Londra St. Margaret's

1 Hafta/ 1390 £ 'dan başlayan fiyatlarla

Londra St. Margaret's'de İngilizce öğrenin.

Tekliflerimize göz atın »

St. Margarets'ta Gençler için İngilizce Kamp

Londra, dünyanın birçok yerinde bulunabilen birçok modern eğilimin kökenidir. Kültür ve yaratıcı gelişmeler açısından zengindir ve insan akışı, kültürel gelişmeleri kadar canlı ve hızlıdır. Londra'nın çok sayıda tarihi simge yapısı ve uluslararası semtleri, onu inkar edilemez bir şekilde, ziyaretçilerini etkilemeyi asla bırakmayacak bir şehir yapmaktadır.

Geleneğin kalbi

Yerel öğrenciler yaz tatilleri için ayrıldıktan sonra, St. Margaret's, Sprachcaffe'nin öğrencilerini güzel kampüsünde karşılar. Londra'nın Bushey semtinde öğrenciler, 1749'da kurulan ve Harry Potter'ın tanıdık ortamına çok benzeyen geleneksel bir yatılı okulda İngilizce öğrenme fırsatına sahipler.

Geniş doğal çevre

Bushey'in ağaç ve yeşilliklerle dolu banliyösü, İngilizce dil becerilerini geliştirmek için yolculuğuna çıkan herkesi canlandıracak. Bu geniş ortamın manzarası okuldaki zamanınız ile sınırlı değil, çünkü konaklama da kampüste. Bu, kampüs ve konaklama yerleri arasında seyahat etme ihtiyacını ortadan kaldırır ve St. Margaret's'deki eğitim süreniz boyunca Şehir turları, geziler ve boş zamanlarınız için çok daha fazla zaman bırakır.

Neden İngilizce öğrenmek için St. Margaret's'e seyahat etmelisiniz?

St. Margaret'in dil okulu kampüsümüz, Londra'nın hem veliler hem de öğrenciler tarafından oldukça beğenilen çok güvenli bir bölgesinde yer almaktadır. Yakındaki London Hampstead semti çok iyi bir üne sahiptir ve St. Margaret's, İngiltere'nin önde gelen yatılı okullarından biridir. Üniversiteyi ziyaret eden öğrenciler, kursun bir parçası olarak yalnızca İngilizce öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda İngilizceyi kendi köken yerlerinden birinde ilk elden deneyimleyecek ve bu da onlara birçok kültürel ve sosyal içgörü kazandıracaktır. Londra yaşam tarzı.


St. Margaret's'deki İngilizce okulumuz

St. Margaret'in kampüsü güzel yeşilliklerle dolu alanlarla çevrilidir ve seyahatler ve çalışmalar için çok güvenli bir yer olarak bilinir. Öğrenciler, günübirlik geziler için ziyaret edecekleri Londra'nın merkezine çok yakın olmanın tüm avantajlarından yararlanabilirler. Okul ayrıca Luton havaalanına yaklaşık 30 dakikalık kısa bir mesafede yer almaktadır. Bu havaalanı, kolejdeki varış noktanıza ne kadar yakın olduğuna ek olarak, bütçeye uygun gezginler için uçuş alma konusunda çok iyi bir şans sunuyor.


Kurs Detayları

London St. Margaret'deki dil okulumuzda, kursu tamamlamanız için gereken minimum haftaları değiştirebileceğiniz standart ve yoğun İngilizce kursları arasında seçim yapabilirsiniz. Standart kurs, İngilizce'yi güvenle ve yanlış yapmaktan korkmadan konuşmaya teşvik edilecek olan haftada 20 ders içerir. Hatalar olmadan öğrenme gerçekleşmez ve öğretmenler, dil hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşmak için öğrencinin dili kendi başına ve kendi başına deneme dürtüsünü artırmayı amaçlar.

Sunduğumuz her iki kurs türü de en önemli dört eğitim modunu uygulayarak öğrencilere öğretmeye odaklanır. Bunlar, konuşma yoluyla katılım, dili anlamalarını en üst düzeye çıkarmak için dikkatle dinleme, çevrelerindeki dili daha iyi anlamak için okuma ve anlamalarının temelini sağlamlaştırmalarına yardımcı olmak için yazma ve adım adım bu temelin üzerine inşa edilmesine yardımcı olmaktır.

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 15 **

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 15 **

Detaylı bilgi için »

Personelimiz, tüm öğrencilerin yardım ve rehberliğini sağlamak için oradadır ve öğrenim ve seyahat deneyimleri boyunca onlara destek verecektir. St. Margaret's, kolejin sunduğu tüm olanakların rahatlığıyla birlikte tüm öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması için en uygun yerdir.

Londra'daki İngilizce okuluna gelmeden önce bir dil değerlendirme testi göndereceğiz.
Bu şekilde öğrencilerin yaşlarına, ihtiyaçlarına ve yeteneklerine uygun doğru gruba yerleştirilmesini sağlayabiliriz.
Öğrenciler ayrıca Londra'daki İngilizce kursunu bitirdikten sonra kurs bitirme sertifikası alacaklardır.

18 yaşından büyük öğrencilerin, özellikle genç yetişkinler için tasarlanmış Brighton'daki dil kurslarımızı seçmelerini öneririz.


Konaklama

St. Margaret's, İngilizce dersleriniz için sınıflar sunmaktan, konforlu bir konaklama için güzel kampüsündeki odalarını açmaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu size gerçek bir İngiliz yatılı okulunda öğrenci olmanın nasıl bir şey olduğu hakkında bir fikir verecektir. Filmlerdeki gibi, üniversite yurtlarında uyuyacak ve diğer öğrencilerle birlikte dil derslerine gideceksiniz, bu da size İngiliz öğrencilerin tatillerinden sonra ne yaptıklarına dair bir izlenim veriyor.

Kolej odalarınızda, çoğu zaman diğer öğrencilerinizin yanında olacak ve kaldığınız süre boyunca kısmen ortak yaşamanın tadını çıkarabileceğiniz kolayca arkadaşlar edineceksiniz. Tüm öğrenciler İngilizce öğrenmek için orada olacağından, yeni kazandığınız becerileri kursunuzun içinde ve dışında günlük olarak birlikte uygulayabileceksiniz.

Ekip arkadaşlarımız, ihtiyaç duydukları her konuda ve soruları olması durumunda öğrencilere yardımcı olmak için öğrencilerle aynı binalarda kalacaklardır. Bu sayede öğrenciler, öğretmenlerine ve ekip arkadaşlarımıza her zaman ulaşabileceklerinden emin olabilirler. Öğrencilere, genç İngiliz vatandaşlarının günlük yaşamlarını hiçbir turistin Birleşik Krallık'taki ziyaretleri sırasında deneyimleyemeyeceği şekilde ilk elden inceleme şansı sunarken, güvenli ve konforlu bir konaklama sağlıyoruz.

Kolej odalarınızda, çoğu zaman arkadaşlarınızla birlikte olacak ve arkadaşlarınızla konaklamanız sırasında kısmen ortak yaşamınızın tadını çıkarabileceksiniz. Tüm öğrenciler İngilizce öğrenmek için orada olacağından, yeni kazandığınız becerilerinizi derslerinizin içinde ve dışında günlük olarak birlikte uygulayabileceksiniz. Takım arkadaşlarımız, ihtiyaç duydukları her şeye yardımcı olmak ve soruları olması durumunda öğrencilere aynı binalarda kalacaklardır. Bu sayede öğrenciler öğretmenlerine ve takım arkadaşlarımıza her zaman ulaşabileceklerinden emin olabilirler. Öğrencilere İngiltere'deki ziyaretleri sırasında hiçbir turistin deneyimlemeyeceği şekilde genç İngiliz vatandaşlarının günlük hayatına ilk elden girme şansı sunarken güvenli ve konforlu bir konaklama sunuyoruz.

Kolej

Çift yataklı odalar
Tam pansiyon
Kampüs içi konaklama
Ortak banyo
WLAN, yüzme havuzu

Detaylı bilgi için »

* Tam pansiyonda sıcak öğle yemeği yemekleri dahildir.

 ** Sadece öğrencilerin yerleştirileceği çoklu yataklı odalar mevcuttur (oda seçimi mümkün değildir)


Aktiviteler

Londra'da yeni görülecek yerler ve görülecek yerler keşfetmeyeceğiniz bir zaman asla yoktur. Hem genç hem de yaşlı öğrencilerin ilgi alanlarına birçok farklı şekilde hitap eden ne kadar çok kültür olduğuna şaşıracaksınız. Londra sokaklarını gezmekten, alışveriş ve müze ziyaretlerine, partilere ve grup toplantılarına kadar herkes, çevrelerinde konuşulan İngilizce dilini öğrenmek ve özümsemek için yaptıkları yolculuktan kesinlikle keyif alacaktır.

Şehrin nabzı, bu heyecan verici yeni mekana girerken görülmesi gereken bir manzara ve duygudur. St. Margaret's kampüsünde arkadaşlarınızla rahatça konaklarken, günlük turlarınız sizi birlikte unutamayacağınız maceralara götürecek.

Bir bakışta Sprachcaffe'nin aktiviteleri

Londra St. Margaret's'de Sprachcaffe ile ortalama bir haftanın neler içerdiğine dair bir fikir edinmek için aşağıdaki örnek seyahat programımıza bir göz atın. Aktivitelerin çoğuna katılım isteğe bağlıdır ve en çok ilginizi çeken aktiviteleri seçmekte özgürsünüz!

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Parkta Spor ve Oyunlar Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Piccadilly Sirki

Akşam:
Müzikal*

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Londra Şehir Turu

Akşam:
Özgür Zaman

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Londra'da Alışveriş Gezisi

Akşam:
Gezi: Thames Tekne Turu *

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
Gezi: National Gallery

Akşam:
Pizza Akşamı - Veda Partisi

Cumartesi

Tam gün:
Gezi: Oxford'a Günlük

Pazar

Sabah
Okula Giriş

Öğlen:
Özgür Zaman

Akşam:
Özgür Zaman

*Haftalık sadece 75 € ödeyerek, Yoğun Eğlence Programımıza katılabilir, Thames tekne turu ya da London Eye'a gidebilirsiniz. 2 haftalık konaklamalarda, Oxford'a günlük gezi fiyata dahildir.

Günlük Geziler

Programımızda, yeni ve heyecan verici deneyimler olmadan geçen tek bir gün için asla endişelenmenize gerek yok. Dil gezimiz sizi en canlı İngiliz şehrinin zenginlikleriyle tanıştıracak ve ders dönemleriniz dışında bile her gün daha fazla İngilizce öğrenmenizi sağlayacaktır.
Günlük gezilerimiz size isteyebileceğiniz tüm eğlence ve merakı sunar ve yolunuzdaki eğlence ve eğitici değer konusundaki beklentilerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz.
Lütfen dikkat: Tüm boş zamanlar ekip arkadaşlarımız tarafından risk olarak değerlendirilir ve 18 yaşından küçük öğrenciler için tüm konaklama seçeneklerimizde sokağa çıkma yasağı vardır.

Sadece İngilizce öğrenmek için değil, aynı zamanda genç İngiliz öğrencilerin yaşam tarzını tatmak için St. Margaret's College'a geldiğinizde Fish & Chips, Pizza ve daha birçok ünlü yemek sizi bekliyor.

Size Bushey banliyösünün güzelliği hakkında bir izlenim verecek olan, kolejdeki dil okulu ve çevresinin gösterileceği bir oryantasyon ile karşılanacaksınız. Büyük karşılama partimiz, daha en başından yeni arkadaşlar edinmenizi sağlayacak ve akşamları sizi ağırladığımız ve dil gezisi konaklamanıza uyum sağlamanıza yardımcı olduğumuz için kendinizi evinizde hissetmeye başlayacaksınız.

Kampüsü ve yerleşeceğiniz bölgeyi tanıdıktan sonra, Londra'ya günübirlik gezilere götürüleceksiniz. Bu gezilerde British Gallery'nin muhteşem hazinelerini ve görsel duyumlarını görecek, Londra'nın tarihi simgelerini keşfedecek ve başkentin sunduğu çok çeşitli aktivitelere katılmak için alışverişe çıkacaksınız. Öğrenciler ayrıca, kurgusal ortamları için özellikle Londra ve Oxford'u kullanan çeşitli filmler sayesinde film seti benzeri deneyimlerini daha da zenginleştirecek bir Oxford gezisine davet edilecekler. Bazı sevilen oyuncuların daha önce sizin de ayak basacağınız zeminde parlayacağı anları yaşadığı bilindiği için bu yerleri gezmek çok heyecan verici.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Size sadece İngilizceyi öğretmekle kalmayacak, aynı zamanda yaşamla dolu bir şehirde, kültürün tam kalbinde, doğduğu yer hakkındaki bilginizi zenginleştirecek dil deneyimine kaydolun. Hızlı nabız, sizi Londra'nın büyüleyici dünyasına sürükleyici bir yolculuğa çıkaran tamamen yeni bir dizi deneyim sunacak. Dil okulunun bulunduğu yerleşkede görmenin rahatlığını ve ekonomikliğini sunarken, şehir merkezine çok yakın bir yerde yaşama fırsatına sahipsiniz.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Transferler: Lütfen 09:00-19:00 saatleri arasında Londra Heathrow'da (LHR) geliş ve gidiş uçuşunu ayarlayın.

Refakatli uçuşlar: Refakatsiz Küçük Hizmet, yalnızca havayolu tarafından gerekli görülmesi halinde sunulur.

Kampüsteyken diğer öğrencilere ve yerel çevreye her zamankinden daha yakın olacaksınız. Sizi Londra'da görmeniz gereken her şeye götürecek bağlantılarla, her ilgi çekici yer elinizin altında. Yolculuğunuzdan tüm yeni izlenimleri emerken, dünyanın her yerinden insanlarla konuşma yeteneğinizi güvence altına alacak, böylece hem kariyeriniz hem de sosyal yaşamınız için tüm yeni olasılıkları açacaksınız.

Londra, yakında unutamayacağınız bir şehir olacak ve kimsenin kişisel yapılacaklar listesinden eksik olmaması gereken bir yer. Şehri gezerken dili doğal olarak öğrenin ve yalnızca Londra'da eğitim görmenin size yardımcı olabileceği şekilde dilsel olarak anlamlı hale gelin.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın