İngilizcem Ne Kadar İyi?

İngilizce uzun zamandır uluslararası bir dil olarak kurulmuştur - birçok insan şu anda dünyanın neresinde olursa olsun İngilizce kullanarak başkalarıyla iletişim kurabilmektedir. "İngilizceniz ne kadar iyi?" - asıl soru bu!

İngilizce bugün dünyada, tüm kıtalarda konuşulur, akla gelebilecek tüm bölgelerdeki tüm milletlerde...  İngilizcenin, bugün konuşulduğu gibi, kökenlerinden bu yana büyük ölçüde geliştiğini ve Hindistan, Pakistan Nijerya gibi ülkelerde sayısız bölgesel lehçeye sahip olduğunu, Güney Afrika ve Karayipler'de, Avrupa'nın bir kısmı ve tabii ki Kuzey Amerika ve Avustralya.

Pek çok insan, İngilizce seviyelerinin kesin bir değerlendirmesini yapmamıştır. Gerçekten de, bazıları iyi İngilizce konuşamayan bir dili iyi anlayabiliyor, bazıları ise tek bir cümleyi iyi konuşamadan gramer kurallarını biliyor ... Seviyemizi bilmek zor, ama dil öğrenmenizi ölçmek için bilmek önemlidir.

 

Sprachcaffe Online Dil Dergisi Dergisi bugün size İngilizce seviyenizi anlatan çevrimiçi bir sınav sunuyor. Bunun yazılı bir sınav olduğuna dikkat edin, bu nedenle becerileriniz hakkında sözlü bir değerlendirmenize sahip değilsiniz!