Brighton'da Gençler için İngilizce Kursları

İngiltere'nin en popüler turistik destinasyonu olan Brighton'ı ziyaret edin.

Tekliiflerimize göz atın »

Brighton’da Gençler için İngilizce Kursları

Eşsiz bir deniz kenarı deneyimi arıyorsanız, gidilecek yer Brighton. Bu İngiliz tatil beldesi, Birleşik Krallık'ın en gözde destinasyonlarından biridir ve canlı bir atmosfer, sıcakkanlı yerliler ve zengin bir tarih zenginliği sunar. Brighton, plajı, iskelesi ve festivalleriyle ünlüdür.

Bu heyecan verici destinasyon ilk olarak yaklaşık 200 yıl önce Londralılar için bir deniz kenarı kaçamağı olarak popüler hale geldi ve dünyanın her yerinden genç öğrencileri kendine çekiyor. Güzel İngiliz kırsalı ve Kraliyet Köşkü gibi birçok tarihi mekanla çevrilidir. Brighton'da herkes için bir şeyler vardır ve İngilizce öğrenmek ve yeni arkadaşlar edinmek için ideal bir yerdir.

Brighton'daki İngilizce programımız, yeni İngilizce becerilerinizi kullanmanız için size güven vermeyi amaçlamaktadır. İlginç dersler, canlı bir boş zaman programı ve diğer uluslararası öğrencilerle sosyalleşme fırsatı, size güzel anılar ve dünyanın her yerinden yeni bir arkadaş listesi bırakacaktır.

Brighton'daki dil okulumuz British Council ve Education UK tarafından onaylıdır!

Sprachcaffe dil kursuna katılmanın avantajları

  • Dil kurslarımız, tatillerde dil öğreniminizi etkinleştirme ve tamamlama fırsatı sunar!
  • Çoğu anadili İngilizce olan eğitimli öğretmenlerden bir dil öğrenin.
  • Sınıf dışında tartışmalar, rol oynamalar ve etkinlikler yoluyla dilin etkileşimli kullanımı.
  • Sprachcaffe, yaşa uygun çok sayıda aktivite içeren bir aktivite programı sunar.
  • Genç öğrencilerimizin refahı bizim için çok önemlidir: eğitimli ekip üyelerine 7/24 ulaşılabilir

Şimdi Rezervasyonunuzu Yapın


Brighton'daki Okulumuz

Brighton'daki İngilizce okulu Brighton İskelesi'ne, Churchill Square alışveriş merkezine, Royal Pavilion Sarayı'na ve tabii ki plaja yakındır! Dil seyahat paketlerimizde öğrencilere yönelik kurslar Holland Road ve Queens Road lokasyonlarımızda gerçekleştirilecektir.

Şehir merkezi, plajlar ve alışveriş bölgeleri okulumuzdan 10-15 dakikalık yürüme mesafesindedir ve sizi Brighton'ı keşfetmek için harika bir konuma getirir.

Öğretmenlerimizin hepsi kalifiye ve arkadaş canlısıdır ve size Sprachcaffe ailesinin bir parçası gibi davranırken, eğitimli ekipleriniz Brighton'da geçirdiğiniz süre boyunca size tavsiye ve desteklerini sunmak için oradadır.

Boş zaman programlarımız, sınıf arkadaşlarınızla aktivitelerin ve sosyal etkinliklerin tadını çıkarırken size İngilizce pratiği yapma fırsatı vermek için tasarlanmıştır. Her zaman yapacak çok şey ve gidilecek yer vardır.

Holland Road Okulumuz aşağıdakilerle tam donanımlıdır:

  • Karşılama karşılama alanı
  • Geniş ve aydınlık sınıflar
  • Açık alan ve bahçe

Öğretmenlerimiz, öğrenmek için eğlenceli ve eğitici bir atmosfer yaratmayı amaçlar. İlginç ve eğlenceli dersler hazırlayıp planlayarak, konaklamanız boyunca sizi motive etmeyi amaçlıyoruz.


