2 Hafta/ 1100 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, yerleştirme testi ve sertifika fiyata dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

Sprachcaffe Espresso İndirimi ile 400 €'ya kadar tasarruf edin!

Bir sonraki dil seyahatinizde büyük bir tasarruf sağlayın! İnanılmaz indirimlerimizden yararlanın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Beklemeyin; bugün tasarruf etmeye başlayın!

 

Şimdi tasarruf edin

Rabat'ta Yetişkinler İçin Arapça ve Fransızca Kursları

Kuzey Afrika'nın Washington'u Rabat'ta hayatınızda bir kez yaşayabileceğiniz bir dil ve seyahat deneyimine başlarken Binbir Gece Masalları dünyası sizi bekliyor.

Arapça ve Fransızca dilleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenirken bu gerçek Afrika cennetinin harikalarını keşfedin. Dünyanın en çok konuşulan dillerinden ikisinde akıcılık kazanırken, dinamik Afrika kültürü ve Arapça kökleriyle bu inanılmaz şehri kucaklayın. Fas'ın başkenti olan Rabat, canlı Kozmopolit cazibe ile birleşen rahat ve rahat bir atmosfere sahiptir. Şehir, Rabat'ın zengin tarihinden kaynaklanan son derece sağlam kolonyal mimariden oluşurken, nefis renkli Afrika kültürü bölgenin egzotik cazibesini koruyor.

Gelenek ve modernite

Rabat'ın doğu tarihini ve modern manzaralarını yakından deneyimleyin.

Etkili dil kursları

Eğitimli öğretmenlerimiz modern ve test edilmiş öğretim yöntemlerini kullanır.

Dil okulumuz

Merkezi ve şehre yakın olan dil okulundan Rabat'ın tüm turistik yerlerine ulaşabilirsiniz.


Rabat'taki Okulumuz

Sprachcaffe okulumuz, Rabat'ın kalbinde ideal bir konuma sahiptir ve etkili ve rahat Arapça ve Fransızca dersleri sunmak için tam donanımlıdır. Yakın zamanda yenilenmiş bir binada yer alan okul, öğrencilere modern bir öğrenim ortamı sunarken benzersiz Fas cazibesini ve dekorunu korur. Yetenekli dil öğretmenlerimiz ve küçük sınıflar, her öğrencinin etkili ve kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi yaşamasını sağlar.

Rabat'ta Okulumuzda

 • Karşılama karşılama alanı
 • Geniş ve modern sınıflar
 • Şehir manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz bir balkon
 • Kahve ve dinlenme alanı
 • Bir okuma ve dinlenme alanı

Dil okulumuzun Rabat'taki yeri

Rabat'taki okulumuz, yakın zamanda yenilenmiş bir binada şirin bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Okul, yürüme mesafesinde cazibe merkezleri, marketler ve kafeler ile şehrin kalbinde ideal bir konuma sahiptir. Bina, Kraliyet Sarayı'ndan sadece bir taş atımı uzaklıktadır ve hatta şehrin ve sarayın muhteşem manzarasını sunan bir balkona sahiptir.

En yakın ana istasyon okuldan sadece 400 metre uzaklıktadır ve yakınlarda iki tramvay durağı vardır, bu da okulu tüm gezileriniz için mükemmel bir başlangıç ​​noktası haline getirir. Çevredeki bölge, Fas'ın köklerini sergileyen muhteşem mimarisiyle tanınırken, birçok müze bölgenin tarihini gururla sergiliyor.


Büyüleyici Rabat'ta Fransızca veya Arapça öğrenin

UNESCO Dünya Mirası Şehri Rabat, gelenek ile modern kozmopolit şehrin ideal karışımıdır. Fas'ın başkenti, bir Afrika cennetinden bekleyebileceğiniz her şeyi sunarken, hala Arap, Fransız ve İspanyol kültürünün unsurlarını barındırıyor. Rabat, Fas mirasını gururla sergilerken Avrupa köklerini sergileyen birkaç Afrika kentinden biridir.

Kurs Ayrıntıları

Rabat'taki okulumuz çok çeşitli Arapça ve Fransızca kursları sunmaktadır. Öğrenciler, her zaman sakin Fas'ta dinlendirici bir mola verirken standart bir kurs, yoğun kurs veya bire bir ders arasından seçim yapabilir. Özel öğretim yöntemlerimiz ve eğlenceli, güncel müfredatımız, her öğrencinin hedeflerine istedikleri zaman diliminde ulaşmasını sağlayacaktır. Dil öğrenimine yönelik yaratıcı ve iletişimsel yaklaşımımız sayesinde, öğrenciler yeni becerilerini özgürce deneyimlerken dilde kendilerini ifade etme güvenini kazanacaklar. Her öğrencinin dilin doğal unsurlarını özümsemesini ve dil öğrenme sürecinin sınıf dışındaki saatlere de yayılmasını garanti etmeyi amaçlıyoruz. Öğrenciler Rabat şehrini kucaklarken çevrelerindeki dil sayesinde Arapça veya Fransızca'yı neredeyse hiç çaba harcamadan akıcı hale getirecekler.

Rabat’taki dil kurslarında Fransızca öğrenin.

Mini Grup - Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 4 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Süper Yoğun Kurs

40 ders saati
Her ders 45 dk sürmektedir
Minimum süre 1 hafta
Max. katılımcı sayısı 14

Daha fazla bilgi »

Bire bir kurs

Minimum Süre 1 hafta
10-20 ders saati
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Kombi Kursu Fransızca + Arapça

Haftada 20 ders Fransızca + 10 Arapça dersi
Maks. 12 öğrenci

Neden Sprachcaffe'yi Seçmelisiniz?

Fas'ta Arapça ve Fransızca kurslarımızda kullanılan öğretim yöntemi, tek yönlü anlatımdan ziyade açık iletişim ve iki yönlü tartışma kavramına dayanmaktadır. Teşvik edici, güven artırıcı teknikler kullanıyoruz ve kurs müfredatımız büyük ölçüde öğrenci odaklı ve bireysel grup ihtiyaçlarına göre uyarlanmış.

Yaratıcı ve eğlenceli öğretim yöntemleri, çeşitli ders kitapları, konuyla ilgili broşürler, oyunlar ve görsel-işitsel materyaller kullanarak öğretmenler, öğrencileri ilk günden itibaren dil becerilerinizi güvenle kullanmaya teşvik eder. Kursunuzun başlangıcından itibaren Arapça veya Fransızcayı bu şekilde kullanarak, zor telaffuz, dil bilgisi ve kelime dağarcığının hafızaya daha iyi bağlı olduğuna ve daha kolay hatırlamaya yardımcı olduğuna inanıyoruz. En başından güveninizi oluşturmaya odaklanarak, Rabat sokaklarında her gün dışarı çıkıp dili kullanabileceksiniz.

Laura (İtalya)

"Sprachcaffe Rabat'ta harika zaman geçirdim" Bu kelimelerle Laura Fas'daki dil gezisini özetliyor.

>>Laura'nın deneyimlerini oku

Kalina (Bulgaristan)

Bulgaristan'dan Kalina dil okulumuzdan, destek veren öğretmenlerimizden ve şehirden çok memnun kalmış.

>> Kalina'nın deneyimlerini oku

Monika (Almanya)

Rabat'ta kaldığı süre boyunca Monika dil bilgisini geliştirmiş, ve bol bol öğrenmiş. Aldığı yoğun kurs sayesinde dil eğitiminde büyük bir yol kat etmiş.

>>Monika'nın deneyimlerini oku


Rabat'ta Konaklama

Sprachcaffe'de Rabat'taki dil kursunuz süresince gerçekten otantik bir Fas deneyimini garanti ediyoruz.

Öğrencilere ihtiyaçlarına uygun bir yerde Fas kültürünü benimseme fırsatı veren ve onlara hem yerel halkla hem de diğer öğrencilerle birlikte olmanın keyfini çıkarmaları için bolca fırsat sunan çeşitli konaklama seçenekleri sunuyoruz. Konaklama seçeneklerimiz, geleneksel riyadlardan daha modern otellere ve benzersiz bir aile yanında konaklama seçeneğine kadar uzanmaktadır. Şehrin çeşitli kültürünün ve misafirperver doğasının her unsurunun sergilenmesiyle öğrencilere Rabat'ta keyifli ve gerçekten unutulmaz bir konaklama garanti edilmektedir.

Aile Yanı

Tek kişilik oda
Yarım pansiyon
Toplu taşıma ile ulaşım maks. 5-30 dakika

Detaylı bilgi için »

Otel

Tek veya çift kişilik oda
Kahvaltı
Yürüyerek ulaşım maks. 10-15 dakika
Özel banyo
Klima
TV, Wifi

Detaylı bilgi için »

Misafir Evi

Tek veya çift kişilik oda
Kahvaltı
Toplu taşıma ile ulaşım maks. 25-40 dakika
Özel banyo
Klima
TV, Wifi

Detaylı bilgi için »

 • Aile Yanında Konaklama - Eşsiz aile yanında konaklama seçeneğimiz, öğrencileri dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle dillerini, geleneklerini ve geleneklerini paylaşmaya istekli, özel olarak seçilmiş ev sahibi ailelerin evlerinde ağırlamaktadır. Öğrenciler, dinamik bir kültürü ilk elden deneyimlerken, doğal ve prova edilmemiş bir ortamda dilin her nüansına maruz kalacaklardır.
 • Geleneksel Riad Konukevi - 16. yüzyılda inşa edilen riad, Fas mirasını kucaklama fırsatı ve konfor sunarken otantik ve geleneksel bir dekora sahiptir. Riad, öğrencilere Fas güneşini içinize çekerken kütüphaneden birçok kitabın keyfini çıkarma şansı sunan büyüleyici bir avluya sahiptir.
 • Otel - Otel, okula sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir ve birinci sınıf konfor ve modern dekor sunmaktadır. Otelde kalmayı tercih eden öğrenciler, Rabat'ın sıcak ortamının tadını çıkarırken, şehrin dilini ve kültürünü özümseyerek, tüm uygun olanaklardan yararlanacaklar.

Rabat'ta Aktiviteler

Rabat'ın rahat ambiyansı, hayranlık uyandıran çeşitli manzaralar, nefes kesen doğa harikaları ve her ziyaretçiyi kesinlikle şaşırtacak ve meraklandıracak bir tarih ile sakin ve gerçekten büyüleyici bir seyahat deneyimini garanti eder. Fas'ın turizm dünyasının gizli mücevherlerinden biri olan Rabat, büyük şehirlerin daha sessiz ve biraz tuhaf bir versiyonudur ve yine de her turisti kaldıkları süre boyunca enerjik tutan modaya uygun kozmopolit bir havaya sahiptir.

Pazartesi

Sabah:
Seviye Belirleme Sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Serbest Zaman

Salı

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Medine'ye gezi

Akşam:
Serbest Zaman

Çarşamba

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Serbest Zaman

Perşembe

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Şehir turu

Akşam:
Serbest Zaman

Cuma

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Serbest Zaman

Cumartesi

Gezi: Chefchaouen (tüm gün)

Pazar

Serbest Zaman (tüm gün)

Örnek haftamızın

aktivitelerinin sadece

bir dil gezisi için tavsiye niteliğindedir.

Geziler, saatler ve aktiviteler dil eğitim

gezinizden farklı olabilir ve tesis içinde

10-50 € ücrete tabidir.

Rabat'taki en heyecan verici manzaralar

Hassan Kulesi

Rabat'ın simgesi 44 m yüksekliğindeki Hassan Kulesi'dir. Bu, bitmemiş bir caminin minaresi. Dönüm noktası bir deprem tarafından yarı tahrip edildiğinden, şimdi burada sayısız sütun var. Buradan Salé yat limanının ve denizin harika manzarasını seyredebilirsiniz.

Kasbah des Oudaias

Medine'nin hemen yanında, Muvahhidler döneminden kalma en önemli yapılardan biri olan Kasbah des Oudaias bulunuyor. Küçük sokakları olan güzel bir kaledir. Ayrıca Rabat şehrinin büyüleyici bir manzarasını sunar.

Medina

Medine, Rabat'ın eski şehri ve kalbidir. Renkli çarşılar Medine'nin en önemli özelliğidir. Rabat'ta kaldığınız süre boyunca Medine'yi mutlaka ziyaret etmelisiniz, çünkü burada baharat veya el işi gibi güzel ve ucuz hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

Gezi Rehberi

Seyahat rehberimizde Fas'ın tüm önemli noktalarını keşfedin!
Fas seyahat rehberi »

Gezi ve Aktiviteler

 • Muhammed Mozolesi - Bu tarihi bina, Rabat'ın mutlaka görülmesi gereken yerlerinden biridir ve şehrin zengin tarihine rakipsiz bir bakış sunar.
 • Udayas Kasbah - Bu Kasbah, Almohad'ın saltanatı sırasında Bou Regreg nehrinin ağzında inşa edilmiştir ve Rabat kültürünün güzel bir parçasıdır.
 • Chellah - Antik Roma Mauretania Tingitana'nın bu nekropolü ve ortaçağ kalıntıları, her turisti Fas'ın harikaları karşısında büyüleyecek.
 • Essaouira Plajları - Rabat'ın nefes kesici plajları hem turistler hem de yerli halk arasında sıkı bir favoridir.
 • Rabat Arkeoloji Müzesi - Müze, 1932 yılına kadar uzanır ve Fas'taki en büyük arkeolojik eser koleksiyonuna sahiptir.
 • Endülüs Rabat Bahçeleri - Bu enfes bahçeler, renk, koku ve muhteşem manzara çeşitliliği ile her turisti büyüleyecek.

Marakeş'e Gezi

Şehre adım atar atmaz, Marakeş'in kalbinizi fırtınaya götürecek ve sizi Doğu'nun mistik ve karşı konulmaz dünyasına götürecek binlerce manzara, ses ve kokunun büyüleyici karışımından etkileneceksiniz. Burası bir zanaatkârlar şehri ve ister geleneksel ürünler ister modern, sanatsal sanat eserleri üretiyor olsunlar, zanaat geleneği Marakeş'in itibarının merkezindedir. Her köşede büyüleyici tezgahlar, mimari ve insanlar bulacağınız için, rotanızı planlamamanın en iyi olduğu medyanın çarşılarına ve dar sokaklarına kendinizi kaptırın.Bu harika şehre 2 günlük bir yolculuk yapma fırsatınız var. Rehber, ortak otel odası, her gün paketlenmiş öğle yemeği ve transfer 200 € fiyata dahildir.

Oulja ve Çömlek Atölyesi Gezisi

Oulja, Sale'de, özellikle kilden yapılan ürünler olmak üzere el yapımı sanat ve el sanatları ile dolu bir zanaatkar köyüdür. Burada yerel çömlekçiler ve sanatçılar tarafından yapılmış farklı heykellere ve çanak çömleklere hayran kalarak saatlerce dolaşabilirsiniz.

Fas, dünyanın en iyi çanak çömleklerinden bazılarını yaratma konusunda harika ve saygın bir geleneğe sahiptir ve sadece 20 € karşılığında Oulja'ya yapılacak bir geziye ve bir saksıdan kül tablasına kadar her şeyi yapmayı öğrenmek için bir çömlek atölyesine katılabilirsiniz.

Rabat'ta Alışveriş

Rabat, çeşitli seçkin butikleri ve otantik Fas bit pazarları ile bir alışveriş cennetidir. Şehir, enfes sanatları ve el sanatları ile tanınır ve çok sayıda renkli tezgahlarda eşsiz el sanatlarından bir seçki bulunabilir. Hedeflerden ilham alan el sanatları, topografik haritalar ve son derece karmaşık mücevherlere kadar her şeyle Rabat'ın birçok pazarı, her turisti seçim için şımartacak. Fes ve Marakeş'teki daha büyük pazarlar biraz göz korkutucu takas teknikleriyle tanınırken, Rabat'taki pazarlar mallarını sabit bir fiyattan satıyor.

Turistler damaklarına uygun bir şeyler arıyorlarsa, gıda pazarları en iyi meyve ve sebzelerin yanı sıra çeşitli kuruyemişler ve taze yapılmış geleneksel yemekler sunar.

Rabat'ta Gece Hayatı ve Mutfak

Rabat'ta çok sayıda popüler bar, gece kulübü ve kokteyl bar bulunur ve şehir Kazablanka'dan biraz daha sessiz olsa da, turistler muhteşem bir gün batımının keyfini çıkaracakları yerlerden asla geri kalmazlar. Yerel favoriler, turistlere Fas gece hayatının cazibesini yaşarken yerel halkla sosyalleşme şansı sunacak.

Bu 'yemek cenneti', her ziyaretçinin daha fazlasını istemesini sağlayacak bir dizi nefis ikram ve yemek sunar. Şehir, dünya mutfağı ve görkemli geleneksel yemekler sunan bir dizi birinci sınıf restorana sahiptir. Rabat'taki geleneksel yemekler, bir dizi farklı kültürden ilham almıştır. Turistler, Fas pastillerinden kuskus ve etli kuzu yemeklerine kadar yerel lezzetleri denemeye teşvik ediliyor.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Rabat'taki birinci sınıf Arapça ve Fransızca kurslarımız, eşsiz bir ülkenin tadını çıkarırken ve farklı kültürleri deneyimlerken dili hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Rabat'ta öğrenciler, dili profesyonel ve yetenekli öğretmenlerden rahat ve eğlenceli bir şekilde öğrenirken, Arap dilinin ve Fas kültürünün her unsuru ön plana çıkacaktır.

Öğrenciler, dili doğal olarak özümsedikleri ve dünyanın her yerinden ilgi çekici bireylerle sosyalleşmek için sahip oldukları birçok fırsatın tadını çıkardıkları için bu muhteşem şehirde başarılı olacaklardır. Rabat'ta her öğrencinin dil hedeflerine istedikleri zaman diliminde ulaşmalarına yardımcı olacak bir kursa erişmesini sağlayacak çeşitli dil kursları sunuyoruz.

Sprachcaffe ile, inanılmaz Rabat şehrinde etkili ve benzersiz bir dil deneyimini garantilemek için tam bir kültürel katılımı teşvik ediyoruz. Öğrenciler kaldıkları süreyi, kursların yoğunluğunu, ihtiyaçlarını karşılayan konaklama seçeneğini ve Fas ülkesini nasıl kucaklayacaklarını seçebilirler, biz de ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun bir paket hazırlayarak stressiz dil ve seyahat deneyimi.

Rabat'taki her kurs şunları içerir:

 • Öğrencilerin benzer dil yeterlilik seviyesindeki öğrencilerle uygun sınıfa yerleştirilmesini sağlayan bir yerleştirme sınavı.
 • Nitelikli, yetenekli ve arkadaş canlısı öğretmenler tarafından verilen seçilmiş dil kursu.
 • Kurs süresince seçilen konaklama türü.
 • Kurs süresince okuldan ödünç alınan kurs materyalleri.
 • Dil kursunun tamamlanmasının ardından kurs sertifikası.

Fas'da Fransızca kurslarına katılmak için yapacağınız bu gezi kuşkusuz ki size sayısız muhteşem hatıra kazandıracak. Sprachcaffe ile paket fiyatlardan yararlanabilirsiniz, istediğiniz servisleri varolan pakete ekleyip çıkarabilirsiniz. Paket fiyatlara kurs ve konaklama ücreti, seviye sınavı ve sertifika dahildir. Başlangıç seviyesi haricinde sunduğumuz tüm dil kursları pazartesi günleri başlamaktadır. Konaklamalarımıza girişler pazar, çıkışlar cumartesi günü yapılmaktadır.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe ile başarılı bir dil gezisi için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Konaklama, dil kursu, seviye belirleme sınavı, dil sertifikası ve tabii ki unutulmaz bir deneyim.

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Rabat'taki Arapça ve Fransızca Kursunuz Sadece Birkaç Tık Uzağınızda

Lütfen aklınızda bulundurun

 • Ramazan boyunca okul normal şekilde derslere devam eder, ancak yiyeceğe sınırlı erişim olabilir.
 • Yerel halkın çeşitli kültürlerini ve geleneklerini daha iyi anlamak ve tadını çıkarmak için öğrencilere dil kursundan önce şehrin geleneklerini araştırmalarını tavsiye ediyoruz.

Sorunuz mu var?

Sorularınızı yanıtlamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın