🌼 Скористайтеся нашою весняною знижкою! 🌼

­Заплануйте свою поїздку для вивчення мови зараз і отримайте привабливу знижку! Доступно лише протягом обмеженого часу!

Зареєструватися зараз

Спеціальні пропозиції та знижки Sprachcaffe

Без наших постійних учнів та клієнтів не було б Sprachcaffe - саме тому ми завжди прагнемо встановлення конкурентоспроможних цін на наші мовні поїздки та пропонуємо бонуси, які допоможуть вам заощадити!

Якщо ви шукаєте поїздку для вивчення мови в останній момент або комплексний мовний курс, тут ви завжди знайдете інформацію про всі наші спеціальні пропозиції та знижки.

Ви вже подорожували з Sprachcaffe? Тоді чому б не забронювати знову та заощадити! Ми також пропонуємо відмінну знижку для родичів та друзів, якщо ви подорожуєте разом із ними.

Однак не роздумуйте надто довго: пропозиції Sprachcaffe діють лише протягом обмеженого періоду часу!

Весняна знижка: заощаджуйте до €400!

Весна - прекрасна пора року, щоб поїхати на вивчення мови та насолодитися красою природи. У Sprachcaffe ми пропонуємо вам відчути цей час, сповнений нової енергії та очікування того, що буде. У наших місцях на вас чекає неймовірна атмосфера, щоб вивчити нову мову в міжнародній групі та відчути незабутні моменти.

А зараз накраще: з нашою привабливою весняною знижкою тепер ви можете заощадити на своєму бронюванні! Скористайтеся цією можливістю і давайте радіти весні разом. Ми з нетерпінням чекаємо на спілкування з вами та планування вашого мовного відпочинку! Приєднуйтесь до розмови!

Умови пропозиції:

  • Заощаджуйте 25 євро на тиждень, бронюючи курс із проживанням
  • Акція діє з23.03 to 30.04.2023
  • Період подорожі: до 17 червня
  • Пропозиція не поєднується з іншими акціями чи знижками
  • Пропозиція поширюється на всі напрямки та мовні курси

Почніть свою ідеальну мовну подорож

Sprachcaffe завжди винагороджує вашу відданість!

Знижка постійного клієнта FANtastico: Подорожуйте вдруге та заощаджуйте гроші

Знижка 5% на мовний курс та проживання!

Ви вже мандрували з Sprachcaffe та захочете мандрувати з нами знов? Ваша відданість та довіра будуть винагороджені!

Якщо ви познайомите нас з новим мандрівником, ви отримаєте 10% (див. знижку "Для сім'ї та друзів").

Ось як це робиться: Введіть свій персональний код знижки при оформленні замовлення. Не вдається знайти свій персональний код знижки? Тоді просто залиште кодове слово "FANtastico", і ми перевіримо правильність інформації.

Приведи друга та заощадь гроші!

Для сім'ї та друзів: Отримайте 5% знижку на всю поїздку.

Ми хотіли б подякувати всім, хто вирушає у мовну подорож разом, знижкою на вартість поїздки. Знижка дійсна для братів та сестер, родичів та всіх друзів!

Маленькі групи: Від 3 друзів, які реєструються на той самий мовний курс, Sprachcaffe надає знижку у розмірі 5% від вартості туру. Таким чином, учасники можуть заощаджувати гроші разом!

Ось як це робиться: просто скористайтесь знижкою "Для сім'ї та друзів", коли будете реєструватися. Або просто додайте позначку "мала група" та вкажіть імена ваших друзів у полі "загальна кімната".

Унікальна можливість: Використовуйте цю виняткову можливість ще більше поглибити свої мовні навички. І це безплатно.

Бронюйте зараз!

Широкі можливості бронювання

Крім чудових знижок, ми також хочемо запропонувати вам свободу дій. Тому нові бронювання, зроблені до 31 грудня 2022 року, можуть бути перенесені або змінені на інший напрямок Sprachcaffe за 31 день до вильоту безкоштовно!


Умови нашої пільгової програми

Програми не можна комбінувати одна з одною. Комбінація з іншими акціями також не передбачена (виняток: FANtastico + Для сім'ї та друзів). Програми пільг дійсні для всіх напрямків мовних поїздок та у прив'язці до поточних цін.

Більше не пропускайте жодної з наших вигідних пропозицій!

Контактний формуляр

Наша розсилка

✓ Останні новини Sprachcaffe

✓ Різні програми переваг

✓ Актуальні пропозиції


Вся найважливіша інформація стисло

Замовте або перегляньте наш безкоштовний каталог, щоб отримати інформацію про наші мовні курси, пропоновані нами напрямки, типи розміщення та багато іншого!

Отримайте наш БЕЗКОШТОВНИЙ мовний каталог