2 Hafta 1024€'dan başlayan fiyatlarla

Fiyata dahil olanlar: konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, seviye belirleme sınavı ve sertifika.

Tekliflerimize göz atın »

Yetişkinler için Brighton Dil Okulu

Deniz kenarında ve şehir merkezindeki konumuyla, Sprachcaffe Brighton'ın en popüler okullarımızdan birisidir. Çoğu öğrenci olan 160.000'den fazla nüfusu ile Brighton, İngilizce dil eğitiminizin yanı sıra zengin kültür mirasıyla çok kültürlü bir şehirdir.

Deniz kenarında okul

Dersten sonra doğruca denize mi? Dil okulumuzda bu da mümkün!

Şehir Kombinasyonu

Şehir kombinasyonu seçeneğiyle Brighton ve Londra'da İngilizce Öğrenin

Uluslararası ortam

Ortak bir hedefi paylaşan uluslararası katılımcılarla birlikte İngilizce öğrenme fırsatı

Mükemmel konum

Brighton şehrinin denize kıyısı olup, Londra'ya sadece 45 dakika uzaklıktadır.

Neden Brighton'da İngilizce Öğrenmelisiniz?

Deneyimli dil öğretmenlerinden İngilizce öğrenin ve aynı zamanda Avrupa'nın en popüler sahil beldelerinden birini keşfedin. Böyle bir dil eğitimi gezisi ile geleceğinize yatırım yapmanın yanı sıra eşsiz deneyimler ve faydalı dersler de edinirsiniz. Ayrıca yeni arkadaşlar edinebilir ve örneğin doğa severler için yürüyüş yapmak için ideal olan çevreyi birlikte keşfedebilirsiniz. Brighton'daki İngilizce dil kurslarımızın sunduğu birçok avantajı deneyimleyin! Dil kurslarımız geniş bir yelpazeye sahiptir ve herkes için bir şeyler bulmak mümkündür. İster yaz tatillerinde 2 haftalık bir dil kursu, ister birkaç hafta süren bir sınav kursu veya özel bir iş İngilizcesi kursu almak isteyin, Brighton sizin için doğru yer.

Brighton'da yetişkinlere yönelik dil kursları

Dünyanın farklı noktalarından gelen insanlarla birlikte İngilizce öğrenin.

Yetişkinler için Brighton

Gençler için gözetimli Brighton dil kursları

Brighton'da 14-21 yaş arası gençler için gözetimli dil kursları.

Gençler için Brighton


Brighton'daki dil okulumuz

Brighton'daki dil okulumuz, rezidansa sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir ve Brighton'ın kalbinde yer almaktadır. İhtiyacınız olan her şeye buradan kolayca ulaşabilirsiniz. Okulun çevresindeki küçük parklar ve kafeler sizi dinlenmeye ve arkadaşlarınızla vakit geçirmeye davet ediyor.

En fazla 15 öğrenciden oluşan küçük gruplar halinde eğitim alacaksınız. Kendini işine adamış öğretmenlerimiz, dersleri ilginç ve çekici hale getirme konusunda uzmanlaşmıştır, böylece gerçekten ilerleme kaydedebilirsiniz. Kurs süresince tüm öğretim materyalleri sağlanmaktadır.

Yüksek sezonda, bazı dersler toplu taşıma araçlarıyla konuttan yaklaşık 30 dakika uzaklıktaki yaz okulumuzda gerçekleştirilmektedir. Ancak, öğrenci dil gezileri için kurslar çoğunlukla Holland Road ve Queens Road'daki binalarımızda düzenlenmektedir. Yaz aylarında bir koleje gitme fırsatınız da bulunmaktadır.

Konum

Sahile ve konaklam seçeneklerine yakın konum

Dersler

Her İngilizce dil kursu için nitelikli dil öğretmenleri ve öğretim materyalleri

Avantajlar

Tam donanımlı modern sınıflar

Aktiviteler

Çeşitli eğlenceli boş zaman aktiviteleri

Brighton'daki dil okulumuz British Council ve Education UK tarafından onaylıdır!


Brighton'daki İngilizce Dil Kursları

Brighton'daki dil kursunuzun ilk gününde bir dil sınavına gireceksiniz. Bu, dil seviyenizi belirlemek ve Brighton'da sizin için İngilizce dil kursunu bulmak için referans olarak kullanılır. Brighton'daki İngilizce kursunuzun sonunda kursun başarıyla tamamlandığına dair İngilizce kurs bitirme sertifikası verilir. İngilizce kursları Pazartesi'den Cuma'ya kadar sürer ve yalnızca iyi eğitimli ve yetkin öğretmenler tarafından verilir. Son derece donanımlı öğretmenlerimiz her konuda öğrencilere yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.

Geniş dil kursu seçenekleri

Size en uygun İngilizce kursunu seçin.

Küçük gruplarda etkili öğrenme

Sizin dil seviyenizdeki diğer katılımcılarla birlikte İngilizce öğrenin

Modern öğretim yöntemleri

Alanında yetkin öğretmenlerimiz size İngilizceyi eğlenceli bir şekilde öğretir.

Katılımcı Sertifikası

Kurs sonunda Sprachcaffe katılımcı sertifikamıza sahip olun.

Ester ve Rachele Possanzini (İtalyan)

Brighton'da İngilizce kursuna katılan İtalyan kardeşler, burada nasıl dünyanın farklı yerlerinden gelen insanlarla tanıştıklarını ve İngilizce becerilerini geliştirdiklerinden bahsediyorlar.

Esther ve Rachele'nin deneyimlerini oku »

Jeanette (Meksika)

Brighton'da İngilizcesini geliştirmeye gelen Jeanette, Sprachcaffe personelinin ve kendisini rahat hissettirmek için her şeyi yapan öğretmenlerin kalitesine şaşırdı.

Jeanette'in deneyimlerini oku »

Gizem (Türkiye)

Gizem gelmeden önce hissettiği endişelerin Brighton'da Sprachcaffe ile nasıl yok olduğunu ve kendisini nasıl evinde hissettiğini anlatıyor...

Gizem'in deneyimlerini oku »

Brighton'da İngilizce Kurs Seçenekleri

Standart Kurs

Standart Kurslarımızın her biri 45 dakikalık 20 derste ve maksimum 14 kişilik bir grupla İngilizce öğrenirsiniz. Minimum süre 1 haftadır.

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Yoğun kurslarımızın her biri 45 dakikalık 30 dersten oluşmaktadır. Yoğun kurs için maksimum grup büyüklüğü 14 kişi ve minimum süre 1 haftadır.

Detaylı bilgi için »


Brighton'da Konaklama

Sprachcaffe Languages ​​Plus Brighton sizlere iki tür konaklama seçeneği sunar. Her iki konaklama türü öğrencilere rahat ve sessiz bir ortamda dinlenme olanağı sağlar. Aynı zamanda aile yanı konaklama seçeneğiyle gün içerisinde öğrendiğiniz dili kullanma fırsatı bulabilirsiniz.

Aile Yanı

  • Odalar: Tek veya çift kişilik oda
  • Pansiyon: Yarım pansiyon
  • Tesisler: Tipik varış yeri
  • Okula Uzaklık: Yürüyerek veya otobüsle 50 dakikaya kadar

Kampüs Rezidansı

  • Tek kişilik oda
  • Kişisel banyo
  • Wi-Fi

Brighton'da Aktiviteler

Bir zamanlar kraliyet ailesinin tatil beldesi olan Brighton,şu anda İngiltere'nin en popüler sahil şehirlerinden biri ve Britanya Adaları'na seyahat eden herkesin deneyimlemesi gereken bir yer. Kıyı şehri olması, mükemmel bir tatil atmosferi verirken, canlı ve modern kulüp manzarası Brighton'ın neden bu kadar popüler bir öğrenci şehri olduğunu gösteriyor. Brighton'da çok sayıda müze ve tiyatrolar vardır. İngiltere'nin en büyük sanat festivallerinden biri olan Brighton Festivali her yıl mayıs ayında gerçekleşir.Bu popüler sahil beldesi, İngiltere'nin moda metropolisi olarak da bilinir. Çok sayıda mağazası ile sizi alışveriş yapmaya davet eder.

Gezilecek Yerler

Royal Pavilion, Brighton İskelesi, British Airways i360, Brighton Müzesi ve Sanat Galerisi

Aktiviteler

Brighton Plajı, kordon boyunca gezinti, alışveriş, konserler, spor aktiviteleri

Konum

London, Worthing, Eastbourne

Brighton Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:
Seviye Belirleme sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:
Grup / Oryantasyon Turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Kraliyet Köşkü ziyareti

Akşam:
Serbest Zaman

Çarşamba

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Bowling

Perşembe

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Paintball

Akşam:
Serbest Zaman

Cuma

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Canlı müzik akşamı

Cumartesi

Tam gün:

Tam günlük gezi: Londra

Pazar

Tam Gün Gezi:

Oxford ve Windsor

Örnek haftamızın aktivitelerinin sadece bir dil gezisi için tavsiye niteliğindedir. Geziler, saatler ve aktiviteler dil eğitim gezinizden farklı olabilir ve tesis içinde 10-50 € ücrete tabidir.

Brighton şehrindeki en ilgi çekici yerler

Brighton Palace Pier

Brighton'a seyahat ediyorsanız, bu eğlence iskelesini ziyaret etmelisiniz! Burada balık ve patates kızartması restoranları, atraksiyonlar, iki oyun salonu ve üstü kapalı bir oyun alanı bulunmaktadır. Burada herkes için bir şeyler var!

Royal Pavilion

Brighton'ın merkezinde yer alan Kraliyet Köşkü, zamanında Kral George IV için bir zevk sarayı olarak inşa edilmiştir. Mimarisi Çin ve Hindistan'ın görsel stilini andırmaktadır. Seyahatiniz sırasında bu sarayı mutlaka ziyaret etmelisiniz!

British Airways i360

British Airways i360, 4 Ağustos 2016 tarihinde açılan 162 metre yüksekliğinde bir gözlem kulesidir. Burada Brighton'ın 360 derecelik manzarasını görebilirsiniz.

İngiltere Seyahat Rehberi

İngiltere'nin tüm önemli noktalarını seyahat rehberimizde keşfedin!

İngiltere seyahat rehberi »


Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe ile başarılı bir dil gezisi için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir,Konaklama,dil kursu ,seviye belirleme sınavı,dil sertifikası ve unutulmaz bir deneyim.

Brighton Dil Okulu Fiyatları