Online Fransızca Kursları

Evinizin komforunda Fransızca dilini öğrenin.

Online Kurs Türlerimiz »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Online Fransızca Kursları

Fransızca dünyanın en güzel dillerinden biridir. Ne yazık ki bu dili öğrenmek isteyen birçok insan zaman yetersizliği, standart dil kurslarının uygun olmayan programları, motive edici ve deneyimli öğretmenler bulamama ve bunlar gibi birçok nedenlerden dolayı bunu gerçekleştiremiyor. Sonuç olarak her şey doğru Fransızca kursunu bulmakla ilgili.

Sprachcaffe, öğrencilere dili öğrenmeleri için kişiselleştirilmiş, etkili ve uygun fiyatlı online dil kursları sunmaktadır. Böylece evde Fransızca öğrenmenin tadını çıkarabilir ve günlük programınızdan geri kalmamış olursunuz. Mevcut seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve size uygun bir kurs seçmek için yazımızı okumaya devam edin.

Grup Dersleri

Grup derslerinde, sizinle aynı dil seviyesinde olan 7-12 uluslararası katılımcıyla birlikte eğitim alırsınız.

100 € / hafta

Aynı seviyede dil becerisine sahip 7-12 öğrenci (A1-C2)

Haftada 2 ile 30 ders (1 ders = 45 dk)

Farklı ülkelerden insanlarla tanışma fırsatı

Grup içi etkileşim

daha fazla bilgi

Haftada 10 ders 100 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)
Haftada 20 ders 200 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)

Bire bir Dersler

Tek başınıza veya sizinle aynı düzeyde olan başka bir öğrenci ile bire bir ders alabilirsiniz.

43 €

'dan başlayan fiyatlarla / ders başı

Aynı dil seviyesine sahip 1 yada 2 kişi için

Kayıt başına 2-6 ders verilir. (1 ders = 45 dk.)

Esnek tarih,saatler ve kişiselleştirilmiş müfredat

daha fazla bilgi

Tek kişilik özel ders2 kişilik özel ders
10 ders paketi: 430 €10 ders paketi: 340 € / kişi başı

Çevrimiçi bir kurs rezervasyonu yaparak, Fransa'daki okullarımızda yeni dil becerilerinizi geliştirmek için bir sonraki dil gezisinde %5 sadakat indirimi sağlarsınız! Mevcut seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve uygun bir kurs seçmek için bu makaleyi okumaya devam edin.

Neden Fransızca öğrenmelisiniz?

Fransızca öğrenmek için birçok önemli neden vardır. Bunlar başlıca:

Daha fazla seyahat fırsatı

Çeşitli ülkeleri ziyaret etmeyi seviyorsanız, Sprachcaffe tarafından sunulan bir kursta bu dili öğrenerek Fransızca konuşanlardan biri olmayı düşünün. Bu dili sadece Fransa'da değil, Belçika, Kamerun, Kanada, Gine, Haiti, Lüksemburg gibi ülkelerde ve birçok Afrika ülkesinde kullanabilirsiniz.

Benzersiz kültür

Fransa sanat, lezzetli yemekler, büyüleyici mimari ve moda ülkesidir. En romantik şehirlerde biri olan Fransa'nın başkenti Paris "aşk şehri" olarak anılmaktadır. Bu kültürü keşfetmek, bir kursa kayıt olmak ve Fransızca öğrenmek için kesinlikle harika nedenlerdir.

Harika bir iş ve iş fırsatı

İyi maaşlı bir iş arıyorsanız, bu dili bilmek kesinlikle şansınızı artıracaktır. Ayrıca Fransa, yatırımı cazip kılan en büyük ekonomilerden birine sahiptir. Bu nedenle, bu dili konuşma potansiyelinizi ortaya çıkarmak için doğru kursu seçin

Evrensel dil

Fransızca, farklı kıtalarda 300 milyondan fazla insan tarafından konuşulmaktadır. İngilizceden sonra yabancı dil öğrenmek için en popüler ikinci dildir.

Dil öğrenimi için iyi bir temel

İspanyolca veya Portekizce gibi birkaç Roman dili öğrenmeyi hedefliyorsanız, Fransızca öğrenmeniz gerekir. Bu, diğer dilleri öğrenme sürecinizi çok daha kolay hale getirecektir.

Öğrenilmesi kolay

Bir kursu düzenli olarak ziyaret ederek, bu dilin gramerini öğrenmenin ve akıcılık kazanmanın yorucu olduğunu düşünmeyeceksiniz.

Resmi kuruluşlarla ilgilenmek

Fransızca; Birleşmiş Milletler, UNESCO, NATO ve diğer büyük kuruluşların resmi dilidir. Bu nedenle, gramerini, kelimelerini ve ifadelerini öğrenmek için bir kursa katılmak, resmi temsilcilerle iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Eğitim

İyi bir eğitim almak Dünyanın en iyi eğitim kurumlarından birinde diploma almak ister misiniz? O zaman Fransa'da bir üniversiteye kayıt olmayı düşünebilirsiniz. Bu durumda, önce Fransızca öğrenmeniz gerekecektir.

Nasıl Fransızca öğrenilir?

Fransızca öğrenmenin birkaç yolu vardır:

• Kendi kendine çalışmak
• Standart Fransızca kursları
• Online kurslar

Kendi öğrenme stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacak seçeneklerin her birine daha yakından bakalım.

Kendi kendine çalışmak

İnternet sayesinde Fransızca dilbilginizi geliştirmek için birçok yararlı materyali kolayca bulabilirsiniz. Bir youtube kanalında ihtiyacınız olan materyalleri bulabilir ve evde fransızca öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bu durumda belirli bir kursa kaydolmanız gerekmez ancak kendi ders planınızı kendiniz hazırlamanız gerekir.

Bu seçeneğin avantajları:

• Para biriktirmek
• Ne zaman istersen o zaman çalış

Dezavantajlar:

• soru soracak veya hatalarınızı düzeltecek öğretmenin olmaması
• olası kötü sonuçlar

Bu seçeneği çekici bulabilirsiniz ancak deneyimli bir öğretmenin profesyonel yardımı olmadan zaman alıcı ve zor olacağını unutmayın. Telaffuz üzerinde çalışmanız, kelime dağarcığınızı ve dil bilginizi geliştirmeniz, Fransızca konuşma pratiğine yeterince zaman ayırmanız vb. gerekeceğini unutmayın. Yeterince iyi iletişim kurmak için gerekli becerileri geliştirmenize yalnızca bir öğretmen yardımcı olacaktır.

Standart Fransızca Kursları

Bu durumda, aşağıdaki avantajlardan yararlanacaksınız:

• Öğretmeniniz ve diğer öğrencilerle canlı iletişim
• profesyoneller tarafından geliştirilen belirli bir programa bağlı kalmak

Dezavantajlara gelince:

• ücretli bir seçenektir
• bir okula gitmek için zaman harcamanız gerekecek

Genel olarak bu yöntem Fransızca öğrenmenin, dil bilginizi geliştirmenin ve kelime dağarcığınızı zenginleştirmenin etkili bir yoludur, ancak yeterli zamana ve paraya sahip olmanız gerekir.

Online Fransızca Kursları

Bu seçeneğe altın oran denilebilir ve beğenme şansınız oldukça yüksek!

Başlıca avantajları aşağıdaki gibidir:

• bir yere gitmeye gerek yok
• makul fiyatlı
• anadili Fransızca olan öğretmenler ve diğer öğrencilerle etkileşim
• profesyonelce geliştirilmiş bir programa uygun öğrenme

Dezavantajlar:

• her şey kişisel tercihlerle ilgili olup, bazı insanlar için uygun değildir. Sadece Fransızca öğrenmek için bir yere gitmeyi veya hatta Fransa'ya gitmeyi tercih ediyorsanız, o zaman geleneksel dil kurslarını seçmelisiniz.
• ücretsiz bir seçenek değildir.

Dilbilgisini, kelimeleri ve ifadeleri vb. etkili bir şekilde öğrenmek için kaliteli Fransızca kursları seçmek çok önemlidir. Özellikle Sprachcaffe, ilgi çekici çevrimiçi kurslar arayan herkes için iyi bir seçimdir.

Online olarak Fransızca öğrenmek mümkün mü?

Bazı insanların online Fransızca derslerinin etkinliği konusunda şüpheleri vardır. Bu, bu dili uygun bir şekilde öğrenmek için büyük bir fırsatı kullanmalarına engel olur. Bazıları kötü bir online Fransızca dil kursu deneyimine sahip olabilmektedir ve bu yüzden başka bir seçenek aramak istiyor olabilirler.

Ancak, online Fransızca dersleri Fransızca öğrenmenin harika bir yoludur. İyi bir dil okulu bulmak ve size en uygun öğrenme programını seçmek de önemlidir. Özellikle Sprachcaffe, online Fransızca öğrenmenin eğlenceli, etkili ve kullanışlı olabileceğini kanıtlamıştır. Burada size en uygun öğrenme programızı bulabileceksiniz.

En iyi sonuçları elde etmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

Partneriniz, arkadaşınız vb. ile online bir kursa kaydolun.

Size en uygun kurs programını seçin.

Gerçekçi hedefler belirleyin.

Derslere kaydolma amacınızı belirleyin.

En iyi online Fransızca kursu hangisidir?

Fransızca öğrenmek için yapmanız gereken en önemli şeylerden biri kaliteli bir online kurs programı seçmektir. Her ihtiyaca uygun çeşitli Fransızca kurslarına sahip Sprachcaffe'de kesinlikle kendinize uygun bir seçenek bulabileceksiniz.

Herkes için genel geçer bir kurs olmadığını anlamak bu noktada oldukça önemlidir. Her bireyin kendine özgü öğrenme koşulları, bilgi düzeyi, amacı, finansal durumu, tercihleri ​​vb. vardır. Bu nedenle, dersleri kendi ihtiyaçlarınıza göre seçmelisiniz.

Özellikle, grup oturumlarına mı yoksa bire bir derslere mi kaydolmak istediğinize karar vermeniz gerekecektir. İlk seçenek, biraz para biriktirmek ve diğer uluslararası öğrencilerle etkileşim kurmak isteyenler için harika bir fırsattır. Diğer seçenek, belirli hedeflere ulaşmak, bireysel bir programa bağlı kalmak veya bir partner, ebeveyn vb. ile birlikte öğrenmek isteyenler için harikadır.

Hangi kursa ihtiyacınız olduğuna gerçekten karar vermeden önce, bilgi seviyenizi belirleyin.

Üç ana seviye vardır:

• Başlangıç
• Orta seviye
• İleri seviye

Burada her şey basit. Bu dili daha önce hiç öğrenmediyseniz, yeni başlayanlar için tasarlanmış bir kursa kaydolabilirsiniz. Ancak, daha önce bir kursu ziyaret ettiyseniz, farklı bir programa kaydolmanız gerekebilir. Seviye belirleme sınavına girerek seviyenizi belirleyebilir ve buna göre kararınızı verebiirsiniz.

Doğru Fransızca kursuna kaydolmanın en hızlı yolu, Sprachcaffe müşteri temsilcileriyle iletişime geçmektir. Durumunuzu onlara açıklayın, onlar da size mümkün olan en iyi dersleri seve seve tavsiye edeceklerdir.

Fransızca öğrenmek için neden Sprachcaffe'yi seçmelisiniz?

Sprachcaffe internette bulabileceğiniz tek dil okulu değildir ancak kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken seçeneklerden biridir.

Sprachcaffe kurslarından birini seçmenin başlıca nedenleri:• mükemmel müşteri desteği
• akıllı teknolojiler
• etkili dil öğrenimi• profesyonel ve arkadaş canlısı öğretmenler (sadece ana dili Fransızca olan kişiler)
• bir kursu tamamladıktan sonra verilen resmi sertifikalar
• rekabetçi fiyatlar ve indirimler• yüksek kalite kurslar sunma konusunda 35 yılı aşkın deneyim
• herkesin ihtiyaçlarına uygun çeşitli online kurslar

Çevrimiçi sınıfla ilgili sorular

Öncelikle tarafınıza bir bağlantı gönderilecek ve e-posta yoluyla bu verilere erişebileceksiniz.

Oturuma web tarayıcınız üzerinden katılmak istiyorsanız, verilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Daha sonra bir dosyayı indirmeniz ve çalıştırmanız istenecektir. Dosyayı açtıktan sonra sınıfta olacaksınız.

Çevrimiçi dil kursunuza akıllı telefonunuz aracılığıyla katılmak istiyorsanız, önce uygun uygulamayı yüklemeniz ve oturum açmanız gerekmektedir.

Oturuma telefonla da katılmak mümkündür. Bunu yapmak için davet e-postasında bulunan telefon numarasını yazmanız ve oturum şifresini girmeniz istenecektir.

Oturumunuz, öğretmeniniz çevrimiçi olur olmaz başlayacaktır.

Online derslerimize ideal olarak, mikrofonlu bir kamera veya "ön kamerası" olan bir akıllı telefonla katılım sağlanmaktadır. Ancak kamera olmadan da çevrimiçi dil kurslarına katılabilirsiniz. Bu durumda diğer katılımcılar sizi göremez, ancak yine de siz onları görebilirsiniz.

İnternete WiFi ile bağlıysanız, sabit bir sinyale sahip olduğunuzdan emin olun. Bunu yapmanın en iyi yolu modemden çok uzak olmamaktır.

Çevrimiçi dil kursuna katılmak için gerekenler:

Standart kalitede video

0,5 Mbps alınan

0,5 Mbps gönderilen

Yüksek tanımlı video

2,5 Mbit /s alınan

3.0 Mbit /s gönderilen

İnternet hızınızı eğitimiz öncesinde internet sağlayıcınızdan sorgulayabilirsiniz

3.0 Mbit/s transmit

Test your internet speed here: http://www.dslreports.com/speedtest

Kamera ve mikrofonunuzun doğru ayarlandığından ve düzgün çalıştığından emin olmak için test toplantısına katılabilirsiniz.