Dil sertifikası

Dil sertifikanızı alın ve kariyer seçeneklerinizi artırın.

Sertifikalar hakkında daha fazla bilgi »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Dil sertifikaları ve sınavları

Dil sertifikası, diploma veya sınav, standart bir dil sınavı aracılığıyla mevcut dil seviyenizi belgeleyen ve bunu karşılaştırılabilir bir şekilde belgeleyen bir sınavı geçme sertifikasıdır. Geçerliliği yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabilen veya sınırsız geçerliliği olan sertifikalar vardır.

Neden bir dil sertifikasına ihtiyacım var?

Dil sertifikaları yurtdışında çalışmak veya okumak için bir ön koşuldur. Özgeçmişiniz dil becerilerinizin profesyonel olarak onaylandığını gösteriyorsa, diğer adaylardan da açık iş ilanı alabilirsiniz.

Cambridge Sertifikası, IELTS, TOEFL, DELE, TestDAF ve TELC gibi dil sertifikaları için yapılan sınavlar, amaç ileri düzeyde bir dil seviyesini kanıtlamak olduğundan oldukça zorlayıcı olabilir. Bu nedenle, sizi belirli dil sertifikalarına özel olarak hazırlayan kurslar vardır.

Bir bakışta dil sertifikaları

İngilizce sertifikaları

En önemli dil sertifikaları Cambridge Sertifikaları (örneğin Cambridge Assessment English), TOEFL ve IELTS'dir.

İngilizce sertifikaları hakkında »

İspanyolca sertifikası

En önemli İspanyol sertifikası DELE'dir (Diplomas de Español como Lengua Extranjera).

DELE hakkında »

Fransızca sertifikası

En önemli Fransızca sınavı DELF sertifikasıdır (diplôme d'études en langue française).

Fransızca sertifika bilgileri »

İtalyanca Sertifikası

En önemli İtalyan sertifikası, "Università per Stranieri di Siena"nın CILS'sidir (Certificazione di Italiano come Lingua Straniera).

İtalyanca sertifika bilgileri »

Almanca Sertifikaları

En önemli Almanca sınavları TestDAF (Yabancı Dil Olarak Almanca Testi) veya TELC Almanca B1 sınavıdır.

Almanca sertifika bilgileri »

Dil sertifikası için hazırlık

Sprachcaffe, Cambridge Sertifikası (FCE, CAE), IELTS, TOEFL, DELE, TestDAF ve TELC gibi tanınmış dil sertifikalarına hazırlanmak için özel kurslar sunmaktadır. Bu kursların ortalama süresi 12 haftadır. Bu kurslara katılım, seçilen dili iyi derecede bilmeyi gerektirir.

Haftada 20 derste sözlü ve yazılı iletişim becerileri üzerinde çalışacaksınız. Odak noktası gramer anlamadır. Özel hazırlık için öğretmenlerimiz, örnekler ve alıştırmalar aracılığıyla ilgili sınavın prosedürü ve yapısı hakkında sizi bilgilendirecektir. Resmi sertifikaların hazırlanmasında alınan dil kursları genellikle eğitim izni olarak kabul edilir, bu nedenle iki haftaya kadar ek izin alabilmeli ve masrafları vergilerinizden düşebilmelisiniz.

Resmi sertifika, sınav kurslarımızdan birine katıldığınızı teyit eder ve ilgili yabancı dil bilginizi objektif bir şekilde belgelendirir. Bu nedenle, sizi belirli bir iş pozisyonuna başvuran diğer adaylardan ayıran şey bu olabilir. Dil sertifikalarının birçok yabancı üniversite ve işveren tarafından tanındığını ve yurtdışında birçok kariyer fırsatının önünü açtığını da unutmamakta fayda var.

Hazırlık kurslarının yapısı

Dinleme ve metinsel anlama becerileri, sunduğumuz sınava hazırlık kurslarının odak noktalarıdır. Yüksek vasıflı eğitmenlerimiz size bilgiyi etkili bir şekilde alma, detaylandırma ve iletme teknikleri öğretecektir.

  • Kurs süresi: yaklaşık. 12 hafta
  • Dersler: Haftada 20 veya 30 ders özel sınav hazırlığı
  • Asgari yaş: 16 yaşında (ebeveyn izniyle 18 yaş altı)


Haftalık dil derslerinin bir kısmı, sizi tercih ettiğiniz sınavın yapısına hazırlamak için kullanılır. Öğretmenlerimiz, her sınavın prosedürü ve yapısı hakkında sizi bilgilendirmek için örnekler ve alıştırmalar kullanacaktır. Kesin program öğrenciye, öğretmene ve kurs türüne göre değişebilir. Çok yönlü kaygısız paketimizden yararlanın ve tamamen yaklaşan dil sınavına hazırlanmaya konsantre olun. Dil gezilerimiz, rezerve edilen hazırlık kursuna ek olarak çok sayıda başka hizmeti içerir.

Dil sertifikası ile dil seyahati

Diğer benzer düşünen öğrencilerle rahat bir ortamda bir dil çalışma gezisinde sertifikanıza hazırlanın. Çeşitli senaryolarda dil becerilerinizi geliştirecek ve tamamen sürükleyici bir eğitim deneyimine sahip olacaksınız.

Sertifikalar için dil seyahatleri

Online language courses with certificate

Dil sertifikanız için evinizin rahatlığında çevrimiçi olarak hazırlanın. Diğer benzer düşünen insanlarla birlikte küçük çevrimiçi gruplarda dil seviyenizi geliştirecek ve istediğiniz dil sınavını geçmek için gereken güveni ve becerileri kazanacaksınız.

Online Dil Kursları


Bir sorunuz mu var veya tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın