Online İngilizce Kursları

Sprachcaffe online İngilizce kursları ile istediğiniz zaman kolayca İngilizce öğrenin!

Online Kurslarımız »

Sprachcaffe Espresso İndirimi ile 400 €'ya kadar tasarruf edin!

Bir sonraki dil seyahatinizde büyük bir tasarruf sağlayın! İnanılmaz indirimlerimizden yararlanın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Beklemeyin; bugün tasarruf etmeye başlayın!

 

Şimdi tasarruf edin

Online İngilizce Kursları

İngilizceyi kolay, etkili, kullanışlı, eğlenceli ve hesaplı bir şekilde öğrenmek ister misiniz? O zaman Sprachcaffe online İngilizce kursu tam da ihtiyacınız olan şey! Etkili ve ilgi çekici öğretim yöntemleri, anadil öğretmenleri, canlı uluslararası atmosfer ve her öğrenciye bireysel yaklaşım ile mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini sağlıyoruz.

Bilgi düzeyinize, amacınıza ve tercihlerinize bağlı olarak önerilen bir canlı İngilizce dersi seçmelisiniz. Örneğin, yabancı ortaklarla yazışma yoluyla ilişki kurması gereken bir iş adamıysanız, online İngilizce yazma kursuna kaydolmanız gerekir. Yazılı becerilerinizi geliştirmek için noktalama kuralları, yaygın olarak kullanılan ifadeler vb. hakkında temel bilgileri burada edineceksiniz. Peki neden online İngilizce kursu seçmeniz gerekiyor? İngilizce, tüm dünyada konuşulan küresel bir dildir! Bu yüzden dili bilmek herkes için harika fırsatlar yaratır.

Sprachcaffe Online İngilizce Kurslarımız bağımsız kuruluşlar tarafından test edilmiştir:

Online İngilizce Kursu Fiyatlarımız

İngilizce Grup Dersleri

İngilizce grup derslerinde sizinle aynı dil seviyesinde olan 4-12 uluslararası katılımcıyla birlikte eğitim alırsınız.

ayda € 68'dan başlayan fiyatlarla

Aynı dil seviyesinde (A0-C2) 4-12 katılımcı
Haftada 2 ila 30 ders (1 ders = 45 dk.)
Sanal sınıfta dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla tanışın

Haftada 2 ders

68 €/ay (4 hafta)

Haftada 10 ders

80 €/hafta (5 gün) Pzt-Cum

Haftada 20 ders

160 €/hafta (5 gün) Pzt-Cum

Bire bir İngilizce Dersler

Birebir İngilizce dersleri tek başınıza veya sizinle aynı seviyeye sahip başka bir kişi ile alabilirsiniz.

ders başı € 24,50'den başlayan fiyatlarla

Aynı dil seviyesinden 1 kişi veya 2 kişi
Randevu başına 2-6 ders (1 ders = 45 dk.)
Esnek tarih ve saatler
Kişiselleştirilmiş müfredat ve yoğun destek

bire bir dersler

10 ders paketi:
310 €

20 ders paketi:
780 €

2 kişilik özel ders

10 ders paketi:
245 €/kişi

20 ders paketi:
490 €/kişi

Çevrimiçi bir kurs rezervasyonu yaparak, İngilizcenizi İngiltere, Kanada, ABD veya Malta'daki okullarımızda geliştirmek için bir sonraki dil gezisinde %5 sadakat indirimi elde edersiniz

Neden Online İngilizce Kursu seçmelisiniz?

Dili akıcı bir şekilde konuşabilmek istiyorsanız, çevrimiçi sözlü İngilizce kursunu seçmelisiniz. Bu kurs sırasında, etkili iletişimi nasıl sürdüreceğinizi öğrenirken ana dili İngilizce olan kişilerle telaffuzunuzu geliştireceksiniz.

Sonuç olarak, yetişkinler amaçlarına en uygun olanı seçerek çevrimiçi İngilizce kursu satın alabilirler. Ayrıca öğrenciler için tasarlanmış çevrimiçi bir İngilizce kursu da bulunmaktadır. Öğrenci olarak çok daha iyi sonuçlar elde etmek için standart derslerinize ek olarak online kursumuza da katılabilirsiniz. İngiliz İngilizcenizi geliştirmek mi istiyorsunuz yoksa Online Amerikan İngilizcesi konuşma kursuyla mı ilgileniyorsunuz? İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, İngilizce öğrenmenize yardımcı olabiliriz!

Online İngilizce kursuna kaydolmanın başlıca faydaları:

Gelişmiş modern teknolojiler

Akıllı telefonlarda da kullanılabilen teknolojiler kullanıyoruz.

Sadece gerçek öğretmenler

Deneyimli öğretmenlerden oluşan bir ekibe sahibiz.

Sertifikalar

Belirli bir kursu tamamladığınızda, ilgili kurs için sertifika alacaksınız.

Esneklik

Meşguliyetinize, amaçlarınıza, İngilizce seviyenize ve diğer faktörlere bağlı olarak doğru kursu seçebilirsiniz.

Ne tür online İngilizce kursları sunuyoruz?

Bu dili öğrenmenin en hızlı yolunu arıyorsanız, bire bir canlı İngilizce dersi sizin için ideal bir seçimdir. Bu durumda, esnek saatlerin ve seçilebilir formatların (dilbilgisi kursu, konuşma kursu, ileri düzey İngilizce kursu vb.) keyfine varacaksınız.

Öte yandan online grup dersleri İngilizce öğrenmenin etkili ve eğlenceli bir yoludur. Bir eğitim sürecinde sizinle aynı seviyede İngilizce bilen kişilerden oluşan diğer insanlarla etkileşime geçebilirsiniz.

Başlangıç ​​için kayıt formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Seviyenizi belirlemek için bir testi tamamladıktan kısa süre sonra gereksinimlerinize uygun bir teklif alacaksınız. Kurs fiyatını bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Teklifimizi uygun bulursanız, önerilen çevrimiçi kurs için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Başka bir şeye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, örneğin, mevcut becerilerinizi geliştirmeye odaklanmak veya kelime dağarcığınızı zenginleştirmek için çevrimiçi bir İngilizce yeterlilik kursu gibi, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online İngilizce Kursu başlamadan önce ne olur?

Her şey İngilizce seviyenizi belirlemekle başlar. İngilizce seviyenizi belirlemek için bir sınava girmeniz gerekecektir. Test, Başlangıç ​​Seviyesinden (önceden İngilizce bilgisi olmayan) Ustalığa (neredeyse anadili İngilizce olan biri gibi iletişim kurma yeteneği) kadar değişen dil yeterlilik seviyenizi belirler. Katılımcı öğrenmeye devam ettikçe seviyesi aşağıdakilere göre artar:Önceden bilginiz yok (A0) - önceden İngilizce bilginiz yok

Temel seviye (A1) - basit cümleler oluşturmak için temel bilgiye sahipsiniz

Alt-Orta seviye (A2) - gazetelerdeki karmaşık olmayan makaleleri okuyup anlayabilir ve basit açıklamalar yapabilirsinizOrta Düzey (B1) - Dilbilgisi ve kelime bilgisi konusunda yeterli başlangıç ​​bilgisine sahipsiniz

Orta Üst Düzey (B2) - İngilizce bilginiz sağlam. Hemen hemen her konuda sohbet edebilirsinizİleri Düzey (C1) - soyut ve karmaşık içeriği anlayabilir ve spontane açıklamalar yapabilirsiniz

Ustalık (C2) - İngilizce dilinde akıcı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz

Anadili İngilizce olan öğretmenlerle online İngilizce kursları

Anadili İngilizce olan bir İngiliz veya Amerikalı ile canlı İngilizce konuşma kursu almak her yönden oldukça avantajlı bir seçenektir. Sprachcaffe'de hangi ders türünü seçerseniz seçin - grup veya bire bir- bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Normal öğretmenlerle temel bilgileri edinebilirken, konuşma becerilerinizi ileri seviyeye çıkarmak için anadili İngilizce olanlarla devam etmeniz çok önemlidir. Size kitaplarda bulabileceğiniz birçok deyim, günlük jargon ve en sık kullanılan ifadeler gibi önemli şeyleri öğreteceklerdir.

Anadili İngilizce olan biriyle iletişim kurmak aynı zamanda size farklı bir kültürler, gelenekler, yaşam tarzı ve daha fazlası hakkında temel bilgiler verecektir. Eğer anadili İngilizce olan insanlarla iletişim kurmak istiyorsanız anadil öğretmenlerinden düzenli eğitim almak bunu yapmanın en iyi yoludur.

Hedefinize bağlı olarak bir öğretmen seçmeniz önemlidir. Bu nedenle, İngiliz ve Amerikan dilleri arasındaki telaffuz, dil bilgisi ve kelime seçimindeki farklılıkları aklınızda bulundurun. Neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak doğru uzmanı seçmenize yardımcı olacağız.

Online kursla ilgili sorular

Öncelikle tarafınıza bir bağlantı gönderilecek ve e-posta yoluyla bu verilere erişebileceksiniz.

Oturuma web tarayıcınız üzerinden katılmak istiyorsanız, verilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Daha sonra bir dosyayı indirmeniz ve çalıştırmanız istenecektir. Dosyayı açtıktan sonra sınıfta olacaksınız.

Çevrimiçi dil kursunuza akıllı telefonunuz aracılığıyla katılmak istiyorsanız, önce uygun uygulamayı yüklemeniz ve oturum açmanız gerekmektedir.

Oturuma telefonla da katılmak mümkündür. Bunu yapmak için davet e-postasında bulunan telefon numarasını yazmanız ve oturum şifresini girmeniz istenecektir.

Oturumunuz, öğretmeniniz çevrimiçi olur olmaz başlayacaktır.

Online derslerimize ideal olarak, mikrofonlu bir kamera veya "ön kamerası" olan bir akıllı telefonla katılım sağlanmaktadır. Ancak kamera olmadan da çevrimiçi dil kurslarına katılabilirsiniz. Bu durumda diğer katılımcılar sizi göremez, ancak yine de siz onları görebilirsiniz.

İnternete WiFi ile bağlıysanız, sabit bir sinyale sahip olduğunuzdan emin olun. Bunu yapmanın en iyi yolu modemden çok uzak olmamaktır.

Çevrimiçi dil kursuna katılmak için gerekenler:

Standart kalitede video

0,5 Mbps alınan

0,5 Mbps gönderilen

Yüksek tanımlı video

2,5 Mbit /s alınan

3.0 Mbit /s gönderilen

İnternet hızınızı eğitimiz öncesinde internet sağlayıcınızdan sorgulayabilirsiniz

3.0 Mbit/s transmit

Test your internet speed here: http://www.dslreports.com/speedtest

Kamera ve mikrofonunuzun doğru ayarlandığından ve düzgün çalıştığından emin olmak için test toplantısına katılabilirsiniz.