Yetişkinler için Yurtdışı Dil Kursları

Sprachcaffe yabancı dil öğrenme serüveninizi bir zevk haline getirir.

Yetişkinler için kurslarımızı keşfedin »

İtalyanca Dil Kursları

Bir dili öğrenmenin ya da mevcut dil bilgisini geliştirmenin en etkili ve heyecan verici yolu bir yurtdışı eğitim programıdır. İtalyanca dili, etkileyici ve tutkulu doğası nedeniyle her zaman popüler olmuştur ancak İtalya'nın yemekleri, sanatı, modası ve yaşam tarzıyla en iyi seyahat destinasyonlarından biri haline gelmesiyle daha da popüler hale gelmektedir.

Floransa'da bir İtalyanca dil kursu ile heyecan verici bir tatili etkili bir İtalyanca kursu ile birleştirebilirsiniz. İtalyan kültürüyle iç içe olurken, ülkenin gelenek ve göreneklerinin yanı sıra günlük hayatta kullanılan İtalyanca dilinin nüanslarını öğrenerek unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İtalya Dil Okulumuz

Öğrencilerimiz başlangıçtan ileri düzeye kadar olan İtalyanca kurslarımızdan birini seçebilir ve standart, yoğun, grup ya da bire bir kurs eğitim seçeneklerimizden faydalanabilirler. Yapmaları gereken tek şey ne istediklerine karar vermektir!

İtalyanca Dil Eğitimi

Neden İtalyanca Öğrenmelisiniz?

Sprachcaffe İtalyanca kursuna katılmanın birçok avantajını keşfedin. İtalyanca, Avrupa'daki en önemli dillerden birisidir ve her geçen gün kültürel ve politik yaşamda önemi artmaktadır. Günlük yaşamda İtalyanca konuşulan İtalya'da İtalyanca öğrenebilirsiniz! Derslerden sonra güzel bir şarap eşliğinde yiyeceğiniz harika pişmiş bir makarnadan daha fazla ne isteyebilirsiniz? İtalyanca kursunuz süresince İtalyan kültürü, insanları ve misafirperverliklerini de keşfedebilirsiniz. İtalyan yaşam tarzına ve Akdeniz atmosferine kendinizi bırakın! İtalyanca öğrenirken aynı zamanda yararlı deneyimler edinebilir ve unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz!

İtalya dil okulu fiyatları ne kadardır?

İtalya dil okulu fiyatları seçtiğiniz şehre, konaklama türüne, kurs yoğunluğuna ve ektra hizmetlerimizden herhangi birini satın alıp almadığınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İtalya'da hangi şehre gitmek istediğinize henüz karar veremediyseniz Floransa destinasyonumuzdaki hizmet ve fiyatlarımızı inceleyebilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.