Çince Dil Kursları

Dünyanın en çok konuşulan dilini Çin'de öğrenin.

Kurslara göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Çince Dil Kursları

Bir dili öğrenmenin veya o dille ilgili mevcut bilgileri geliştirmenin en etkili ve heyecan verici yolu, yurtdışında bir eğitim programıdır. Çince öğrenmek, Çin'in son zamanlardaki ekonomik patlaması ve İngilizce'den sonra önemli bir küresel dil olarak öne çıkması nedeniyle özellikle popüler hale gelmiştir. Bir yandan Çin dilini öğrenirken fiğer yandan unutulmaz bir tatilin tadını çıkararak kendinizi büyüleyici Çin kültürüne bırakın!

Öğrenciler çeşitli Çince kursları arasından seçim yapabilir. Yeni başlayanlar için kurslar, standart ve ileri seviye kurslar, grup veya bireysel kurslar ve hatta uzun süreli kurslar sunuyoruz. Kurs başlangıcında, size en uygun olan seviyeyi belirlemek için bir seviye belirleme sınavına girmeniz gerekmektedir.

Yetişkinler ve gençler için Çince Kursları sunuyoruz

Çin
Yetişkinler için Çince Kursları

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan Çince öğrenin!

Daha fazla bilgi »
15-21 yaş aralığı için
Gençler için Çince Dil Kursu

Dünyanın en büyük ikinci şehrinde Çince öğrenin!

Daha fazla bilgi »

Çevrimiçi Çince Kursları

Tüm Çince kursları, kullanımı kolay çevrimiçi sınıflarımızda gerçekleşir. Sprachcaffe'de çevrimiçi bir dil kursuna şimdi kaydolun ve alışılmış Sprachcaffe kalitesinden, deneyimli öğretmenlerden ve grup deneyiminden yararlanın. Diğer benzer düşünen insanlarla birlikte öğrenin.

Çince'yi Online Öğrenin

Neden Çince kursu almalısınız?

Çince kursu almanın birçok avantajı vardır. Çince, dünyada en çok kullanılan dillerden biridir. Özellikle iş dünyasında giderek daha önemli hale geliyor ve başlı başına bir hayranlık. Orta Krallık'ın şaşırtıcı çeşitliliğini keşfedin ve günlük yaşamda kullanıldığı şekliyle Çinceyi deneyimleyin. Kursunuz sırasında Çin halkının kültürünü, zihniyetini ve misafirperverliğini keşfederken dil becerilerinizi hızla geliştirebilirsiniz. Kendinizi aromalar, renkler, bir insan denizi ve Çin'in zengin tarihi ile karakterize edilen ülkenin eşsiz sanatı dünyasına bırakın. Dil becerilerinizi geliştirmenin ve çok keyifli bir tatil geçirmenin yanı sıra Çince kursunuz sırasında da faydalı bir deneyim kazanabilirsiniz!

Dünyanın en çok konuşulan dilini öğrenin

Bir milyar Çinli konuşmacıya siz de katılın

Sprachcaffe deneyimini keşfedin

Dil ve kültür eğitimi bir arada

Ülkenin başkentinde Çince kursu alın

Ülkenin hareketli başkentinde Çince öğrenin


Tüm önemli bilgiler avucunuzun içinde

Dil kurslarımız, sunduğumuz destinasyonlar, konaklama türleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin veya göz atın!

Ücretsiz Kataloğumuz