• Pekin

Pekin'de Çince Kurslar

Pekin'de Çince
  • Geleneksel ve moderinin birbirine karıştığı, renkli şehir
  • Standart, yoğun, bire bir ve grup dersleri
  • Farklı konaklama seçenekleri
  • Online yer durumu kontrolü
  • Online Katalog s.39

Pekin'deki Çince dil okulumuzda, doğal ortamında Çince kursların keyfini çıkarabilir ve aynı zamanda Çin'in büyüleyici kültürü, insanları ve geleneklerini yakından tanıyabilirsiniz. Pekinliler Putonghua (Mandarin) konuşurlar ve geleneksel olarak çok sıcakkanlı ve konuşkandırlar. Pekin'de Çince kurs unutulmaz bir deneyimdir ve bu nedenle bu etkileyici şehri keşfetmek için kurslarımıza katılın!

Farklı ve herkese uygun Çince kurslar sunmaktayız. Yaz tatilinizde katılacağınız 2 haftalık kurslarımızdan uzun dönem kurslarakadar kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız. Kısa bir süre içinde Çince öğrenmeye başlayacak ve diğer öğrencilerle ve yerelhalkla Çince iletişime başlayacaksınız.

Çince kurslarımıza ek olarak, farklı kurslar da sunmaktayız. Çin dövüş sporu olan Tai Chi ya da Çin Resim Sanatı kurslarımıza katılabilirsiniz. Bu kurslar, Çin kültürünü öğrenmek ve pratik yapmak için harika kurslardır. Asla unutamayacağınız, Çin gelenekleri ve batı etkisinin yarattığı bu eşsiz atmosferde, neden Pekin'deki kurslarımızdan birine katılmıyorsunuz? Tabi ki Pekin'deki Çince kursunuz süresince tadını çıkarabileceğiniz farklı aktiviteler ve görmeye değer yerler de var!

Neden Pekin'de Çince?

Pekin'deki Çince yurtdışı eğitim programlarımız özel bir deneyimdir: Ana dili Çince olan, uzman öğretmenlerden Çince öğrenirken, aynı zamanda dünyadaki en heyecan verici şehirlerden biri olan Pekin'i de keşfedebileceksiniz. Kurslarımız etkileyici Yasa Şehir'e çok yakın yerdedir ve derslerden sonra buraları keşfedebilirsiniz. Pekin'de katılacağınız Çince kurs, geleceğinize yapacağınız bir yatırım, eşsiz yerler görmek, faydalı deneyimler kazanmak ve yeni arkadaşlar edinmek için bir fırsattır. Sizi etkisine alacak olan yaşamın farklı bir yolunu deneyimleyin. Sprachcaff'nin Pekin'deki Çince kurslarına katılmanın size ne tür avantajlar sağlayacağınız kendiniz keşfedin!