Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Мовні курси для початківців та просунутих

в группах, индивидуально или онлайн

Перевага мовних шкіл Sprachcaffe полягає в тому, що ви маєте на меті спільну мету в групі міжнародних учасників: вивчення мови. Спільна робота зі студентами-однодумцями мотивує вас та допомагає за короткий час помітно підвищити рівень володіння мовою. Вас супроводжуватимуть та підтримуватимуть досвідчені викладачі мови, і ви зможете використовувати отримані знання у реальному житті разом із новими друзями.

Тут ви можете дізнатися, як Sprachcaffe допомагає вам знайти відповідний мовний курс для вашого типу та рівня навчання та досягти ваших цілей у навчанні. За допомогою наших мовних курсів ви, наприклад, можете підготуватися до складання іспитів на загальні мовні сертифікати, такі як Кембриджський сертифікат, IELTS, TOEFL, D.E.L.E., D.E.L.F. або C.I.L.S. Ви також можете вибрати один із багатьох інших типів курсів.


Додаткові послуги крім мовного курсу

Мовний тест для визначення рівня

На початку вашої мовної поїздки зі Sprachcaffe ви пройдете тест на визначення рівня знань. Він використовується для групування учасників з рівнем володіння мовою. Для того, щоб краще оцінити ваш рівень володіння мовою, ми раді запропонувати вам онлайн тест на знання мови.

Цікаві факультативи

Факультативи дають можливість ще більше адаптувати вивчення мови до ваших інтересів. Ви можете вибрати різні додаткові курси, такі як ділова англійська (французька або німецька), театральне мистецтво та мова або ділові переговори.

Безкоштовне репетиторство

У наших мовних школах ми пропонуємо додаткові заняття у Study Club у другій половині дня. Наприклад, ми допомагаємо виконати важке домашнє завдання, розбираємо уроки за тиждень або готуємося до занять.

Мовний сертифікат після закінчення курсу

Після закінчення мовного курсу ви отримаєте сертифікат Sprachcaffe. Звичайно, ми підготуємо вас до складання іспиту на отримання мовного сертифіката міжнародного зразка, такого як Кембриджський сертифікат, тест TOEFL, IELTS, D.E.L.E., D.E.L.F., C.I.L.S. та TestDAF.


Усі мовні курси

Мовні курси онлайн

Ознайомтеся з мовою: Вивчайте вибрану вами мову в комфорті власного будинку у фіксованій групі.

Малі групи: Ви гарантовано отримаєте можливість сказати бодай слово. Тому ви відразу зможете використовувати отримані знання в реальних бесідах.

Багаторічний досвід: Наші викладачі є носіями мови та мають багаторічний досвід викладання мови.

Продумана технологія: Наш віртуальний клас ґрунтується на простій у використанні технології, доступній навіть на вашому смартфоні.

Онлайн-курси

Стандартні мовні курси

Стандартний курс - це ідеальний компроміс між мовним курсом та вільним часом. Ви матимете 4 уроки на день, з великою кількістю часу для відпочинку до і після.

Базовий курс

Вільний час та відпустка знаходяться на першому плані

Уроки на тиждень: 10

Мінімальна тривалість: 2 тижні

Детальніше »

Стандартний курс

Баланс між навчанням та вільним часом

Уроки на тиждень: 20

Мінімальна тривалість: 1 тиждень

Детальніше »

Інтенсивні курси

Інтенсивний курс англійської, іспанської, французької, італійської, китайської, арабської та німецької - ідеальний вибір, якщо ви хочете значно покращити свої мовні навички за короткий час.

Інтенсивний курс

Трохи менше вільного часу, але більше успіхів у навчанні

Уроки на тиждень: 30

Мінімальна тривалість: 1 тиждень

Детальнiше »

Супер-інтенсивний курс

Зосередьтеся на успішному навчанні

Уроки на тиждень: 40

Мінімальна тривалість: 1 тиждень

Детальнiше »

Курс підготовки до іспитів

Навчання іноземним мовам для підготовки до складання іспиту на сертифікат екстерном

Тривалість залежить від іспиту

Мінімальна тривалість: 8 тижнів

Детальнiше »

Комбінований курс

Поєднуйте англійську та французьку або французьку та арабську мови

Уроки на тиждень: 30

Мінімальна тривалість: 1 тиждень

Детальнiше »

Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття - найефективніший тип курсу в нашій програмі. Дозволяючи викладачеві мови зосередитися однією учні, можна точно задовольнити його потреби.

Індивідуальні заняття

Відповідно до ваших потреб

Уроки на тиждень: 10, 20 чи 30

Мінімальна тривалість: 1 тиждень

Детальнiше »

Післяобідній або вечірній курс

Навчайтеся у невеликих групах у другій половині дня або вечорами.

Уроки на тиждень: 20

Мінімальна тривалість: 1 тиждень

Детальнiше »

1 урок еквівалентний 45 хвилин навчання у більшості мовних шкіл. В Англії один урок еквівалентний 60 хвилин вивчення мови.


Мовна спеціалізація з факультативами

Часто корисно поглибити свої мовні навички вивчення конкретних тем. Це дозволить вам почуватися впевненіше в тих областях, де ви використовуєте іноземну мову, наприклад, у професійному середовищі. Поглиблені курси пропонують можливість ще краще реалізувати свої інтереси і одночасно розширити свої мовні навички.

Факультативи є доступними для всіх мовних поїздок, і ви можете вибрати одну з різних спеціалізацій. Наприклад, ви хотіли б посилити свої навички маркетингу та продажу чи попрацювати над технікою презентації? Жодних проблем з факультативами! Просто забронюйте бажаний факультатив на додаток до мовного курсу та почніть індивідуальну спеціалізацію ваших комунікативних навичок.

Про факультативи

Бізнес

Англійська, французька, німецька

Початок кожного понеділка

Бесіда

Англійська та Німецька

Початок кожного понеділка

Заяви та співбесіди

Англійська мова

Починається кожен 1-й та 3-й понеділок місяця

Маркетинг та дистрибуція

Англійська мова

Починається кожен 2-й та 4-й понеділок місяця

Ділові переговори

Англійська мова

Починається кожен 1-й та 3-й понеділок місяця

Риторика та техніка презентації

Англійська мова

Починається кожен 2-й та 4-й понеділок місяця

Театр та мова

Тільки англійська мова в Сент-Джуліанс (Мальта)

Починається кожен 1-й та 3-й понеділок місяця

Структура факультативів

  • 10 додаткових занять на тиждень; 2 заняття по 45 хвилин на день.
  • Максимум 10-15 учасників, залежно від напрямку
  • Рівні: Початківець, середній, просунутий.
  • Дати початку роботи: Цілий рік (виключення: липень)

Про мовні рівні

Рада Європи запровадила трирівневу шкалу для об'єктивної та колективної оцінки всіх рівнів володіння європейськими мовами. Відповідно до Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою (CEFR), три рівні визначаються таким чином:

A: Елементарне використання мови
B: Самостійне використання мови
С: Компетентне використання мови

Вони знову діляться на 2 рівні, що описують різні мовні рівні:

Рівень Мовний рівень Опис
  Без
попередніх знань
У вас немає жодних знань мови, але ви хочете почати робити перші кроки у бік перших мовних успіхів.
A1 Початківець Ви можете представитися та поставити запитання іншим людям, а також можете відповідати на прості питання, коли співрозмовник говорить чітко та повільно.
A2 Базові
навички
Ви розумієте прості газетні статті. Складання листів та спонтанних, адресних заяв також не є для вас проблемою.
B1 Середній
рівень
Ви можете використовувати стандартну мову при спілкуванні на знайомі теми та впоратися з більшістю ситуацій під час подорожей.
B2 Гарний
середній рівень
Ви маєте міцні знання. Ви здатні диференційовано викладати факти та вести практично будь-які розмови.
C1 Просунутий рівень Ви можете структуровано і докладно викладати свої думки на складні теми та розуміти складні тексти та приховані смисли.
C2 Рівень
носія мови
Ви можете легко розуміти все, що читаєте або чуєте, і висловлювати свої думки спонтанно, дуже швидко і точно, навіть на складні теми, і проясняти тонші відтінки сенсу.

Рекомендована тривалість мовного курсу

Скористайтеся наведеною нижче таблицею, щоб дізнатися тривалість курсу, що рекомендується, для досягнення бажаних мовних навичок. Зверніть увагу, що таблиця складена на основі інтенсивного курсу з 30 уроків на тиждень. Результати можуть змінюватись в залежності від особистих здібностей, віку та попереднього мовного досвіду, а також інших факторів. Якщо ви не впевнені у виборі курсу, рекомендуємо провести особисту консультацію. Рівень початківця позначений у цьому огляді як A0.

Поточний рівень та цілі: A0 A1 A2 B1 B2 C1 C2  
Оптимізація вміння ведення бесіди: Ідеально підходить, якщо ви хочете навчитися говорити чітко та конкретно відповідати на прості запитання. 4 2 - - - - - Рекомендована тривалість курсу < /b> (тиждень)
Розширення базових знань: Кваліфікація, що дозволяє краще розуміти контекст і будувати цілеспрямовані висловлювання. 6 4 2 - - - - Рекомендована тривалість курсу (тижнів)
Розширення прогресу: Придбайте навички диференційованого подання фактів, роботи з носіями мови та розуміння газетних статей. 12 6 4 2 - - - Рекомендована тривалість курсу (тижень)
Підвищення впевненості: Ви також можете вести складні переговори та використовувати свої мовні навички при складанні звітів та презентацій. 24 12 6 4 2 - - Рекомендована тривалість курсу </ (тиждень)
Зміцнення міцності: Цей курс зробить вас ще більш впевненим у собі та своїй мові. Ви будете стежити за кожною розмовою і легко писати доповіді. 48 24 12 6 4 2 - Рекомендована тривалість курсу
Досягнути досконалості: Ви вдосконалюєте свій стиль, вчитеся вміло сперечатися і вести переговори і проникаєте в суть своїх і чужих думок. 48 24 12 6 4 2 Рекомендована тривалість курсу (тиждень)

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами