Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Проживання під час вашої мовної подорожі

Ми хочемо, щоб ви відчували себе комфортно до та після мовного курсу та мали місце, де можна відпочити. Оскільки всі люди різні, ми пропонуємо низку різних варіантів розміщення. Багато з них дозволяють безпосередньо застосовувати отримані знання, проживаючи з носіями мови або іншими іноземними студентами.

Якщо під час мовної відпустки ви почуватиметеся принаймні так само комфортно, як і вдома, ви зможете швидше інтегруватися в нове середовище і, отже, легше досягти успіхів у навчанні. Дізнайтесь більше про різні варіанти розміщення на час ваших мовних канікул. Зверніть увагу, що наявність місць для проживання в різних пунктах призначення може відрізнятися.

Варіанти розміщення

Апартаменти

Як жити з друзями: Діліть квартиру, включаючи кухню та ванну (за необхідності також двомісну кімнату) з однодумцями.

Докладніше »

Квартира-студія

Тільки на Мальті, у Малазі та Флоренції

У квартирі-студії у вас є окрема квартира із власною ванною кімнатою та кухнею.

Докладніше »

Гостьова родина

У сім'ях, що приймають, ви живете разом з місцевими жителями у власній або спільній кімнаті з уже включеним харчуванням.

Докладніше »

Готель/Гостьовий будинок

Готель або гостьовий будинок - від повного пансіону до самообслуговування. У готелі є своя ванна кімната, а в гостьовому будинку - спільна ванна кімната.

Докладніше »

Коледж

Тільки в Англії та США

Проживання в гуртожитку коледжу чи студентського гуртожитку з власною кімнатою, окремою чи особистою ванною кімнатою та можливістю замовлення харчування.

Докладніше »

Резиденція

Спільнота Sprachcaffe: всі учасники курсу під одним дахом! Наприклад, у житловому комплексі чи готелі

Докладніше »


Короткий огляд апартаментів

 • Одномісний або двомісний номер
 • Кухня та ванна кімната загальні
 • Самообслуговування (сніданок, напівпансіон і повний пансіон можна замовити на Мальті)
 • Місце проведення: на території школи або не більше 30 хвилин на громадському транспорті

Апартаменти

Sprachcaffe - єдина в Європі компанія, що пропонує квартири майже у всіх місцях проведення курсів, які ви поділяєте з іншими студентами з усього світу. Таке спільне проживання сприяє розвитку спілкування іноземною мовою та поза мовними заняттями. Ви також маєте можливість проводити вільний час з іншими учасниками курсу.

Ви ділитимете повністю обладнану міні-кухню та ванну кімнату зі своїми сусідами по квартирі, кожна з яких обставлена ​​в типовому для країни стилі. Протягом усього курсу ви харчуватиметеся самостійно. Неподалік від вашого житла є торгові заклади та невеликі ресторани, де ви можете пообідати.

Квартири розташовані в безпосередній близькості від мовної школи або навіть прямо на території кампуса, як на Мальті та Брайтоні. Однак у деяких місцях житлові райони знаходяться трохи далі від школи, тому вам, можливо, доведеться сплачувати за проїзд громадським транспортом.

У кожній квартирі ви можете обрати двомісний чи одномісний номер. Якщо ви забронювали двомісний номер, ми постараємося знайти для вас відповідного партнера за номером. Вам надається постільна білизна. Однак ви повинні принести свої власні рушники. У деяких місцях курсів ми розрізняємо стандартні та комфортабельні квартири в залежності від розташування, зручностей та послуг з прибирання:

Стандартні апартаменти

Ці квартири чисті та добре обставлені. Саме підходить для незалежних, але знаючих ціну мандрівників. Меблі функціональні, кухня та ванна кімната повністю обладнані. У деяких місцях проведення курсів ви також можете замовити сніданок, напівпансіон або повний пансіон.

Комфортні апартаменти

Квартири комфорт-класу пропонують вам вищий стандарт з точки зору розташування, розміру, меблювання та обладнання. Регулярне прибирання, зазвичай двічі на тиждень, включено у вартість проживання. У деяких місцях курсів ви також можете замовити сніданок, напівпансіон або повний пансіон.


Огляд квартири-студії

 • Одномісний або двомісний номер
 • власна міні-кухня та ванна кімната
 • Самообслуговування (пансіон можна забронювати на Мальті)
 • Розташування: безпосередньо на території кампуса або не більше 30 хвилин на громадському транспорті

Квартира-студія

Ви шукаєте житло, яке забезпечить вам достатній особистий простір? У нас є ідеальна пропозиція для вас! На відміну від звичайної квартири, ви не ділитимете студію з іншими учасниками курсу. У вашому розпорядженні велика вітальня/спальня, власна ванна кімната та кухня.

Тому студії особливо підходять тим, для кого дуже важлива самота. Ви можете забронювати студію як двомісний чи одномісний номер. Двомісний номер може бути зайнятий лише двома людьми, які подорожують разом (тобто разом з другом або партнером). Сніданок, напівпансіон або повний пансіон надається в деяких пунктах призначення за невелику додаткову плату.

Квартири-студії доступні на Мальті, Малазі та Флоренції.


