Dil sertifikası

Dil sertifikanızı alın ve kariyer seçeneklerinizi artırın.

Sertifikalar hakkında daha fazla bilgi »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

DELE İspanyolca Sertifika Hazırlık Kursu

İspanyolca becerilerinizi üniversitelere veya işverenlere sunmak için resmi bir sertifika almak ister misiniz? O halde Sprachcaffe'ye katılın ve sizi DELE sınavına hazırlamamıza izin verin - "Diploma de Español como Lengua Extranjera" (Yabancı Dil Olarak İspanyolca Diploması).

DELE sertifikası, İspanya Eğitim Bakanlığı tarafından Instituto Cervantes ile işbirliği içinde üç ardışık dil seviyesi için düzenlenir: Certificado Inicial, Diploma Básico ve Diploma Superior.

Sertifikayı almak için dil kurslarımız tarafından sunulan 20 derste hem sözlü hem de yazılı iletişim becerileri üzerinde çalışacaksınız. Özel hazırlık için öğretmenlerimiz, örnekler ve alıştırmalar kullanarak seçtiğiniz sınavın prosedürü ve yapısı hakkında sizi bilgilendirecektir.

DELE sertifikası sınavları şu ana alanlardan oluşur: okuduğunu anlama, yazılı ve sözlü anlatım, dinlediğini anlama, dilbilgisi ve kelime bilgisi.

DELE Hazırlık ve Sınav Tarihleri

DELE sınavına hazırlık kursları tüm dil okullarımızda 8 hafta kurs süresi boyunca alınabilir. Sınav kursuna en fazla 10 öğrenci katılabilir. Sınavı başarıyla geçtikten sonra, akademik ve profesyonel kariyerinizde size yardımcı olacak bir İspanyolca sertifikası alacaksınız.

Sınav ücreti ve öğretim materyallerinin maliyeti kurs fiyatına dahil değildir.

İspanyolca sertifikanız için Madrid, Malaga veya çevrimiçi olarak hazırlanabilirsiniz.


Bir sorunuz mu var veya tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın