biriktirirken Almanca dilini özümseme fırsatını yakalayın.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Genç yetişkinliğe ilk adımınızı atın ve yeni bir kültürü kucaklarken ve gelecekte size yüzlerce kapı açacak beceriler kazanırken bağımsızlığın tadına varın. Almanca, Avrupa Birliği'nde en çok konuşulan ilk dildir ve her yıl binlerce yabancı, ülkenin yüksek yaşam standardından, iş fırsatlarının bolluğundan ve zengin ve misafirperver kültüründen en iyi şekilde yararlanmak için Almanya'ya taşınmaktadır!

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe ile başarılı bir dil gezisi için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir.Konaklama,denetim,dil kursu ,seviye belirleme sınavı,dil sertifikası ve unutulmaz bir deneyim.

Kurs Uygunluğunu ve Fiyatları Kontrol Edin

Transferler: Lütfen Frankfurt Uluslararası Havalimanı'na (FRA) 10:00-19:00 arası varış ve 08:00-17:00 arası ayrılış organize ediniz. Frankfurt ana istasyonundan her zaman transfer mümkündür.

Refakatli uçuşlar: Refakatsiz Küçük Hizmet, yalnızca havayolu tarafından gerekli görülmesi halinde sunulur.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın