2 Hafta 1140 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, yerleştirme testi ve sertifika fiyata dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

Tatilinizi şimdi planlamaya başlayın, 400 Euro'ya kadar tasarruf edin!

Espresso indiriminden şimdi yararlanın ya da sevdiklerinize Yılbaşı kuponu hediye edin!

Şimdi tasarruf edin

Yetişkinler İçin Madrid'de İspanyolca Kursu

Hareketli Madrid şehri, ziyaretçilerine popüler bir müzik ortamından dünyanın en çağdaş sanat galerileri ve stüdyolarından bazılarına kadar her şeyi sunar. Madrid, İspanya'nın başkentidir ve Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biridir.
Madrid'in sanat, kültür ve tarihin kaynaşması, bu hareketli metropolde gelişen dinamik bir topluluk yarattı. Büyüleyici manzaradan canlı gece kulübü sahnesine kadar her şeyiyle Madrid şehri, her öğrenci için bir dil ve seyahat deneyimi için ideal bir zemindir. Geleneksel müzeler ve galeriler, ziyaretçileri şehrin tarihini kucaklamaya davet ederken, sokaklar, İspanya'nın muhteşem yemeklerinden, şaraplarından, kültüründen ve hayatın sunduğu her şeyden en iyi şekilde yararlanan insanlarla dolu restoran ve barlarla dolu.

Sprachcaffe Okulumuz, şehrin en popüler bölgelerinden birinin merkezinde mükemmel bir konuma sahiptir ve öğrenmeniz için canlı ama rahat bir ortam sunar. Çevredeki alanda öğrenciler, günün hangi saatinde olursa olsun, gidilecek ve görülecek yerler konusunda asla eksik kalmazlar. Görünüşte hiç bitmeyen gece hayatı, güneş İber Yarımadası'nın üzerinde yükselene kadar devam eder. Bu heyecan verici ve dinamik ortam, öğrencilere, giden yerel halkla İspanyolca pratik yapmaları için sonsuz fırsatlar sunar. İster dil bilginizi geliştirmek ister sıfırdan İspanyolca öğrenmek isteyin, Sprachcaffe'de tüm dil hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir kurs vardır. istediğiniz zaman dilimi. Standart, yoğun, bire bir, akademik kurslarımız ve daha fazlası arasından seçim yapın.

İster dil bilginizi geliştirmek ister İspanyolcayı sıfırdan öğrenmek isteyin, Sprachcaffe'de tüm dil hedeflerinize istediğiniz zaman diliminde ulaşmanıza yardımcı olacak bir kurs vardır. Standart, yoğun, bire bir, akademik kurslarımız ve daha fazlası arasından seçim yapın.

Neden Madrid'de İspanyolca Dil Kursu?

Avrupa'nın sunduğu en heyecan verici metropollerden birini keşfederken, İspanyolca öğrenin. İspanya'ya ve özellikle Madrid'e yapılacak dil gezileri, size birçok yeni unutulmaz deneyim ve deneyimler yaşatacaktır. Sokaklarda çok net İspanyolca konuşulduğu için çabuk öğreneceksiniz. Bu şehirde yeni başlayan için İspanyolca öğrenmek yada varolan İspanyolca’nızı ilerletmek hem çok rahat hem de çok keyifli olacak.


Madrid'deki Okulumuz

Madrid’deki Sprachcaffe Dil Okulumuz Instituto Cervantes tarafından akredite edilmiştir.

Madrid'deki İspanyolca Okulunun İçinde

Okulumuz modern, İspanyol dekoru ile tam donanımlıdır ve bina, Madrid mimarisinin tipik bir örneğidir ve Opera ve Kraliyet Sarayı da dahil olmak üzere şehrin pitoresk manzaralarını sunmak için ideal bir konuma sahiptir.

Okulumuz şunları sunar:

  • Karşılama karşılama alanı
  • 7 geniş sınıf
  • İçecek makinesi bulunan bir öğrenci salonu alanı
  • Öğrencilerin rahat ve rahat bir ortamda ders çalışabilecekleri bir çalışma odası
  • Ücretsiz internete sahip bilgisayarlara erişim
  • Şehrin nefes kesen manzarasını sunan 2 teras - öğrencilerin Madrid'in güzelliğine hayran kalarak mola vermeleri için mükemmel bir yer

Madrid'deki İspanyolca Dil Okulumuzun Yeri

Madrid Sprachcaffe Okulumuz modern, İspanyol dekoruyla eksiksiz bir şekilde donatılmıştır. Bina Madrid ve mimarinin tipik bir örneğidir. Opera ve Kraliyet Sarayı da dahil olmak üzere şehrin manzaralarını sunmak için ideal bir konumdadır.

Okul Puerta del Sol yakınındaki Calle del Arenal merkezinde eski bir şehir evinde yer almaktadır. Bölge, şehrin en popüler yerlerinden biri olup, büyük şehir vızıltılarını sakin bir atmosferle birleştirmektedir. Okul binası, şehrin koşuşturmasından uzaklaşırken, merkezi konum, öğrencilere heyecan verici aktivitenin merkezinde olma hissi veriyor. Okulumuzun nefes kesen manzarasına sahip iki terası var. Birçok ilgi çekici yer, okula yürüme mesafesindedir. Bölgede çok sayıda popüler kafe, bar ve birinci sınıf restoran bulunmaktadır.


Kurs Detayları

Sprachcaffe'de her öğrencinin dil ihtiyaçlarına uygun çeşitli kurslar sunuyoruz. Standart, yoğun, ticari, akademik kurslarımız ve daha fazlası arasından seçim yapın. İster mevcut İspanyolca becerilerinizi mükemmelleştirmek ister dili sıfırdan öğrenmek isteyin, sizin için bir kursumuz var.

Değerlendirme testlerimiz, her öğrencinin benzer dil yeterlilik seviyesindeki öğrencilerle birlikte dil ihtiyaçlarına en uygun sınıfa yerleştirilmesini sağlar. Yetenekli öğretmenlerimiz eğlence dolu ve etkili bir öğrenme ortamı yaratmayı hedeflerken, her sınıf her öğrenciye uygun hale getirilmiştir.

Emily Lau (Çin)

Emily Lau Sprachcaffe ile ilgili güçlü tavsiyeler almış. Buraya geldiğinde okulun konumunu ve çalışanları çok sevmiş.

>>Emily'nin deneyimlerini oku

Sawako Matsuoka (Japonya)

Sawako Matsuoka okulun konumunu ve öğretmenleri çok sevmiş.

>>Sawako'nun deneyimlerini oku

Anna Shyapnikova (Rusya)

Anna Shyapnikova Madrid'deki okulumuzda üç hafta boyunca dil eğitimi aldı. Kendisi özellikle aktiviteler ve çalışanlar hoşuna gitmiş.

>>Anna'nın deneyimlerini oku

Part - Time Kurs

Ders Sayısı 10
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Part - Time Akşam Kursu

Ders Sayısı 10
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
17:00-18:30 saatleri arasında
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Akşam Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
17:00-20:15 saatleri arasında
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Süper Yoğun Kurs

40 ders saati
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Sınav Hazırlık Kursu

Ders Sayısı 10-20
Minimum Süre 1hafta
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Sınav Hazırlık

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 8hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
DELE sınav hazırlık
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »


Madrid'de Konaklama

Sprachcaffe'de, öğrencilerin seçtikleri konaklama biriminin unutulmaz bir dil ve seyahat deneyiminde temel bir rol oynadığını biliyoruz. Madrid'de, her bireyin benzersiz tercihlerine uygun bir dizi konaklama seçeneği sunarak İspanya'nın başkentinde keyifli bir öğrenme deneyimi sağlıyoruz.

İster yerel bir aileyle, ister başka dil öğrencileriyle birlikte yaşıyor olun, İspanyolcanızı geliştirmek için birçok fırsatınız olacak.

Madrid'de Konaklama

Aile Yanı

Paylaşımlı oda
Full yada yarım pansiyon
Okuldan max. 30 dk uzaklıkta
Paylaşımlı mutfak ve banyo
WiFi

Detaylı bilgi için »

Misafirhane

Ortak banyo, mutfak, salon ve çamaşır odası
Ücretsiz WiFi
Şehir merkezinde
Haftalık temizlik

Standart Daire

Full pansiyon
Ortak mutfak ve banyo
WiFi

Detaylı bilgi için »


Madrid'de Aktiviteler

Madrid'e dil eğitimi gezisi ile ülkenin kalbindeki İspanyol başkentini tanıyın! Ruhlu metropol kültür, müzik ve modanın merkezi olarak kabul edilir. İspanyol yaşam tarzını anlamak istiyorsanız, olması gereken yer Madrid. Şehir asla uyumaz: Sokak kafelerinde, barlarda ve diskolarda her yerde, Madrileños sohbet eder ve dans eder, kendilerini ve güzel şehirlerini kutlar. İster manzaraları görmek ister bir kafede rahatça oturmak isteyin, canlı ve kozmopolit İspanyollarla iletişim kurmak zor olmayacak.

Madrid Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:

Seviye Belirleme Sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:

Grubu tanıyın

Akşam:

Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Madrid şehir turu

Akşam:

Özgür Zaman

Çarşamba

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Tapas tur

Akşam:

Özgür Zaman

Perşembe

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Palacio Real'e gezi

Akşam:

Özgür Zaman

Cuma

Sabah:

Dil Kursu

Öğlen:

Özgür Zaman

Akşam:

Madrid'de Gece

Cumartesi

 

 

Gezi: Toledo (tüm gün)

 

Pazar

 

 

Gezi: Salamanca (tüm gün)

Örnek haftamızdaki etkinliklerin yalnızca Madrid'deki bir dil çalışma gezisinin seyri için öneriler olduğunu belirtmek isteriz. Geziler, saatler ve aktiviteler değişiklik gösterebilir ve 10-50 € tutarında ücrete tabi olabilir.

Madrid'deki en heyecan verici manzaralar

Cibeles Çeşmesi

Bu güzel çeşme, Plaza de Cibles'ta bulunur ve şehrin sembolüdür. Bu çeşmenin yanında iki aslan ve bir tanrıçadan oluşan bir heykel vardır. Bu sanatsal anıt görülmeye değer!

Prado Müzesi

Bu müze İspanya'nın en önemli ulusal sanat müzesidir. Burada 12. yüzyıldan 20. yüzyıla kadar dünyanın en iyi Avrupa sanatı koleksiyonlarını bulacaksınız. Madrid'in merkezinde ziyaret edebilirsiniz.

Plaza de la Villa

Plaza de la Villa, Madrid'in merkezinde bir kentsel meydandır ve Madrid'deki en önemli ortaçağ merkezlerinden biridir. Buradaki en çarpıcı yapılardan biri kesinlikle 1644 yılına dayanan Belediye Binası.

Gezi Rehberi

Seyahat rehberimizde İspanya'nın tüm önemli noktalarını keşfedin!
İspanya seyahat rehberi »

Madrid'de Turizm

Madrid, İspanya'nın başkentidir ve çağdaş şıklık ile tarihi ihtişamın bir karışımını sunar. Şehir, çok çeşitli müzeler, sanat galerileri ve benzersiz İspanyol mimarisi sunarken, aynı zamanda dünyanın moda ve müzik sahneleri üzerindeki büyük etkisi ile tanınmaktadır. Madrid, canlı bir atmosfere, rahat bir yaşam tarzına ve İspanyolların coşkusu ile dolup taşan popüler bir gece hayatına sahip, sürekli değişen bir destinasyondur.

Madrid'deki turistik yerler

Madrid Kraliyet Sarayı - Palacio Real de Madrid, devlet törenleri için kullanılır ve İspanyol Kraliyet ailesinin resmi ikametgahıdır. Saray, ziyaretçilerine İspanyol mimarisinin zevkini ilk elden deneyimleme şansı sunuyor.

San Miguel Pazarı - Madrid'in en eski ve en güzel pazarlarından biri. Ziyaretçiler, benzersiz el sanatlarından ünlü İspanyol lezzetlerine kadar her şeyle seçim yapmakta zorlanıyor.

Casa de Campo - Şehir merkezinin batısında yer alan bu 1700 hektarlık park, İspanya'nın en büyük şehir parkıdır ve eskiden kraliyet ailesi için bir kraliyet avlanma yeriydi. Bir teleferik (teleferik), ziyaretçileri Casa de Campo'ya ve güzel Madrid şehrine taşır.

Thyssen-Bornemisza Müzesi - Bu enfes sanat müzesi, dünyanın her yerinden birkaç döneme yayılan güzel sanat eserleri sergiliyor.

El Escorial - İspanya Kralı'nın tarihi konutu, İspanyol Rönesansının en önemli mimari anıtıdır.

Madrid'de Kültür

Madrid, zengin bir sanat geleneğinden kaynaklanan zengin bir kültür ve başka yerde nadiren görülen tiyatro sevgisiyle dolup taşmaktadır. Şehir, her kültür akbabasını büyüleyecek çok sayıda saray, müze, sanat galerisi, katedral ve tiyatroya ev sahipliği yapmaktadır. El Rastro açık hava Pazar pazarları, yerel lezzetlerden antikalara ve el sanatlarına kadar her şeyi sunan bölgenin benzersiz ve dinamik ortamını da sunar.

Muhteşem Retiro Bahçeleri'nin, Kültürel Yaz festivalinin yanı sıra Karnaval ve sık sık flamenko gösterilerinin keyfini çıkarın. Plaza Mayor, Kraliyet Sarayı ve El Prado Müzesi'ni kaçırmayın. San Isidro boğa güreşi gösterisi, antik boğa güreşi sporunu görmek için mükemmel bir etkinlik.

Madrid'de Gece Hayatı

Madrid, her ziyaretçinin İspanyol ritmine geçmesini sağlayacak son moda kafeler, restoranlar, kokteyl barlar ve gece kulüpleriyle doludur. Ancak kartlarda dans yoksa, turistler rahatlayabilir, havanın tadını çıkarabilir ve serinletici bir sangria, cava veya yerel demlenmiş bir birayı yudumlayabilir.


Madrid Dil Okulu Fiyatları

Sprachcaffe, çevredeki en uygun maliyetli dil kurslarından bazılarını sunar ve Madrid'deki İspanyolca kurslarımız da bir istisna değildir. Madrid'de bir İspanyolca kursuna katılın ve yaşam boyu sürecek bir beceriye yatırım yaparken dili ve kültürü özümseyin.

Kurslarımız, yerel dil bilgilerini Sprachcaffe'nin yaratıcı ve benzersiz öğretim yöntemleriyle birleştiren nitelikli, yetenekli ve arkadaş canlısı öğretmenler tarafından yönetilmektedir. Dil hedefleriniz, tercih ettiğiniz konaklama seçeneği ve kalış süreniz için kursu seçin, biz de bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir paket hazırlıyoruz.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz


Bir sorunuz mu var?

Sorularınız cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın