En İyi 10 Seyahat Sitesi

Mükemmel tatilinizi mi planlıyorsunuz? Yeni seyahat fikirlerimi arıyorsunuz? Belki iyi bir tatil araştırması yapmalısınız. Peki tatilinizi nasıl planlarsınız? Bu sorular seyahat olasılığını oldukça korkutucu hale getirebilir. Bununla birlikte, iyi haber şu ki, Sprachcaffe'deki seyahat uzmanları, bir sonraki seyahatinizi planlamanın stresini ve zorluğunu gidermek için en iyi seyahat web sitelerini bir araya getirdi. Yalnızca kendimizi kullanacağımız web sitelerini öneriyoruz!

Bu liste ayrıntılı değildir, ancak harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Seçilen web siteleri ve bloglar, kullanımı kolay, harika tasarım, çekici fotoğraflar, dünya turları veya haftasonu deneyimleri ile uygun fiyatlar ve iyi seyahat planları ... Kesinlikle mükemmel tatiliniz için kesinlikle ideal bir ilham kaynağı bulacaksınız!

1. Lonely Planet

Bu web sitesi, seyahate gitmek isteyen herkes için bir çeşitli bilgi kaynağı sunmaktadır. Bilmek istediğiniz her şeyi ve yurtdışında kalmak için neye ihtiyacınız olduğunu bulabilirsiniz: seyahat rehberi, binlerce varış noktası hakkında bilgi, seyahat sigortası yardımı, bütçeniz, her ülkenin mutfak özellikleri otelleri, uçuşlar, araç kiralama...

Website:  www.lonelyplanet.com
2. Airbnb

Seyahatiniz için mükemmel konaklama imkanını bulup, evdeymişsiniz gibi karşılanacaksınız! Nitekim, sitenin sloganı "Evine hoş geldin" dir. Airbnb size varış noktanızı, kalış sürenizi ve kişi sayınıza göre konaklama seçimi sunuyor. Daha sonra seçtiğiniz şehrin sakinleri tarafından sunulan farklı oda veya birimlerin listesine erişebilirsiniz. Fiyatlar çok çeşitli olabilir, bu nedenle aramanızı bütçenize göre sınırlayabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin, her zaman sıcak bir karşılama bulacağınızdan emin olabilirsiniz!

Website:  www.airbnb.com
3. Rome2Rio

Roma'dan Rio'ya nasıl gidilir. Vancouver'dan New York'a nasıl gidilir? Rome2Rio web sitesi sizi A noktasından B noktasına yönlendirecek ve sizi gitmek istediğiniz yere götürecek tüm seyahat seçeneklerini gösterecektir. Otobüsle, trenle, uçakla, araba seçenekleri ile seçiminizi yapın. Ayrıca her yolculuk için maliyetin görebilirsiniz, böylece bütçeniz için seyahat etmenin en ekonomik yolunu seçebilirsiniz!

Website: www.rome2rio.com4. Bla Bla Car

Tren ve uçak çok mu pahalı? Otobüs yolculukları çok mu uzun? Araban yok mu? Sorun değil! Bu site, ulaşım endişelerinize cevap veriyor Bla Bla Car, seçtiğiniz varış noktasına birlikte seyahet edebileceğiniz kişileri bulabileceğiniz bir platform sunuyor. Seyahatinizin yarısını ödeyin, birlikte seyahat ederken farklı insanlarla tanışın! Site, 13 ülkede, 10 milyondan fazla kayıtlı üye için faaliyet göstermektedir. İyi yolculuklar!

Website: www.blablacar.com5. Couch Surfing

İstediğiniz yere seyahat edin ve bilinmeyen bir yerde ücretsiz olarak kalın. Bu sitenin sloganıdır. Hiç birimizin henüz bilmediği, dünyanın herhangi bir yerinde arkadaşlarımız olduğunu düşüncesiyle oluşturulan bir uygulama. Dünyadaki 120.000'den fazla şehirde 9 milyon kişiyi temsil ediyor. Sınırlı araç ve yeni insanlarla tanışmak isteyenler için ideal!

Website: www.couchsurfing.com
6. Round the World Tours

Bu site, dünyayı dolaşan rehberli geziler için sonsuz olanaklar sunuyor! Avrupa'ya, Amerika'ya, Asya'ya gidin ve tekrar geri dönün! Safari, Golf, Sinema Stüdyoları, Deniz Seyahatleri, kişiye özel geziler, her şey dahil seyahat gibi tema turları seçin ... Çok sayıda seyahat seçeneği bulacaksınız ve sadece size en uygun olanı seçmek zorundasınız. Bir seyahatte birkaç kıtayı görmek isteyen maceracılar için ideal bir yer!

Website:  www.aroundtheworldtours.com7. Kayak

Kayak, A noktasından B noktasına en ucuz uçuşu hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan mükemmel bir web sitesidir. UI, özellikle gerçek havayolu web sitelerine kıyasla, şimdiye kadarki en temiz deneyimdir! Bu web sitesi inanılmaz bir zaman tasarrufu sağlar ve uçuş araştırması yapan ve en iyi fiyatı isteyen herkes için çok önemlidir.

Website:  www.kayak.com
8. Wanderbrief
Wanderbrief, sonsuza dek tek bir yerde kalmak istemeyen insanlar için olağanüstü seyahat ve iş olanakları sağlar. Her şey, dünyanın dört bir yanındaki farklı yerlerden seyahat etmek ve çalışmak isteyen ve dünyanın dört bir yanında istedikleri bir yaşam için istediklerini yapan seyahat özgürleri topluluğuna büyüyen bir adamla başladı. Program, seyahat-iş yaşam tarzını denemek isteyen yeni insanlara her zaman açık. Website: www.wanderbrief.com9. A Luxury Travel Blog

Lüks seyahat ile ilgileniyor musunuz? Bu blog seyahatin daha ince yönlerine odaklanıyor ve en lüks oteller ve tatil köyleri, lüks seyahat endüstrisi içindeki en iyi restoranlar ve haberler hakkında bilgi veren, seçici seyahat edenler için önemli bir görev görüyor.

Website: www.aluxurytravelblog.com10. Wandering Trader

Marcello Arrambide inanılmaz bir hayat yaşıyor - finansal piyasalarda ticaret yapıyor ve aynı anda birçok farklı ülkeye seyahat etmeyi başarıyor. Maceralarını ve başkalarına nasıl ilham verdiğini okuyun!

Website: www.wanderingtrader.com