St Julian's Malta

2 Hafta/ 1.250 € 'dan başlayan fiyatlarla

İngilizce öğrenmek ve güzel Malta adasını keşfetmek isteyen 14 yaş ve üstü öğrenciler için dil kursları.

Tekliflerimize göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Gençler için St. Julian's'da İngilizce Kursları

Yaşadığınız yerdeki nahoş havadan kurtulun ve Akdeniz'deki İngilizce kursları için bir numaralı yer olan güneşli Malta'daki St. Julian's kampüsümüzde sürükleyici bir İngilizce kursunun tadını çıkarın. Muhteşem bir iklim, rahat bir zihniyet ve resmi dili İngilizce olan bir yerde insan daha ne isteyebilir ki? Dünya'nın herhangi bir yerinde böylesine rahat ve çeşitli bir ortamda öğrenmenize olanak sağlayacak çok az yer vardır.

Pitoresk sahil kasabası St. Julian's, adanın doğu kıyısında yer alır. Bir zamanlar bir balıkçı köyüyken, şimdi canlı bir kasaba ve gençlerin İngilizce öğrenmeleri ve kalıcı dostluklar kurmaları için harika bir yerdir. Harika bir iklim ve büyüleyici bir manzara ile St. Julian's benzersiz bir destinasyondur.

COVID-19 sırasında Malta'ya dil gezisi

Kapsamlı güvenlik önlemlerimiz sayesinde Malta'ya dil seyahati mümkün! Sprachcaffe, Malta'da güvenli bir tatil geçirmenizi sağlamak için her öğrencinin sağlığı için özel önlemler alır. Öğrencilerin rahat ve güvenli bir ortamda seyahat edebilmeleri ve öğrenebilmeleri için Malta'daki COVID durumu ile ilgili günlük güncellemelere dikkat edilmektedir.

Güneşli Hava

300 günden fazla güneş ışığı ile St. Julian's en iyi Akdeniz iklimine sahiptir! Plajdan birkaç adım ötede İngilizce öğrenmenin daha iyi bir yolu var mı?

Uluslararası Ortam

Yerli ve yabancı gezginlerle sürekli iletişim kurarak dili daha hızlı ve daha etkili bir şekilde öğreneceksiniz.

Çeşitli Eğlence Programları

14-17 yaşındakiler için denetimli eğlence aktivitelerinin yanı sıra 18+ için daha esnek olanlar aktiviteler: asla unutamayacakları bir dil gezisi!

Uçuş Refakatçisi

Ek bir ücret karşılığında uçuşunuzda size eşlik etmekten, güvenli ve keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlamaktan mutluluk duyarız.

Şimdi, sadece hangi destinasyona gitmek istediğinize karar verin! Malta'da St. Julian’s ve St. Paul’s Bay, İngiltere'de Brighton, Bournemouth, Londra Ealing, St. Margaret's ve Eastbourne, Kanada'da Toronto, Vancouver, Calgary yada Montreal dil okullarımızdan birini seçebilirsiniz.

Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, standart ve yoğun İnglizce kursları sunmaktayız.

18 yaş üstü paket program almak istemeyen kişilere Yetişkinler için İngilizce Kurslar sunmaktayız. Sprachcaffe herkes için bir şeyler sunar!

Gençler için Yaz Okuluna Neden Katılmalısınız?

Gençler için İngilizce kurslarının bir çok avantajı vardır: İngilizce dünyadaki en zengin dillerden birisidir ve anadili İngilizce olan ülkelerden birinde İngilizce kursa katılarak gittiğiniz ülkeyi de yakından tanıyabilirsiniz. Gençler için İngilizce Yaz Okulu programlarımız süresince harika bir tatil geçirebilir, yaşıtlarınızla yeni arkadaşlıklar geliştirebilir, yeni kültürler tanıyabilir ve gittiğiniz ülkedeki insanların misafirperverliklerini ve mentalitesini öğrenirsiniz. Gençler için İngilizce kurslarımıza katılarak çok fazla eğlenebilirsiniz! 10 heyecan verici destinasyonumuzdan birini seçin!