Огляд проживання у гостьовій сім'ї

 • Одномісний чи загальний номер
 • Сніданок, напівпансіон або повний пансіон
 • Місцезнаходження: зазвичай близько 15 хвилин пішки або громадським транспортом, іноді до 1 години (наприклад, Канада, США)

Гостьова родина

Проживання в окремому будинку потребує певного ступеня адаптації, але це дає вам найкращу можливість одразу застосувати отримані знання. Наприклад, ви можете закріпити отримані знання вранці за сніданком або ввечері після мовного курсу та поглибити свої мовні навички, спілкуючись із сім'єю, що приймає. У той же час ви отримаєте особливо глибоке уявлення про спосіб життя, традиції та культуру приймаючої країни та звички її мешканців.

Для наших студентів, які вивчають іноземні мови, пропонується широкий вибір сімей, що приймають, з дітьми або без, а також одиноких сімей. Як правило, ви проживатимете в одномісних або двомісних номерах. Харчування залежить від вашого бронювання або конкретної сім'ї, що приймає, але для студентів зазвичай включений повний пансіон. Однак можливий також тільки сніданок або напівпансіон.

Sprachcaffe дуже ретельно відбирає сім'ї, що приймають. Деякі райони, в яких проживають наші сім'ї, знаходяться трохи далі від центру міста або школи, тому вам, можливо, доведеться зіткнутися з додатковими витратами на громадський транспорт. Однак до школи легко дістатися автобусом або трамваєм.


Огляд готелю

 • Одномісний або двомісний номер
 • Забронюйте проживання із самообслуговуванням або повним пансіоном
 • Власна ванна кімната (готель) або спільна ванна кімната (в гостьовому будинку)
 • Розташування залежить від місця

Готель та гостьовий будинок

Якщо ви цінуєте свій особистий простір і хотіли б після занять приділити собі час, ми можемо організувати для вас проживання в готелі, апарт-готелі або гостьовому будинку. Житло знаходиться в хорошому місці - в залежності від місця проведення курсу, зазвичай, недалеко від центру міста, пляжу та/або нашої мовної школи.

У наших готелях можна вибрати одну з різних категорій. В усіх місцях проведення курсів є одномісні та двомісні номери, обстановка яких залежить від обраного вами варіанта розміщення та кімнати. Двомісний номер у готелі або гостьовому будинку можуть забронювати лише 2 особи, які подорожують разом. У більшості випадків ви можете замовити різні пакети харчування, від сніданку до повного пансіону.

Гостьові будинки дешевші за готелі, але менш комфортабельні, а ванна кімната зазвичай спільна з сусідом. Не у всіх гостьових будинках можна замовити харчування, якщо ви цього захочете. Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання інформації про обраний напрямок.


Огляд коледжу

 • Одномісний номер з письмовим столом
 • Можливість бронювання повного пансіону
 • Холодильник у номері
 • Загальна або власна ванна кімната (залежно від місця)

Проживання у коледжі

Тільки для наших мовних турів для підлітків ми пропонуємо проживання в коледжі. Цей тип проживання дає учням можливість відчути смак справжнього студентського життя та познайомитися із повсякденним шкільним життям на кампусі. Студенти живуть у кампусі, відвідують там мовні курси та можуть користуватися всіма зручностями коледжу.

Цей тип проживання - правильний вибір для тих, хто хоче жити та навчатися, як місцевий. Крім того, тут студенти живуть разом з іншими студентами, які вивчають іноземні мови, що дозволяє легко встановити перші контакти та одразу застосувати вивчену мову на практиці. Проживання в коледжі доступне в наших мовних школах в Англії та США - тобто в Брайтоні, Лондоні, Бостоні, Лос-Анджелесі та Нью-Йорку.


Огляд резиденції

 • Тип проживання різний, але всі студенти мешкають в одній будівлі
 • Від одномісних до загальних номерів
 • Власна або спільна ванна кімната
 • Різні види харчування
 • Місце проведення: на території школи або не більше 30 хвилин на громадському транспорті

Резиденція

У деяких місцях проведення курсів ми пропонуємо варіант проживання у Резиденції Sprachcaffe. Це може бути, наприклад, житловий комплекс, готель чи гуртожиток, де всі учасники мовного курсу мешкають разом. Тип розміщення варіюється в залежності від напрямку. Просто запитайте, які варіанти доступні в бажаному місці призначення.

Той факт, що учні живуть і перебувають під одним дахом, створює приємне суспільство та атмосферу, схожу на гуртожиток.

У багатьох випадках резиденція знаходиться за кілька хвилин ходьби від навчальних класів або навіть безпосередньо на території школи. Однак у деяких пунктах призначення вам доведеться розраховувати на 20-30 хвилин проїзд громадським транспортом до школи.

Залежно від напрямку, ви також можете вибрати між стандартним та комфортним розміщенням, а також одномісними та двомісними номерами. Сніданок, напівпансіон або повний пансіон можуть бути замовлені на запит. Крім того, ви можете користуватися зручностями, що є у відповідній резиденції, такими як басейн, пральня, доступ до Інтернету і т.д.


Ви хочете забронювати наступну подорож? Чи ви все ще не впевнені, яке житло вам найкраще підходить?


Ми допоможемо та відповімо на всі ваші запитання!