Gençler için Çin'de Dil Kursları

Dünyanın en büyük ülkesinde Çince öğrenin.

Dil okulumuza göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Gençler İçin Çince Kamp

Gençler İçin Çin'de Kamp
  • Çince öğrenin ve yeni bir kültür tanıyın
  • 2'si 1 arada: tatil ve Çince kursunu birleştirin
  • Çin'de gençler için Çince kampı

Eğer rahat bir ortamda etkili bir şekilde Çince öğrenmek istiyorsan, Çin'de Çince kampı ideal bir çözümdür! Gençler için Çince kursu özellikle popülerdir çünkü Çin çok hızlı bir oranda büyüyor, Çince dil eğitimi iş ve eğitim alanında her geçen gün önemini daha da artırıyor.

Gençler için Çince kurslarımız okul yurdunda tam pansiyon paket konaklama sunuyor. Kapsamlı bir eğlence programı da düşünülmüştür; kültürel ve sportif faaliyetlerin yanı sıra heyecan verici geziler ve uluslararası öğrenci partileri düzenliyoruz.

Çin'deki Dil Okulumuz

Gençler İçin Çince Kampının Sunulduğu Destinasyonlar:

Gençler için Çince kampında, unutulmaz bir tatil ile dil eğitimini birleştirebilirsiniz. Çin'de gençler için dil kampından başka nerede Çinceyi bu kadar iyi öğrenebilirsiniz ki? Çince dil okulumuz, her evin, sokağın, meydanın görkemli geçmiş, kültür ve geleneklerle ilgili izler taşıdığı Pekin şehrindeki Yasak Şehir'de yer almaktadır. Yasak Şehir'de Çince kursu unutulmaz bir deneyim olacaktır.

18 yaş ve üstü kişilere yetişkinler için Çince sunuyoruz. Sprachcaffe herkese uygun kurslar sunmaktadır!

Neden Gençler İçin Çince Kamp?

Gençler için Çince kursların bir çok avantajı vardır. Çince dünyadaki en çok konuşulan dillerden biridir ve Çince kampına katılarak, Çinceyi ana vatanında öğrenebilirsiniz. Çince öğrenebileceğiniz en iyi yer tabi ki Çin'dir. Çince kamplarımızdan birinde harika bir tatil geçirebilir, farklı ülkelerden gelen yaşıtlarınızla tanışabilir, Çin kültürünü, mantelitesini ve misafirperverliğini yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Gençler için Çince programına katılarak dilinizi geliştirir ve çok eğlenirsiniz!