Kurs Detayları

Standart İngilizce kursumuz, yaşa uygun ders kitabımızı ve müfredatımızı takip eden dört farklı beceriyi (dinleme, okuma, yazma ve konuşma) kapsar. Ayrıca gramer, kelime bilgisi ve İngilizce telaffuzunuz üzerinde çalışma fırsatı bulacaksınız. Yoğun kurslarımız ek uygulama sağlar. Kelime hazinesi oluşturmaya ve konuşmaya odaklanan iletişim etkinlikleri, öğrencilere yeni dillerini ve becerilerini kullanma fırsatı verir. Sınıflar, aynı zamanda destekleyici bir öğrenme ortamı ve öğrencilerin İngilizce becerilerini geliştirmek için birbirlerine yardım etme şansı yaratan karma düzeyde yeteneklere sahip olabilir.
Dengeli müfredatımız ve nitelikli öğretmenlerimizle, gramer ve anlamadan okuma ve yazmaya kadar İngilizcenin her yönünü etkili bir şekilde öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. Siz ilerledikçe, öğretmenleriniz yeni dil becerilerinize güvenmeniz için sizi destekleyecek ve teşvik edecektir.

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 15 **

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 15 **

Detaylı bilgi için »

* 1 ders = 45 dakika
** İstisnai durumlarda sınıf mevcudu artırma hakkını saklı tutarız ancak sınıf başına en fazla 15 öğrenciyi hedefliyoruz.

Çevrimiçi değerlendirme testlerimiz, sizi benzer düzeydeki öğrencilerle bir sınıfa yerleştirebilmemiz için mevcut dil seviyenizi belirlememize yardımcı olur. Öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için Brighton'da geçirdiğiniz zamanı eğitici ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyoruz.


Konaklama Seçeneklerimiz

Aile Yanı

Çift kişilik odalar
Tam pansiyon
Yürüyerek yada otobüs ile ulaşım (30-40 dakika)
Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

Detaylı bilgi için »

Kolej

2 yada çok yataklı odalar
Tam pansiyon
Kampüs içi konaklama
Ortak banyo, WLAN, yüzme havuzu

Detaylı bilgi için »

Aile Yanı

Aile yanında konaklama Programımız, öğrencilerin arkadaş canlısı bir aile ile yaşarken ve düzenli kültürel etkinliklere katılırken İngilizce becerilerini günlük yaşamlarında kullanmaları için mükemmel bir fırsattır. Ev sahibi ailelerimizin çoğu şehir merkezinin dışında yaşıyor, bu da her öğrencinin güzel, büyük ve iyi döşenmiş evlerde en uygun yaşam koşullarını sağlamasına yardımcı oluyor. Evden okula maksimum seyahat mesafesi toplu taşıma ile 60 dakikadır.

Eastbourne Aile Yanında Konaklama Programının bir parçası olarak, her öğrenci aynı yaştaki başka bir öğrenciyle aynı odayı paylaşır ve her gün okula getirmesi için paketli bir öğle yemeği de dahil olmak üzere üç öğün yemek verilir (Yalnızca istisnai durumlarda ev sahibi ailenin 3 kişiyi ağırlama olasılığı vardır. veya odanın yeterince büyük olması koşuluyla 1 odada 4 öğrenci). Tüm ev sahibi aileler, tüm öğrencilerimizin güvenliğini sağlamak için önceden taranmıştır. Uluslararası öğrencilerimizi evlerinde ve hayatlarında ağırlamaya hevesli, sevgi dolu ve arkadaş canlısı ailelerdir.

Aile yanında konaklama, yalnızca İngiltere'deki aile hayatını tanımak için değil, aynı zamanda sınıf dışında daha kişisel bir ortamda diğer uluslararası öğrencilerle tanışmak için de harika bir fırsattır.

Kolej

Alternatif olarak, kendi odanıza sahip olabileceğiniz rezidansta konaklayarak bağımsızlığınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ancak dairelerimizde her zaman birden fazla yatak odası bulunduğundan, diğer öğrencilerden asla uzakta olmayacaksınız, bu da size sürekli arkadaş edinme ve sınıfta öğrendiğiniz İngilizce'yi uygulama fırsatı verir.


Aktiviteler

Ödüllü bir sahil kasabası olarak Eastbourne'un her yıl bu kadar çok sayıda genç gezgini çekmesi şaşırtıcı değil. Bu nedenle, öğleden sonra ve hafta sonu aktivitelerimizin birçoğu sahil çevresinde toplanmıştır ve öğrencilerimiz arasında son derece popülerdir. Ek olarak, yerel cazibe merkezlerine geziler, geziler ve şehir turları gibi birçok etkinliğimiz yerel kültürü, tarihi ve geleneği teşvik eder. Sosyal aktiviteler genellikle düzenli film ve sınav geceleri, barbeküler, bowling, karaoke ve öğrenciler arasındaki etkileşimi teşvik eden diğer birçok aktiviteyi içerir.

Belki de en popüler aktivite olan Londra'ya günübirlik geziler, tüm öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği bir şeydir. Dünyanın en ikonik, kültürel açıdan zengin ve yaygın olarak tanınan şehirlerinden biri olan Londra, öğrencilerimiz için mutlak bir zorunluluktur. Her eğitim dönemi boyunca birden fazla ziyaret yapıldığında, bu önemli geziyle ilgili ücretler kurs fiyatına dahildir.

Lütfen unutmayın: Genellikle yerel olarak ödenebilecek ekstra geziler / etkinlikler düzenleriz (örneğin, Oxford'a bir günlük gezi yaklaşık 30 sterline mal olabilir)
Tüm boş zamanlar ekip arkadaşlarımız tarafından risk olarak değerlendirilir ve 18 yaşından küçük öğrenciler için tüm konaklama seçeneklerimizde sokağa çıkma yasağı vardır.

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Film Gecesi ve Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Lazer Bölgesi*

Akşam:
Shoosh Uluslararası Öğrenci Disko

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Gezi:
Seven Sisters Country Park

Akşam:
Müzikal*

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Kuzey Laines'te Alışveriş Gezisi

Akşam:
Gezi: Brighton İskelesi ve Kraliyet Köşkü

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
i360 'a Biniş*

Akşam:
Pizza Akşamı - Veda Partisi

Cumartesi

Tam gün:
Londra'ya Günlük Gezi

Pazar

Sabah
Okula Giriş

Öğlen:
Sprachcaffe'ye Hoşgeldiniz

Akşam:
Özgür Zaman

*Haftalık sadece 60 £ ödeyerek, Yoğun Eğlence Programımıza katılabilir, Sürat teknesi turu yada i360'a biniş* etkinliğini seçebilirsiniz. 2 haftalık konaklamalarda, Londra gezi fiyata dahildir! Leasure Fun Pack ile daha fazla geziye ve etkinliğe katılma fırsatına sahipsiniz.


Rezervasyon ve Fiyatlar

Brighton'daki bu çok değerli dil kursları, gençlere İngiltere'de yaşarken İngilizce becerilerini geliştirmeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor. Düşük fiyatlar, yüksek kaliteli konaklama, nitelikli öğretmenler tarafından verilen mükemmel dersler ve eksiksiz bir eğlence programı sunarak herkesin bu deneyimi yaşamasını kolaylaştırıyoruz.

Gençlerin İngilizce konuşma becerilerini sınıf içinde ve dışında geliştirmeleri için pek çok fırsat vardır; geziler, oyunlar ve aktiviteler, diğer öğrenciler veya ev sahibi aile ile paylaşılan konaklama ve tabii ki Brighton'daki saygın İngilizce okulumuzdaki en kaliteli İngilizce dersleri aracılığıyla. Tüm bu hizmetler ve daha fazlası, rekabetçi bir şekilde düşük fiyatlarla sunulmaktadır.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın