PEKİN

Pekin'de Gençler İçin Çince Kamp

Çin'de Çince Kurslar
 • 15-21 yaşındakiler için
 • Birçok ünlü turistik
 • Gelenek ve modernliğin karşıtlığı
 • Kültür, spor, alışveriş ve yemek
 • Online Katalog Sayfa 56-57

Çin'in başkentinin kalbinde Çince öğrenin ve Sprachcaffe ile yepyeni bir macera dünyasına "Ni hao!" deyin. Bir yaşamın dilini ve seyahat deneyimini yaşarken, bu büyüleyici şehrin dilini, kültürünü ve cazibesini keşfedin. Hevesli bir kültürel keşif ya da sadece Çin'in başkenti unutulmaz bir macera arıyorsanız, Sprachcaffe ile Pekin'e bir gezi ile hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Günlük derslerden sonra şehirde her gün duyduğunuz gibi kendinizi Çince dilini doğal olarak toplayacaksınız.

Şehrin canlı gece hayatından rengarenk kültürüne ve hayranlık uyandıran geçmişine kadar, kendinizi Doğu dünyasını kucaklarken ve gerçek Çin tarzında yaşayarak muhteşem hatıralar yaratırken, geleceğiniz için kapıları açacak bir dil becerisi edineceksiniz. Antik tapınakların güzelliğini ve cazibesini tadın, geleneksel mutfakta daha önce bilinmeyen lezzetleri keşfedin ve dünyaca ünlü Çin misafirperverliğinin tadını çıkarırken şehrin tüm dünyaca ünlü merkezlerini ziyaret edin. Gençler için Çince kurslarımız, çevrenizin güzelliğini kucaklarken heyecan verici ve etkili bir öğrenme deneyiminden keyif almanızı garantilemektedir. Dil hedeflerine ulaşmanıza ve Pekin'deki Doğu ve Batı'nın büyüleyici karışımını keşfetmenize yardımcı olacak bir yolculuğa çıkın. Büyüleyici mimarisinden yeşillik parklarına ve geleneklerin ve modernliğin göz kamaştırıcı güzelliğine kadar, Pekin Şehri, benzersiz bir yer ve duyularınızı şımartmak ve karmaşık Çince dilini öğrenmek için mükemmel bir yerdir.

Neden Pekin'de Çince Kamp?

Ders kitaplarından ve kasetlerden bir dil öğrenmeyi unutun ve hayatınızı değiştirecek bir dil deneyimi için hazırlanın. Çince'yi öğrenmek coşkulu bir deneyim ve yurtdışında unutulmaz bir tatile çıkarken, Çin kültürüne ait her nüansı neredeyse hiç çaba harcamadan öğreneceksiniz. Bu heyecan verici ve besleyici ortamda dil becerileriniz gelişecektir, aynı zamanda genç bir yetişkin olarak her gencin güvenli ve denetimli bir ortamda yaşadığı özgürlüğün tadını çıkaracaksınız.


Pekin'de Gençler İçin Çince Dil Okulu

Pekin'de Çince Okulu

Pekin'in Yasak Kenti'nin kalbinde yer alan okulumuz size huzurlu, heyecan verici ve özgürleştirici bir öğrenme ortamı sunuyor. Okulumuzda Çince dilinin her nüansını öğrenin, yemyeşil parklarla çevrili veya Pekin sokakları, dükkanları ve müzeleri gezin. Etkili bir sınıf ortamı, doğal güzellikleri ve güzel mimari çekiciliği ile nefes kesici bir ilham kaynağı olmayacaksınız.

Nitelikli ve arkadaş canlısı dil öğretmenlerimizin yardımıyla kişiselleştirilmiş ve etkili bir öğrenme deneyiminin tadını çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz. Öğretmenlerimiz, sınıf zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayarak, dünyanın en karizmatik destinasyonlarından birinde canlandırıcı bir tatil geçirirken dil hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Ancestral Tapınağı'nın ve yemyeşil İmparatorluk Bahçeleri'nin sakin güzelliğinin keyfini çıkarın ya da ünlü alışveriş caddesi Wangfujing'e doğru yürüyüşe çıkın.

Pekin'deki okulumuz tam donanımlıdır:

 • Geleneksel olarak ilham alan ve davetkar bir resepsiyon alanı
 • Geniş ve klimalı sınıflar
 • Bir çalışma alanı
 • Bir öğle yemeği alanı
 • Bilgisayar alanımızda internet erişimi
 • Yakındaki tenis kortları

 


Pekin'de Gençler İçin Çince Kursu

Pekin'de Çince Kursu

Pazartesiden cumaya günde 4 dersten oluşan tüm öğrenciler için standart Çince kursları sunuyoruz. Sınıflar sabah başlar ve günün erken saatlerini tamamlar, böylece öğrenciler heyecan verici aktivite programımızda şehri keşfetmeleri için bol bol zaman geçirirler. Bu zaman zarfında ve Pekin çevresinde öğrenciler, gerçek hayattaki durumlarda öğrendiklerini sınıfta uygulama şansına sahip oluyorlar.

Pekin'deki Çin okulundaki yerli öğretmenlerimiz, kurs süresince modern öğretim materyalleri sağlıyorlar. Katılımı, iletişimi ve eğlenceyi teşvik eden açık ve dinamik yöntemler kullanıyorlar!.Bunlara oyunlar, rol oynama, tartışmalar ve tartışmalar dahildir. Tüm yöntemler başlangıçta dili anlatan ve dili daha kolay anlatan Çince konuşmayı içerir.

Kurs Seçeneklerimiz

Standart Kurs

Ders Sayısı 20

Minimum Süre 1 hafta

Max. Sınıf Mevcudu 15 **

                         detaylı bilgi için>>

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30

Minimum Süre 1 hafta 

Maximum Sınıf Mevcudu 15 **

                         detaylı bilgi için>>

* 1 ders = 45 dakika

Pekin'deki Çin okulundaki öğretmenler, öğrenirken öğrenmenin eğlenceli ve rahat hissetmelerine yardımcı olmaya adamıştır. Pekin'e gelmeden önce tamamlamak için bir online dil değerlendirme testi gönderilecektir. Bu, sizi seviyeniz için doğru gruba yerleştirmemize ve öğretmenlerimizin derslerini öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına göre tasarlamasına izin verir. Pekin'deki Çince dil okulundan ayrılmadan önce bir bitirme sertifikası alacaksınız.


Pekin'de Gençler İçin Konaklama

Pekin'de Gençlere Konaklama

Pekin'deki konutumuz, dünyanın her yerinden gelen genç insanlarla tanışmak için mükemmel bir yerdir. Her şeyden önce, diğer gençlerle iletişim, yolculuğunuzun çok daha heyecanlı olması avantajına sahiptir ve diğer taraftan, yeni edindiğiniz dil becerilerinizi doğrudan konuşarak uygulayabilir ve böylece Çince kurs dışında çok şey öğrenebilirsiniz.

Konaklama Seçeneklerimiz

Okul Rezidansı

Çift kişilik yada ortak odalar

Tam pansiyon

Yürüyerek ulaşım (max.10-15 dakika)

Ortak banyo

Haftalık temizlik

                         detaylı bilgi için>>

Doğu dünyasının cazibesini Batı'nın konforuyla birleştirmiştir. Aksiyon dolu bir günün ardından, deneyimlerinizi yansıtırken, konaklama yerimizin huzurunu, uyumunu ve huzurunu hissedeceksiniz. Yurt konaklama, okula 10 dakikalık mesafededir. Kahvaltı ve akşam yemeği tesiste servis edilir ve okulda sıcak bir öğle yemeği servis edilir; Bir gezide, öğrenciler gezi hedefine yakın bir restoranda yemek yiyebilirler. Odaların temizlik hizmeti dahildir.


Pekin'de Gençler İçin Aktiviteler

Pekin'de Aktiviteler
 • Ders sonrası eğlence programı
 • Çevre gezileri, yarışma geceleri
 • Uluslararası çocuk partileri
 • Çin Seddi gezisi

Çince derslerinden sonra, hemen hemen her öğleden sonra ve akşam çeşitli bir eğlence programına katılma fırsatına sahip olacaksınız. Dil kursunuzun dışında, serbest zaman aktiviteleriniz en uzun süre hatırlayacağınız ve dil tatilinizi inanılmaz bir deneyim haline getirecek olan şeylerdir! Çince'nizi sınıf dışında uygulama ve geliştirme şansınız olacak. Pekin'deki herhangi bir ilk konaklama sırasında, şehirdeki bir gezi turu yapılacaklar listesinin en üstünde olmalıdır. Çin'in başkentinde keşfedilecek sayısız ilgi çekici yer var; Çin Seddi'nden görkemli Yaz Sarayı'na. Otantik ve kesinlikle lezzetli Çin mutfağını denemeyi unutma!

Pekin Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:

Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:

Oryantasyon turu

Akşam:

Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:

Ders

Öğlen:

Tai Chi saati *

Akşam:

Langırt

Çarşamba

Sabah:

Ders

Öğlen:

Başkent Müzesi

Akşam:

Wangfujing Alışveriş Gezisi *

Perşembe

Sabah:

Ders

Öğlen:

Lama Tapınağı'na gezi *

Akşam:

Kahve ve Çay Sohbeti *

Cuma

Sabah:

Ders

Öğlen:

İnci pazarı

Akşam:

Veda Partisi

Cumartesi

Sabah:

Özgür Zaman

Öğlen:

Çin Seddi'ne veya Olimpiyat Parkı'na *gezi

Akşam:

Özgür Zaman

 

Pazar

Sabah:

Okula Giriş

Öğlen:

Sprachcaffe'ye Hoşgeldiniz

Akşam:

Özgür Zaman

Yoğun eğlence ek paketimizi alarak extra gezilere katılabilirsiniz. Paket ücreti +90€ 'dur.

2 hafta ve üzeri konaklamalarda, Great Wall'a günlük gezi dahildir!

 

Lütfen dikkat: Örnek haftanızdaki etkinlikler sadece örneklerdir ve gerçek güzergah hava durumuna ve diğer koşullara bağlıdır.

Ayrıca Pekin'i çevreleyen kasaba, bölge ve turistik yerlere, örneğin Cennet Tapınağı, Ming Türbeleri veya Biyun Tapınağı'na geziler düzenliyoruz.

 


Pekin'de Gençler İçin Çince Kamp

Pekin'de akranlarınla Çince öğren ve yabancı bir kültürün farklılıklarını tanı. U20 kurslarımız ile tatil ve eğitimi birleştirebilirsiniz. Yaratıcılığınız, yabancı dil becerileriniz ve takım çalışması becerileriniz profesyonel olarak eğitilecek ve desteklenecektir. Ayrıca çeşitli eğlence programlarımıza ve ders sonrası çeşitli gezilere katılma fırsatına sahipsiniz. Dil öğretmenlerimiz sizi ve sınıf arkadaşlarınızı sıkılmadan Çince diline daha yaklaştırmak için son derece nitelikli ve isteklidir.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Fiyatları Kendiniz Belirleyin!

Kursla ilgili sorularınız için bize ulaşın.

18 yaşın üzerindeki gençler için yetişkin kursları da mevcuttur.