Londra North College

1 Hafta/ 1390 £ 'dan başlayan fiyatlarla

Tekliflerimize göz atın »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Londra North College'ta Gençler için İngilizce Kamp

Londra, dünyanın birçok yerinde bulunabilen birçok modern eğilimin kökenidir. Kültür ve yaratıcı gelişmeler açısından zengindir ve insan akışı, kültürel gelişmeleri kadar canlı ve hızlıdır. Londra'nın çok sayıda tarihi simge yapısı ve uluslararası semtleri, onu inkar edilemez bir şekilde, ziyaretçilerini etkilemeyi asla bırakmayacak bir şehir yapmaktadır.

Geleneğin kalbi

Yerel öğrenciler yaz tatilleri için ayrıldıktan sonra, Londra North College, Sprachcaffe'nin öğrencilerini güzel kampüsünde karşılar. Londra'nın Bushey semtinde öğrenciler, 1749'da kurulan ve Harry Potter'ın tanıdık ortamına çok benzeyen geleneksel bir yatılı okulda İngilizce öğrenme fırsatına sahipler.

Geniş doğal çevre

Bushey'in ağaç ve yeşilliklerle dolu banliyösü, İngilizce dil becerilerini geliştirmek için yolculuğuna çıkan herkesi canlandıracak. Bu geniş ortamın manzarası okuldaki zamanınız ile sınırlı değil, çünkü konaklama da kampüste. Bu, kampüs ve konaklama yerleri arasında seyahat etme ihtiyacını ortadan kaldırır ve Londra North College'daki eğitim süreniz boyunca Şehir turları, geziler ve boş zamanlarınız için çok daha fazla zaman bırakır.

Neden İngilizce öğrenmek için Londra North College'a seyahat etmelisiniz?

Londra North College dil okulu kampüsümüz, Londra'nın hem veliler hem de öğrenciler tarafından oldukça beğenilen çok güvenli bir bölgesinde yer almaktadır. Yakındaki London Hampstead semti çok iyi bir üne sahiptir ve Londra North College, İngiltere'nin önde gelen yatılı okullarından biridir. Üniversiteyi ziyaret eden öğrenciler, kursun bir parçası olarak yalnızca İngilizce öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda İngilizceyi kendi köken yerlerinden birinde ilk elden deneyimleyecek ve bu da onlara birçok kültürel ve sosyal içgörü kazandıracaktır. Londra yaşam tarzı.


Londra North College'daki İngilizce dil okulumuz

Londra North College'ın kampüsü güzel yeşilliklerle dolu alanlarla çevrilidir ve seyahatler ve çalışmalar için çok güvenli bir yer olarak bilinir. Öğrenciler, günübirlik geziler için ziyaret edecekleri Londra'nın merkezine çok yakın olmanın tüm avantajlarından yararlanabilirler. Okul ayrıca Luton havaalanına yaklaşık 30 dakikalık kısa bir mesafede yer almaktadır. Bu havaalanı, kolejdeki varış noktanıza ne kadar yakın olduğuna ek olarak, bütçeye uygun gezginler için uçuş alma konusunda çok iyi bir şans sunuyor.


Kurs Detayları

Londra North College dil okulumuzda, kursu tamamlamanız için gereken minimum haftaları değiştirebileceğiniz standart ve yoğun İngilizce kursları arasında seçim yapabilirsiniz. Standart kurs, İngilizce'yi güvenle ve yanlış yapmaktan korkmadan konuşmaya teşvik edilecek olan haftada 20 ders içerir. Hatalar olmadan öğrenme gerçekleşmez ve öğretmenler, dil hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşmak için öğrencinin dili kendi başına ve kendi başına deneme dürtüsünü artırmayı amaçlar.

Sunduğumuz her iki kurs türü de en önemli dört eğitim modunu uygulayarak öğrencilere öğretmeye odaklanır. Bunlar, konuşma yoluyla katılım, dili anlamalarını en üst düzeye çıkarmak için dikkatle dinleme, çevrelerindeki dili daha iyi anlamak için okuma ve anlamalarının temelini sağlamlaştırmalarına yardımcı olmak için yazma ve adım adım bu temelin üzerine inşa edilmesine yardımcı olmaktır.

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

Personelimiz, tüm öğrencilerin yardım ve rehberliğini sağlamak için oradadır ve öğrenim ve seyahat deneyimleri boyunca onlara destek verecektir. Londra North College, kolejin sunduğu tüm olanakların rahatlığıyla birlikte tüm öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması için en uygun yerdir.

Londra'daki İngilizce okuluna gelmeden önce bir dil değerlendirme testi göndereceğiz.
Bu şekilde öğrencilerin yaşlarına, ihtiyaçlarına ve yeteneklerine uygun doğru gruba yerleştirilmesini sağlayabiliriz.
Öğrenciler ayrıca Londra'daki İngilizce kursunu bitirdikten sonra kurs bitirme sertifikası alacaklardır.

18 yaşından büyük öğrencilerin, özellikle genç yetişkinler için tasarlanmış Brighton'daki dil kurslarımızı seçmelerini öneririz.


Konaklama

Londra North College, İngilizce dersleriniz için sınıflar sunmaktan, konforlu bir konaklama için güzel kampüsündeki odalarını açmaya kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu size gerçek bir İngiliz yatılı okulunda öğrenci olmanın nasıl bir şey olduğu hakkında bir fikir verecektir. Filmlerdeki gibi, üniversite yurtlarında uyuyacak ve diğer öğrencilerle birlikte dil derslerine gideceksiniz, bu da size İngiliz öğrencilerin tatillerinden sonra ne yaptıklarına dair bir izlenim veriyor.

Kolej odalarınızda, çoğu zaman diğer öğrencilerinizin yanında olacak ve kaldığınız süre boyunca kısmen ortak yaşamanın tadını çıkarabileceğiniz kolayca arkadaşlar edineceksiniz. Tüm öğrenciler İngilizce öğrenmek için orada olacağından, yeni kazandığınız becerileri kursunuzun içinde ve dışında günlük olarak birlikte uygulayabileceksiniz.

Londra North College

  • Çift yataklı odalar
  • Tam pansiyon
  • Kampüs içi konaklama
  • Ortak banyo
  • WLAN, yüzme havuzu

Detaylı bilgi için »

Doğrudan London North College'da konaklama fırsatı

St Margaret's'teki Londra North College, iyi bir eğitim ve dinlendirici bir konaklama için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bir İngilizce dil okulu ve inziva yeri, spor tesisi ve ortak oda bir arada. Uzun yolculuklar veya karmaşık otobüs bağlantıları olmadan, Londra'daki İngilizce kursunuza her gün zamanında ve iyi dinlenmiş olarak ulaşmanız garanti edilir.

Londra Nord College'da öğrenci olarak, İngiliz öğrencilerin günlük yaşamına çok yakın olacak ve yaşam tarzlarını ilk elden tanıyacaksınız. Eğer bir sorunuz olursa, ekibimize sorabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız aynı zamanda London North College'da da görev yapmaktadır. Bu, her zaman günün her saati konuşabileceğiniz birinin olduğu anlamına gelir. Tam pansiyona sıcak bir öğle yemeği dahildir.


Aktiviteler

Londra North College, boş zaman etkinliklerinin çoğunun doğrudan kolej bünyesinde gerçekleştirilebilmesi gibi benzersiz bir avantaj sunmaktadır. Örneğin, London North College size 20 bilgisayarlı bir BT odası sunmaktadır. Ayrıca Londra North College kampüsünde futbol veya dart oynayabilir ya da karaoke veya bilgi yarışması gecelerinde yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Kolejin çevresindeki geniş yeşil alan da barbekü yapmak için mükemmel bir ortam sağlamaktadır.

Londra'nın canlı merkezi North College'a çok uzak değildir. İngiltere'nin başkenti dünyaca ünlü pek çok cazibe merkezi sunmaktadır: Big Ben, Trafalgar Meydanı, Buckingham Sarayı, Tower Bridge ve Londra Kulesi bunlardan sadece birkaçı! Sprachcaffe ile Londra'ya yapılacak bir dil eğitimi gezisi doğal olarak harika bir keşif turu içerir. Sprachcaffe ile günübirlik bir geziye çıkın ve arkadaşlarınızla şehri keşfedin.

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Piccadilly Sirki: şehrin en ünlü meydanında etrafı gezin!

Akşam:
National Gallery gezisi*

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Watford alışveriş turu*

Akşam:
Serbest akşam

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Oyun gecesi

Akşam:
Quiz Gecesi*

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
Yüzme Havuzu*

Akşam:
Veda Partisi

Cumartesi

Günübirlik Brighton Gezisi

2 haftalık konaklamalardan itibaren günübirlik gezi dâhildir!

veya

Geri Dönüş

Pazar

Varış

* Yoğun Boş Zaman Eğlence Paketi ile daha da eğlenceli!

Örnek haftamızdaki etkinliklerin yalnızca dil gezisine yönelik öneriler olduğunu lütfen unutmayın. Geziler, zamanlar ve aktiviteler dil gezinizden farklı olabilir ve ek ücrete tabi olabilir.

Yoğun Boş Zaman Eğlence Paketi

İngiltere'nin en ünlü büyücüsünün hayranı mısınız? Yoksa sadece bir film ve dekor hayranı mısınız? Yalnızca 180 £ ek ücret karşılığında Warner Brothers Stüdyoları gezisine katılabilir ve orijinal film dekorlarını görmek için 'Making of Harry Potter' turunu deneyimleyebilirsiniz. Yoğun Boş Zaman Eğlence Eğlence Paketi ile, tüm gezi ve etkinliklerin sayısı iki kat daha fazladır. Bu paket sadece 120 £ ek ücret karşılığında sunulmaktadır.

Yoğun Sezon Tarihleri: 26/07/2024, 02/08/2024, 09/08/2024.
Az Yoğun Sezon Tarihleri: 27/03/2024, 16/10/2024

Harry Potter Stüdyolarına Gezi

Siz de Harry Potter hayranı mısınız yoksa sadece bir film ve dekor hayranı mısınız? Sadece 140 € ekstra ücret karşılığında Warner Brothers Stüdyolarına bir geziye katılabilir ve orijinal film dekorlarını görmek için 'Harry Potter Turu' deneyimini yaşayabilirsiniz.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Size sadece İngilizceyi öğretmekle kalmayacak, aynı zamanda yaşamla dolu bir şehirde, kültürün tam kalbinde, doğduğu yer hakkındaki bilginizi zenginleştirecek dil deneyimine kaydolun. Hızlı nabız, sizi Londra'nın büyüleyici dünyasına sürükleyici bir yolculuğa çıkaran tamamen yeni bir dizi deneyim sunacak. Dil okulunun bulunduğu yerleşkede görmenin rahatlığını ve ekonomikliğini sunarken, şehir merkezine çok yakın bir yerde yaşama fırsatına sahipsiniz.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe ile başarılı bir dil gezisi için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir.Konaklama,denetim,dil kursu ,seviye belirleme sınavı,dil sertifikası ve unutulmaz bir deneyim.

Transferler: Lütfen 09:00-19:00 saatleri arasında Londra Heathrow'da (LHR) geliş ve gidiş uçuşunu ayarlayın.

Refakatli uçuşlar: Refakatsiz Küçük Hizmet, yalnızca havayolu tarafından gerekli görülmesi halinde sunulur.

Kampüsteyken diğer öğrencilere ve yerel çevreye her zamankinden daha yakın olacaksınız. Sizi Londra'da görmeniz gereken her şeye götürecek bağlantılarla, her ilgi çekici yer elinizin altında. Yolculuğunuzdan tüm yeni izlenimleri emerken, dünyanın her yerinden insanlarla konuşma yeteneğinizi güvence altına alacak, böylece hem kariyeriniz hem de sosyal yaşamınız için tüm yeni olasılıkları açacaksınız.

Londra, yakında unutamayacağınız bir şehir olacak ve kimsenin kişisel yapılacaklar listesinden eksik olmaması gereken bir yer. Şehri gezerken dili doğal olarak öğrenin ve yalnızca Londra'da eğitim görmenin size yardımcı olabileceği şekilde dilsel olarak anlamlı hale gelin.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın